Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen evde ekmek yapiyorum dediginde ben zaten sizin evde diyetin zor olduguna kanaat getirmiştim :deli: salatasi bol bulguru 3 kaşıkcık bir kisir hazirlayabilirsin kendine yanina ayran veya cay ,bir de protein olsa tadindan yenmez

Yok kuzum ben kısır yemem kendime bol dereotlu zeytinyağlı fırın kabak yaptım

Çok geçmiş olsun canım💐inşallah boncuk bir an evvel toparlanır sağlıklı şekilde evin içinde koşturur🥰
Bende kedileri çok seviyorum sırf bu hastalık süreçlerine dayanamam diye eve alamıyorum🤕
Çok teşekkür ederim canım çok samimi söylüyorum üzüntüden kendimden falan geçtim evlat sonuçta canın isteyince sev sıkılınca, hasta olunca, sokağa koy olurmu insan evladını nasıl dışarı koyar onun duygularını üzüntüsünü düşünen yok o benim canım gözünün içine bakıyorum bişey olmasın diye tekrar sağol canım 😘

IMG_20241020_130808.jpg

Dışarda çocuklarim oynarken günün ikinci kahvesi içildi kızlar. İmkân bulabilirsem adımlıcam inşaallah🤣

Çok zorlu süreçlerden geçtik canım tedaviydi, ameliyatı ydı neredeyse 2 yıla yaklaştı hamdolsun iyiyiz ama birkere yüreğim ağzıma geldi ya 2 yıldır ufacık bişeyde korkuyorum şimdi iyi hamdolsun karaciğer yetmezliği var canım
Çok geçmiş olsun çabucak iyileşir umarım🌺kıyamam minnoşa , ne güzel de bakıyorsun🤗
:21::21::KK19: LenaG LenaG Sevgili Kaptaniçem
Ve fit ve güzel kırmızı takım ♥️♥️♥️ arkadaşlarım hepimize hayırlı, uğurlu, bol eksili, sağlıklı bir hafta diliyorum.👑💐💐💐💐🪷

Sevgili takım arkadaşlarım bol su tüketmeye ve sporumuza baslamayanlar baslamaya bu hafta adım ve spor sayımızı hali hazırda aktif olanlarıda arttirmaya davet ediyorum.
Ana kurallara dikkat edip stresten uzak olabildiğince güzel uykularimizi alarak ödemden uzak kalmaya özen gösterelim.
Güzel menüleri önceden planlayıp ara öğünlerimizi sağlıklı atıştırma ve ölçülü meyve ile taçlandiralim.
Havalar soğuyor sağlığımıza da dikkat edip bol c vit almayida unutmayalım.
Hepinizi çok seviyorum hayalini kurduğunuz bedene kavuşana kadar her türlü destek ve işbirliğini burda yapacağımıza inanıyor kendi adıma söz veriyorum.
Sizlerde takım motivasyonunu yükseltecek paylaşımlar yaparak güzel menülerinizi ve sporlarinizi en az 2.5 lt sularınizla akşamları beni etiketlemeyi unutmayın.
Bu haftanın şampiyonlari şimdiden belli :sampiyon: ancak mavi takımımızada başarılar dilerim.🙃🙂🤗🙋🏻‍♀️
:KK53::duduk::KK11::KK11:
♥️♥️♥️ŞAMPİYON KİRMİZİ ♥️♥️♥️
bnnu bnnu
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
@BONCUK23
nurovic nurovic
A Asya89
Sem2024 Sem2024
@s i d e l y a
@Efenin_Annesi
@Tutku44
@Ellssa
@Lavinia_98
merhaba Kaptanim😊

Eki Görüntüle 3492565
Dışarda çocuklarim oynarken günün ikinci kahvesi içildi kızlar. İmkân bulabilirsem adımlıcam inşaallah🤣
oooo afiyet olsun :)
Bende regl günlüğü var yatıyorum daha kahve içemedim bile dur yapayım aklıma düştü :)
ışıklı pazarlarr ben bugün sigarasız ikinci haftami tamamladim :') ıstediğimizde basaramayacagimiz hiç birşey yok sandiginizdan daha guclusunuz 💪
O zaman mor ve ötesi daha mutlu olamam şarkısını sana armağan ediyorum :)
Mutlu pazarlar olsun hanımlaaarr :KK54: Ben de oğluma tuvaleet eğitimine devam elimde pc dolanıp duruyorum onun arkasında. Sonra top oynuyoruz, oğlan çocuğu gerçekten zor iş :emir_bebek:Yorulmak bilmiyor evlat:halay:
😁😁😁ı yollardan da geçikdi efem…
Bol sabır ve mutluluklar dilerim :)

