Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
9:00 1 yumurta salatası yeşilliklerle,2 kaşık zeytin salatası roka ve narekşili,2 kaşık melemen
12:00 1 kase bamya ve salata
13:00 1 kase sebze çorbası
14:00 5,6 badem ve
Maalesef 16:00 yarımekmek arası sucuklu kaşarlı tost
17:00 1 kuruvasan
19:00 1 kuruvasan
Pazar gününün azizliğine uğradığıma inanmak istyruminş yrna toparlrım

Evet canım göğüs kısmı az gitmiş ama diğerleri iyi hiç beklemiyordum çok mutlu oldum. O gazla bugün ayak parmaklarıma kadar ölçtüm

Aboooooo kaçamak yapınca böyle yapacaksınki değsin.

Benimkilerde şuanda ıslak kek ve çiğ köfte yiyorlar birde ayran içiyorlar ballandıra ballandıra . Eşimin mide çöplük gibi ve zayıf. Bende zor sabrediyorum. Yarın intikam almak için karalahana çorbası yapicam yemekte

Kıyamam ya 70 i bekleme c.tesi ödül olarak yesene. Benim yemisligim oldu diyet yolculumda bişey olmadı çok canın çekiyorsa bekleme kiyamammmnm

Ya kuzum sen beni güldürdün rabbimde seni güldürsün. İnsan diyette olunca Kıbrıs tatilini Kıbrıs tatlısı olarak okuyor

Ya kuzum sen beni güldürdün rabbimde seni güldürsün. İnsan diyette olunca Kıbrıs tatilini Kıbrıs tatlısı olarak okuyor
Ahahahahaahahaahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahhaahahahahah

Ay canım varya nasıl güldüm öksürük tuttu.
Allah im benim gibi biri ancak Kıbrıs tatilini Kıbrıs tatlısı olarak okur. Benim en sevdiğim tatlılardan biridirde. Hatta okurken AA benim gibi o da seviyormuş dedimdi. Halen gülüyorum bu arada. Çok yaşayalım emi valla iyi oldu gülmek ohhhhh

Bı arada Kıbrıs tatili Kıbrıs tatlısı mevzusunu hiç unutmam ben hahahahaahahahahahahaahah

Valla benimde gözümden yaş geldi bende unutmam artık. Yazın 70kg olup Kıbrıs'ta Kıbrıs tatlısı yemek vacip oldu

Merhaba canım hoşgeldin Beraberce keyifle sağlıkla kilo vereceğiz inşallah Yarın sabah bir tartı fotosu rica ediyorum tarihli ve nickli olarak ardından menü paylaşımlarına beni etiketleyerek başlayabilirsin ve aktif katılımda bulursan çok sevinirim
Afiyet olsun çok güzel olmuş
Afiyet olsun canım güzel olmuş hatta akşam da bir sebze fırında yiyebilirdin yoğurt ve salatalık yanına
Afiyet olsun çok güzel ama akşamı peynirle geçiştirmişsin bari salata eşlik edeydi
Afiyet olsun yeşil yapraklı sebze yok wc sorun olmasın içli köfteyi bol göbek salatayla yesen çok da yakışırdı
Afiyet olsun sanki 2 ayrı öğün gibi olmuş akşam yemeği
Afiyet olsun kuru dolma biraz kaçmış 2 yeterli canım yanında başka şeyler yediğin için
Afiyet olsun gayet güzel
Afiyet olsun çok güzel canım
Anammm hani ödül günü dünde kalmıştı Afiyet olsun ama çok fazla olmuş

Çok güzel menun guzzum
Afiyet olsun
Teşekkür ederim güzel kaptanım
İnşallah canım emek veriyoruz hepimiz . Önümüzdeki yaza kadar 70 e inersem kendime Kıbrıs tatili ismarlayacağim ödül olarak .
Hadi bakalım inşallah cano
Şifa olsun canım
Amin hepimize canım
Güne güzel başlayıp böyle bozmanın da bi sebebi vardır illa ki ama bari ikinci kruvasanda duraydın
Neyse olan olmuş yarın dengelersin inşallah şifa olsun yaramasın
Kıaaaazz ben de öyle okudum shahahhahahah

Kuzum biz oyuzden kilo problemi yaşıyoruz sanırım . Aklımız fikrimiz gırtlağa çalışıyor

Canim sen paylas yaptiysanmerak ettim simdi bak sakin 10 bini gecme ha dizlere zararlicok yuruyunce eklemler agriyomus cilt kırışıyomuş , çirkinlesiyomus insan uzmanlar öyle deeyoooben bi cikip parkta yuruyecegim ama hsva yagmurlu hem kahvaltidan yeni kalktim gercekten gec olur malum 8 saat var aramizda

Sende mi benim gibi tatlisevergillerdensin yoooosammm

Amann spor yapmak zaten dış milatlarin oyunu yazda tam olsun

Ayy kızlar insanin gözü kaldı derlerya gerçekten var böyle birsey . Biraz önce eşim ıslak kek ile boğuluyordu resmen burnundan geldi kekler . . Arkadaş sendede ne göz var dedi bana. Ve karalahana çorbasının sonra brokoli çorbasını da haketmis oldu

LenaG

6 ekim pazar

sabah 11.30
yumurta piyazı, peynir, 7 zeytin, 1 yk bal kaymak, domates, köz biber, 100 gr susamlı çavdar ekmeği

ara 12.30
airfry sütlü tahin helvası, kahve

ara 18.00
1/2 dilim fırın makarna, 1 kuru incir, 1 kuru kayısı

akşam 19.00
etli taze fasulye, 1,5 dilim peynirli fırın makarna, salata

2 lt su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…