Popüler Konu LenaG ile MasterFit

buradaki çoğu kişi ev hanımı aslında ve çocuğu var onca koşuşturmanın icerisinde yürüyüşe vakit ayırabilmeleri çok etkiliyor beni muhteşem bir hırs ve mücadele gerçekten istedigimizde ulasamayacagimiz hiç bir hedef yokk

Afiyet olsun suyu arttırıp azcikta hareket edersen çok iyi olur menüler dolu dolu.

Spor yaparken hangi videolardan faydalanıyorsun paylaşabilir misin, salonda mi yapıyorsun ?

Merhaba herkese mutlu huzurlu pazarlarDiyetler nasil gidiyor kizlarBen tartilmadim ama sanki kiyafetlerim cm nin yuzde biri oraninda bollaşmış olabilirMukemmel bir hafta degildi reglden oturu bir takim tatli krizlerine girildi çikildi ozellikle bol karbonhidratli haftasonu kahvaltilarindan da bir iki darbe yenildi ama genel olarak asayiş berkemaleskiye nazaran iradem daha iyi hic yemiyor degilim ama kısıtlayip sınır koyabiliyorum tartilmamak biraz psikolojimi rahatlatti açikçasi .Sizler nasilsiniz? Sitare55 hala gün dogumunda yürüyor musun? Valla yürüyüş deyince aklima sen geliyosun direk

LenaG Boncuk2307

20 Ekim Pazar

sabah 12.00
peynirli omlet, 1 kk peynir, 7 zeytin, petek bal, söğüş salata, 50 gr karakılçık tbe

öğlen 15.00
5 çatal dünkü ciğerden, 4-5 yk spagetti
1 tadelle

akşam 19.10
2 ev yapımı gözleme (peynirli ıspanaklı pırasalı)
söğüş salata, çay

2 lt su

İyi akşamlar

Sabah 1bardak suya yarım limon sıktım içtim

Öğlen dünden kalan avuç içi kadar börek ve 2 yudum peynir, 1muz

18:00 Akşam yemeği
5 servis kaşığı bol sarımsaklı yoğurtlu makarna, yanında bütün sarımsak, 1muz

Spor yok günlük işler
2 litre su
LenaG Boncuk2307
Lotus1234 kaptanım hayırlı olsun ♡

Börek sadece ağzıma atmalıktı 1yufkanın 4/1i ninde yarısı 2yudumluk
Bugün kızımın ilaçlarını vermek dışında yataktan çok kalkamadım akşamda bu şekilde oldu kaptanlarım

Afiyet olsun , tüme yakin piliç derken kac zamandir ac geziyordun miden bayram etmistir. Fezacim agrilarin gecmezse sut ürünlerini ozellikle peyniri hem de küflü peyniri hayatindan cikartmami tavsiye ederim. Biliyorum bir program takip ediyorsun ama romatolojik hastaliklarda süt ve sut ürünlerinin suclu olabilecegi söyleniyor, bunu savunan doktorlar var en azindan benim takip ettiklerimden. Bir de küflü peynirlerin bakteriyel yükü de cok fazla her bünyeye iyi gelmeyebilir. Ben Karatay diyeti yaparken hem hemoroidle hem egzamayla tanistim. Dogal beslenme ya birsey olmaz saniyoruz. Cokca ekmeksiz menrnen yediğim gun vucudumun her yerinde dokuntuler oldu. Domatese mi yumurtaya mi vucudum tepki verdi bilemedim. Ellerimde surekli yara oldu o gunden sonra. Cevizden de olabilir dedim ama o donem yemeye başladığım kuflu peynirleri hic sorgulamadim. Seyda Coskunun zayiflama diyetini yaparken tesadüfen ellerim iyilesti. 10 gunluk moda bir diyeti vardi. Icinde gluten yok ,sut urunu yok aclik yaparken agrilarin azaliyorsa dedigimi bir daha düşün

çokiyi, istersen kaydedebiliriz sen bilirsin ablacım temizliği.

Spor yok galiba

Beni etiketlersen sıkıntı olmaz takibi bnim için.
Tesekkurler.
Tesekkurler . Beyaz ekmek dışında ekmek yoktu evde. Poğaça yarım olduğu icin yedim gitti, evet tabi tok tutmasi imkansiz, karbon yüklü
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun

Tostun yanina yesillik olsaymis ne guzel olurdu. Hergun olmaz belki ama hayvansal proteini de listelerimize ekleyelim . Miktar olarak diyete uygun görünüyor. Afiyet olsun

LenaG Lotus1234

Pazar

9: 00

4 yk menemen
Üçte bir simit
1 haşlanmış yumurta
15 g kasar 5 g tulum peyniri
1 zeytin , 2 lokma et
Salatalik ve yesillik

11: kahve+ 50 kalorilik atıştırmalik

14: 2 kase sütlü, yulaf kepekli kabak corba
7 adet kestane

18:
2 kase etli kara lahana çorbası
3 kasik yogurt
1 mandalina

Spor: henuz yok malesef

İyi akşamlar
Bugünki menüm
Sabah
11.00
1 tam buğday ekmeğine kaşarlı tost
İki adet haşlanmış yumurta
Salatalık zeytin

15.00
Bir küçük muz

18.00 akşam
Bir porsiyon kıymalı erişteli yeşil mercimek eriştesinden az koydum
Yarım kase yoğurt

2,5 litre su
Öğlenden akşama kadar evde dolaştım durdum özellikle spora çıkamadım
4800 adım (kayda değer olmadığı için fotoğraf atmıyorum)

Açım reglim uykum var yorgunum
LenaG Lotus1234

Afiyet olsun suyun azlığı dışında sıkıntı yok bence, spor da yok
Geçmiş olsun ablacım, tüme yakın piliç ney gı
Bugün karbonhidrat biraz kaçmış gibi sanki spor da yok
Spor olmaması dışında gayet güzel bence afiyet olsun
Biraz dengesiz olmuş sanki ablacım, afiyet olsun yine de, kaptan olduğun zamanki halini özledik ya hadi toparlan kendine gel
Ev işi dışında mı bu kadar adım sayısı?? Ona göre not alacağım
Spor olmaması dışında gayet güzel afiyet olsun kaptanım
Vallahi ben de reglim kıpırdamaya halim yok, bebem de anne top oynayak deyip duruyor. Afiyet olsun menü çok güzel spor da yeterli bence

Karakılçık ekmeğini ilk defa duydum nedir o?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…