Dünkü menümü yazayım
Hem ödül öğünü hem regl öğünü olsun
İnanılmaz yoğun gündü dün ve bugün çok halsizim adımım yok akşama kadar yapmaya çalışacağım
Sabah
12.30
2 dilim maraş böreği

Akşam
19
Hepsi toplam yarım kase filan eder basmati-et haşlama

2.5 lt su

Lotus1234 Lotus1234
LenaG LenaG
Kaptanım kontrol altında merak etmeyin 👍 toparlarım

Çok geçmiş olsun çabucak iyileşir umarım🌺kıyamam minnoşa , ne güzel de bakıyorsun🤗

merhaba Kaptanim😊

Bende regl günlüğü var yatıyorum daha kahve içemedim bile dur yapayım aklıma düştü :)

Çok sağol canım 🙏

merhaba Kaptanim😊

Tesekkur ederim. Umarim yapmissindir. Sana da afiyet olsun :KK66:

İyi akşamlar kızlar...

KAHVALTIM

11 gibiydi
Peynir (avuç içi kadar)🧀
Kasap sucuk 4 dilim
Biraz domates🍅
9 yeşil zeytin 🫒
F.ezmesi, kakao, tarçın, yulaf

ARA
Kahve, takribi 10 gram çikolata ve kahve yanı içecek

ARA
Sade Türk kahvesi, kahve yanı bir adet lotus Biscoff

Saat 14:00 gibi kapattım günü. Bugün aralıklı oruç yapıcam.👌
+Sıfır kalorilik içecek .

Sporu ayrı etiket yapsam sizlere zor olur mu takibi? Yeme icmeyi aradan cikarayim dedim. Adım sayiyorum

LenaG LenaG

Boncuk2307 Boncuk2307

Dün akşam uyuyakalmışım.
Günaydın kızlar
LenaG LenaG

Boncuk2307 Boncuk2307

BAŞLANGIÇ: Limonlu yeşil çay🍵🍋

KAHVALTI: Fotoğraftaki gibi.

ARA:
Dışarda bir sade Türk kahvesi; yanında bir lokum ve minik içecek vardı (ismini bilmiyorum)

AKŞAM YEMEĞİ: Fotoğraftaki gibi.
ARA:
Kavun

ARA
Fit bir tatlı hazırlayıp dondurmuştum.
Yoğurt, f.ezmesi, kakao, yulaf, antep fıstığı, kuru üzüm,kuru erik (4 adet) ve reçelle tatlandırdım . Yanına protein bar. Eki Görüntüle 3492523 Eki Görüntüle 3492528 Eki Görüntüle 3492529

SPOR
Adım sayısını atıyorum. Bunun harici 3 saat ev işi yaptım ama hesaplamiyim dedim,takımlarda oldugumda hesaplarim
çokiyi, istersen kaydedebiliriz sen bilirsin ablacım temizliği.
Dünkü menüm
Sabah 09.00 yarım simit peynirli biberli omlet peynir domates, şekersiz çay 1 bardak
10.00 1 sütlü kahve
12.00 2 ufak peynirli tuzlu kurabiye ama küçüktü epey komşum yapmış
17.00 (olayın kopma noktası) arkadaşlarla mangaldaydık çeşitli etler 1 dilim kepekli ekmek 2 bardak rakı 🥹🥲 sonrasında 1 armut 😂 herhalde 2 saat sürmüştür bunları yemek sonrası yok zaten daha
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Spor yok galiba
İyi akşamlar kızlar...

KAHVALTIM

11 gibiydi
Peynir (avuç içi kadar)🧀
Kasap sucuk 4 dilim
Biraz domates🍅
9 yeşil zeytin 🫒
F.ezmesi, kakao, tarçın, yulaf

ARA
Kahve, takribi 10 gram çikolata ve kahve yanı içecek

ARA
Sade Türk kahvesi, kahve yanı bir adet lotus Biscoff

Saat 14:00 gibi kapattım günü. Bugün aralıklı oruç yapıcam.👌
+Sıfır kalorilik içecek .

Sporu ayrı etiket yapsam sizlere zor olur mu takibi? Yeme icmeyi aradan cikarayim dedim. Adım sayiyorum

LenaG LenaG

Boncuk2307 Boncuk2307
Beni etiketlersen sıkıntı olmaz takibi bnim için.

X