Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şifa olsun canım geçmiş olsun

20 Ekim Menü
08.00: 1dilim peynir
1 dilim ekmek
5 zeytin
1 tk reçel
1 yk acı sos

15.00: 1 dilim börek

16.30: 1 porsiyon fırında balık
1 közlenmiş soğan
3 yk pilav
1 domates
2 lt su
Spor : 7 saat ev temizliği ( kayınvalidem taşındı, ona yardıma gittim)

Ben bildirim yapmadımcumartesileri bildirim yapmaya yüzüm olmuyor

ben hastayım kuzum hic halim dermanım yok inşaallahh fazla artı gelmem yarın daha iyi bi sıkı diyet yapacam kuzum bide haftasonu olunca yoğun geçiyor dahada

Yarasın

Canım ben iki hafta izinliyim

pişmiş pilici buzluktan çıkardım, çoğu yerini attım, yarımdan birazcık fazla olmuştur. Ağrıdan yemek yapmak. İstemedim, tüm gün ora senin, bura benim devrildim. Küçük oğlumla eşim pizza getirtince kolayıma geldi pişmiş piliç, aslında bayat yiyecek yasak.

Peyniri çok seviyorum, hele hele küflü peyniri, kan grubuma göre benim yemem gerekiyormuş .
Bu hafta peyniri çıkarayım bakalım, ağrıda değişiklik olacak mı?
Romatizma yok, felçten gelen bir ağrı var, bazen fazla şiddetli oluyor, sol dizimde de sıvı birikmesi var, dizim de ondan sebep ağrıyor.
Bu hafta yoğurt yememe kararı almıştım, peyniri de çıkarayım, bakalım göbeğimdeki şişlik inecek mi?
Tavsiyen için çok teşekkür ederim

Tamam canım

Geçmiş olsun canım

İyi geceler kızlar ben sanırım takıma girmişim ayy bu bi işaret mi ki hazırlığa geçeyim demiştim ben bu hafta kilo bildiriminden sonra bi bakamadım buraya hep aynı yerlerde saydigm için ara vereyim demiştim ama LenaG Cicekbocekkaktus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…