Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen evde ekmek yapiyorum dediginde ben zaten sizin evde diyetin zor olduguna kanaat getirmiştim salatasi bol bulguru 3 kaşıkcık bir kisir hazirlayabilirsin kendine yanina ayran veya cay ,bir de protein olsa tadindan yenmez

Yok kuzum ben kısır yemem kendime bol dereotlu zeytinyağlı fırın kabak yaptım

Çok geçmiş olsun canıminşallah boncuk bir an evvel toparlanır sağlıklı şekilde evin içinde koşturur
Bende kedileri çok seviyorum sırf bu hastalık süreçlerine dayanamam diye eve alamıyorum
Çok teşekkür ederim canım çok samimi söylüyorum üzüntüden kendimden falan geçtim evlat sonuçta canın isteyince sev sıkılınca, hasta olunca, sokağa koy olurmu insan evladını nasıl dışarı koyar onun duygularını üzüntüsünü düşünen yok o benim canım gözünün içine bakıyorum bişey olmasın diye tekrar sağol canım

Çok geçmiş olsun çabucak iyileşir umarımkıyamam minnoşa , ne güzel de bakıyorsun
merhaba Kaptanim

Eki Görüntüle 3492565
Dışarda çocuklarim oynarken günün ikinci kahvesi içildi kızlar. İmkân bulabilirsem adımlıcam inşaallah
oooo afiyet olsun :)
Bende regl günlüğü var yatıyorum daha kahve içemedim bile dur yapayım aklıma düştü :)
ışıklı pazarlarr ben bugün sigarasız ikinci haftami tamamladim :') ıstediğimizde basaramayacagimiz hiç birşey yok sandiginizdan daha guclusunuz
O zaman mor ve ötesi daha mutlu olamam şarkısını sana armağan ediyorum :)
Mutlu pazarlar olsun hanımlaaarr Ben de oğluma tuvaleet eğitimine devam elimde pc dolanıp duruyorum onun arkasında. Sonra top oynuyoruz, oğlan çocuğu gerçekten zor iş Yorulmak bilmiyor evlat
ı yollardan da geçikdi efem…
Bol sabır ve mutluluklar dilerim :)

Dünkü menümü yazayım
Hem ödül öğünü hem regl öğünü olsun
İnanılmaz yoğun gündü dün ve bugün çok halsizim adımım yok akşama kadar yapmaya çalışacağım
Sabah
12.30
2 dilim maraş böreği

Akşam
19
Hepsi toplam yarım kase filan eder basmati-et haşlama

2.5 lt su

Lotus1234
LenaG
Kaptanım kontrol altında merak etmeyin toparlarım

Çok sağol canım

Tesekkur ederim. Umarim yapmissindir. Sana da afiyet olsun

İyi akşamlar kızlar...

KAHVALTIM

11 gibiydi
Peynir (avuç içi kadar)
Kasap sucuk 4 dilim
Biraz domates
9 yeşil zeytin
F.ezmesi, kakao, tarçın, yulaf

ARA
Kahve, takribi 10 gram çikolata ve kahve yanı içecek

ARA
Sade Türk kahvesi, kahve yanı bir adet lotus Biscoff

Saat 14:00 gibi kapattım günü. Bugün aralıklı oruç yapıcam.
+Sıfır kalorilik içecek .

Sporu ayrı etiket yapsam sizlere zor olur mu takibi? Yeme icmeyi aradan cikarayim dedim. Adım sayiyorum

LenaG

Boncuk2307

çokiyi, istersen kaydedebiliriz sen bilirsin ablacım temizliği.
Spor yok galiba
Beni etiketlersen sıkıntı olmaz takibi bnim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…