Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizinle bir mutluluğumu ve şaşkınlığımi paylasmak istiyorum 🙈🤗
Ben 84 kilo ile basladim baslayali 1 hafta oldu cumartesiden beride yaklasik 10 bin adim atiyorum karnimin iki yaninda sarkan bir yag kütlesi vardi bu sabah bi farkettim onlar yok olmus cok sevindim ve bukadar cabuk fark gormek beni cok mutlu etti kendinize gosterdiginiz çaba kesinlikle bos değil ve vucut size aninda karşılığını veriyor 🤗😍
Maşallah canım bence hafif sporlar ile diyeti destekle çünkü vücut spor yapmadığında kendini salıyor böylelikle hem sıkı hemde güzelce zayıflamış olursun.

Birde yanlış anlasilma olmasın ben 80/70 kilo arasındaki kişilerin bence kendini yormadan (ip atlama zıplama gibi) yapmadan sporla sıkılaşmasi daha da güzel.

Çünkü ileride kilolar ile hoplama yaptığımız da diz kapakları gidebiliyor zamanla.

Herkes dönmemi istedi. Umarım buna da alışırsın. 🙈
Sen miramisin
Maşallah canım bence hafif sporlar ile diyeti destekle çünkü vücut spor yapmadığında kendini salıyor böylelikle hem sıkı hemde güzelce zayıflamış olursun.

Birde yanlış anlasilma olmasın ben 80/70 kilo arasındaki kişilerin bence kendini yormadan (ip atlama zıplama gibi) yapmadan sporla sıkılaşmasi daha da güzel.

Çünkü ileride kilolar ile hoplama yaptığımız da diz kapakları gidebiliyor zamanla.
Yok canim estağfurullah niye yanlis anliyim daha once 24 kilo verdim oldu bitti agir spor yapamam suan benim için yuruyus en iyisi topuk agrim var kilodan dolayi sanirim kendimi gozlemliyorum zorlamamaya calisiyorum

Sizinle bir mutluluğumu ve şaşkınlığımi paylasmak istiyorum 🙈🤗
Ben 84 kilo ile basladim baslayali 1 hafta oldu cumartesiden beride yaklasik 10 bin adim atiyorum karnimin iki yaninda sarkan bir yag kütlesi vardi bu sabah bi farkettim onlar yok olmus cok sevindim ve bukadar cabuk fark gormek beni cok mutlu etti kendinize gosterdiginiz çaba kesinlikle bos değil ve vucut size aninda karşılığını veriyor 🤗😍
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Kızlar ben Cuma günü tartilamaya bilirim evde değilim çünkü başka tartı olabilir mi
Eve ne zaman dönüyorsun dön artık 😂😂😂😂 ev dediğim de takım🤭🤭🤭

Günaydın bu alemin en popüler en azmli en keyifli en en harika kızları😍😍💃💃
Cuma günü için silahları kusanma vakti 💪gün mavi şirinleri üstün bir farkla yenmek için elinden gelenin en iyisi yapma günü😁

Günaydın çıtırlar😍🌹

Günaydın kızlar :KK36::KK36:

Günaydın kızlar :KK36::KK37:

Günaydın kızlaar, dün espriler havada uçuşmuş bakıyorum. Neşeniz daim olsun :KK200::KK200::KK200:
Ne zaman başlıyorsun diyete 🤔
Günaydın kızlar 💞💞💞💞💞

bak ya emanete hıyanet edicen demekki 🤣

Hala kazancaniza inaniyormusunuz☺️

Nokta atışı yapmışın Dilek 🤣🤣
ıslık çığır çıkar belki 🤣🤣

🤣🤣

Olsun canım karnın nasıl oldu

İkiside birbirine çalışıyor 🤣
dimi ya kırmızı pembeye çalıyor😬

Fıstık 🥰

Kim kimi yeniyor 🤣🤣

Sende mi İstanbul dasin

Yarın son gün canım aman mümkün mertebe dikkat et bütün hafta emeklerin boşa gitmesin

Ciss olarak ne yedin😱
karnım daha iyi oldu canım benim tesekkur ederim dunku menumu yazmadim yazıcam okuldayim simdi 🍀

@MiraPham su ara biraz telasliyim, eltim doğum yaptı, atlatinca sporda seninle aşık atmayı düşünüyorum 🙈
Gözünüz aydın canım 🥰
Bugün önce kırmızı demek. :63:
😂😂😂 Sanada yaranamadım 🤣🤣🤣
İnan evde TV açmıyorum. Eşim gelince açıyor. Korona ilk başladığında masterchef izledim. Survivor izliyordum önceden. Yasaklamak için geç kaldıniz.😂
Tüh eşine yasaklayalım o zaman ister istemez duyuyorsundur 🤣🤣🤣
Ooo kalplere gel 😂😂😂 ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

X