Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menün de sporun da güzel. Sabahki pankek ler gun icinde dengelemmiş

Adiyet olsun yarım poğaça görüyorum onun yerine 2 dilim tahıllı ekmek yersen daha güzel tok tutardı
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun güzel menü geç yattığın için tolere eder kurbişler
Oy oy afiyet olsun gün için de iyi de rakı en kalorili içki arada olur ama her hafta mangal nö
Afiyet olsun bişi de yok aslında ama sebzeden eksik kalmış
Bu gün canım çok sıkkın, keyfim hiç yok içimde bir sıkıntı var RABBİM hayra çıkarsın

Aç olmadığım halde sürekli birşeyler yemek istiyorum
Hayır olsun canım nefes egzersizleri iyi gelir ama o sırada tamamen sessiz bir ortamda kafandakileri susturmak lazım. Ya da sana gelen bir hobin varsa onu yapmaya çalış olmadı hamur yoğur (iyi geliyor gerçekten) ama yemeee
Afiyet olsun canım aç bırakma kendini
Afiyet olsun canım pankekler orta boysa 3 biraz kaçmış spor çok iyi
Afiyet olsun menü güzel veee yürüyüş gelmiişşş

Yürüyüşe çıktım canım. Bakalım inşallah iyi gelir

Şimdilik hiç hamur işine girmeyeyim yoksa kendimi tutamaz yerim

Bu gün canım çok sıkkın, keyfim hiç yok içimde bir sıkıntı var RABBİM hayra çıkarsın

Aç olmadığım halde sürekli birşeyler yemek istiyorum
Bende sabah bogazlarimda sıkıntı var gibiydi birazda halsizlik, aslında modum çok düşük biliyorum sebebinide ama elden birşey gelmiyor.
Dün 3 defa yasin suresi dinledim içimdeki kızgınlık kırgınlık öfke beni bazen sigdirmiyor olduğum yere canımı sıkıyor.

LenaG Lotus1234
Bu günkü menüm

9:00
2 sütlü kahve

11:00 ile 12:00 arası
1 haşlanmış yumurta
2 yk et
4/5 çatal peynir
1 ısırık brokoli
Domates salatalık soğan

15:20 bitti akşam yemeği
1 tabak nohutlu yoğurtlu yarma çorbası
1 mandalina
1 avuç üzüm
1 ısırık havuç

Su 2 litre olur
Spor şimdilik 13 bin adım
Sabah evi topladım yatakları topladım
1 makine elbise katladım yerleştirdim

Spordan sonra çocukların yemeğini vereceğim hepsine banyo yaptıracağım. Sonrası yatana kadar çocuklar ile ilgileneceğim tekrar bulaşıkları makineye atacağım sabah aynısını yapmıştım

RABBİM yüreğimize ferahlık versin korktuğumuzu uğratmasın amin

Kapattın mı günü :)
Boyunu merak ettim ama 49 lar 50 ler çok az kız :))

20 ekim menü

-sabah-
2 ince dilim köy ekmeği 1 yk ezine peyniri ile tost 1 haşlanmış yumurta şekersiz bogurtlen çayı

-ara-
sekersiz türk kahvesi

-akşam-
4 kepçe sadece mercimek ve tuzla yapılmış mercimek çorbası

toplam 513 kalori / 2 litre su / 6dk ısınma, 13dk tüm vücut cardio, 35 dakika bacak&kalça, 20 dakika bel ve alt karın= 74 dakika egzersiz
LenaG

Boncuk2307

Son düzenleme:
2 gündür sporların harika kaç yaşındaydın acaba

ay teşekkür ederimm 19 yaşındayım
Rica ederim canım, hatırladım demiştim ki ilk defa benden küçük biri geldi. Sporların çok iyi bu gidişle cumartesiye güzel bir eksi görürsün. Bizim yaptığımız sporların buradaki puanları az kalıyor ama vücuda etkisi fazla yürüyüşe göre, aynen böyle devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…