Popüler Konu LenaG ile MasterFit

zuhalim sayfa açtığı ilk başta ben de gittim, zaten onun yeri herkesten farklı sorgusuz hem de
ben oradan kimseye gel demedim demem de gülüm , şu an neden ısrarla beni uyarıyorsun gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum
ben sadece moniyi etiketledim ki hata yapmışım onunla da muhabbetimiz vardı açtığı sayfada kimse yokmuş bu gün oradan gelen fatma yazınca saf duygularla zayıflamak isteyen kimse tek kalmasın dedim ki bir daha kimseyi etiketlemem de ağzımı da açmam ne yapıyor diye bile sormam :KK43:
Üzüntü emojisi yakışmadı. Üzülme lütfen. ♥️💙

merhaba herkeseee ne var ne yokkk
okuldan ciktim hava isındi ama ustumdeki mont yinede bana fazla degil tabi belcikalilar icin fazla 😂😂🤣
eve geldim yemek yaptim esim ekmek almaya gidicekti dur dedim ben bi hava alayim ben giderim 😂
Burdada sonbahar havasi var ne sicak ne soguk ben montla millet tsortle geziyor 😅

Menü ve spor

Sabah 09.00

1 kk peynir 5 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
2 kaşık menemen

Öğle 14.00

1 salkım üzüm
1 dilim peynir
5 zeytin
Sütlü kahve

Akşam 19.00
Bol yeşil salata
4 köfte
1 dilim çavdar ekmeği

Ara 21.00
10 fındık
1 avuç kuru üzüm
1 sade kahve

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul askrhpozitif askrhpozitif maviş kaptanım

💙💙💙
spor

17.585 adım.

Eklentiler

• Screenshot_20210921-233419_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20210921-233419_Samsung Health.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 14
Menü ve spor

Sabah 09.00

1 kk peynir 5 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
2 kaşık menemen

Öğle 14.00

1 salkım üzüm
1 dilim peynir
5 zeytin
Sütlü kahve

Akşam 19.00
Bol yeşil salata
4 köfte
1 dilim çavdar ekmeği

Ara 21.00
10 fındık
1 avuç kuru üzüm
1 sade kahve

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul askrhpozitif askrhpozitif maviş kaptanım

💙💙💙
spor

17.585 adım.
Afiyet olsun canim 💞

11 30
3 tahta kaşık menemen 2 tb ekmek salatalık 3 kırmızı biber 1 dilim beyaz peynir çay
Ara
1 kahve 1 yemek kaşığı mısır 1 muz
18 00
1 tabak brokoli 1 kase yoğurt 1 kepçe mercimek çorbası.
2lt su
Şimdi yeşil çay

Adım 15. 522 1.552p.
E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia askrhpozitif askrhpozitif 💙

Eklentiler

• Screenshot_20210921-225812_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210921-225812_Pedometer Step Counter.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 13
zuhalim sayfa açtığı ilk başta ben de gittim, zaten onun yeri herkesten farklı sorgusuz hem de
ben oradan kimseye gel demedim demem de gülüm , şu an neden ısrarla beni uyarıyorsun gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum
ben sadece moniyi etiketledim ki hata yapmışım onunla da muhabbetimiz vardı açtığı sayfada kimse yokmuş bu gün oradan gelen fatma yazınca saf duygularla zayıflamak isteyen kimse tek kalmasın dedim ki bir daha kimseyi etiketlemem de ağzımı da açmam ne yapıyor diye bile sormam :KK43:
Ya abla kusura bakma kırmak istemem seni istemediğim için de dile getirmedim şimdiye kadar düşüncemi 😔
Sen nasıl rahat hissedersen öyle devam et bizim için hiç bir sakıncası yok başka gruplarlada muhabbet etmen😘😘

X