Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok dengeli ve guzel olmuş

Destan gibi alintilarima hazirsaniz başlıyorum anam niye bu kadar biriktiriyorum acabasi birazdan cevaplayim derken birikiyo
Tebrik ederim canım güzel eksi
İlk transferim hiç bu kadar kötü sonuç çıkarmamıştım
Cumartesi guzel bi eksi gelecek senden innaiyorum canim hic sikma canini
Cok haklsin canim ben yeteri kadar motive edemesem de sizi
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım apaform dedigin nedir hep goruyorum bi karisik kendin mi yapıyorsun satin aldığın bisey mi
Afiyet olsun canım
1 ekim menüm
Sabah 10.00
2 yumurta
Bir dilim tb ekmeği
4-5 zeytin
Akşam 19.00
Rahatsızdım eşim lahmacun getirdi 1.5 tane yedim
Ayran yeşillik
Su 3 lt
LenaG Fit mutlu anne
Gecmis olsun canim afiyet olsun
Afiyet olsun canim kolay gelsin
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canim yazmadigin ogunde neler yedin bilmiyorum ama arada inis olabikir yeter ki tamamen birakmayalim
Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun deprem mi oldu :(
Malesef cok sukur cok siddetli değildi ama derinligi cok olmayinca hissedildi
Kizlar ıslak kek yapıyorum hatta yapmayı unutmuşum yanlış ısıya verdim ustü yandı. Ve içimde hamur işi yapma canavarları belirdi biri beni durdursun. 3-2-1 pogaca falan yapasim var. Yaparsam yerim gibi
Bazen hic bisey yapasim gelmez bazen de ard arda yaparim bendr bayadir yaomiyorum yiyorum diye
Ne yemek piairsem derdi zor valla ya hele secer es çocuk varsa
Afiyet olsun canım güzel bence
Çökertme kebabı patatesli miydi oyle ise bulgur pilavi gereksizmis afiyet olsun canım
Afiyet olsun canim kek erken saatte imis sikinti olmaz
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun misafir habersiz miydi baya aksam yememissin acikmadin mi
Kahvaltı
Omlet
1 kaşar peyniri
7 zeytin
5-6 kuru kayısı
Domates biber

Ara
2 hurma

Öğle
1 kase yulaflı lapa
1 muz

Akşam
2 kabak sote
2 kase yoğurt
2 ceviz

45 dk spor

LenaG
Afiyet olsun canım
Kaptanım o vakit aynı ildemiyiz
Evet canim bende Konya'dayım Selçuklu'dayım sana da cok gecmis olsun ufak biseydi ama insani korkutuyor o anda ilk aklima gelen yan odadaki uyuyan çocuklar idi
Afiyet olsun canım
Eksi geleceksin insAllah harekete devam
Misır kavurgasini bende cok severim aklima dusurdun alayim az bari

Son düzenleme:
Hedef vermiştim kaptanım 71.90 demiştim ayy inl çok amin

Kalorisi de çok azmış ben ara öğün niyetine yiyorum bazen de peynirle yiyorum güzel oluyor :)

Günaydın kızlar nasılsınız

Ben yorgun uykusuz, artım gün be gün katlanıp bozuk olan moralimi daha da bozuyor
2 gündür spora gitmiyorum. Çocuklar hasta oldu mu hiçbir şey yapmak istemiyorum

Dün benim ortanca istifra etti salon koridor halısı battı.
Onları temizlemek için baya bir uğraştım.

Tam bilmiyor çocuğum miden bulanınca lavaboya koşsana geçtiği yeri batırdı.
parkelerin üzerinden halıların üstüne koştu

Gece yine ateşi çıktı
Eşime demiştim ben çocukların odasında yatacağım,Allah korusun ateşi yükselirse havale geçirir falan
Benim diğer bebelerde küçük eşim dedi ben çocukların odasında yatarım sen bebeler ile kal diye.

Gece 2 defa kontrol etmek için kalktım.
Bir baktım eşimde ateşini kontrol ediyor ne oldu ateşi mi çıktı dedim,evet 15 dakika önce ateş düşürücü verdim şimdi kontrol ediyorum ne zaman etki edecek diye

Bu gün okula göndermedim muhtemelen yarında göndermem. Ağrı kesici alınca iyi oluyor. Ben okula gideceğim diyor ama ilacın etkisi geçince yine yorgun halsiz oluyor. Böyle olunca kıyamıyorum.
Daha kendisini tam ifade edemiyor halsizlik olunca öğretmenine onu bile anlatamaz üzülür.

Ayrıca okuldaki arkadaşları da küçükler onlarada bulaşmaması için bu hafta göndermeyeceğim.

Aynı şeyi yaşıyoruz canım geçmiş olsun size de. Bir an önce çarçabuk toparlanirlar inşallah

Afiyet olsun canım
Günaydınlaarrr
Günaydın canım
Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydın nur cum
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydııınn
Günaydın canım kızlaarr
Günaydın canım ne de güzel sarılmış
Aralık ta 6 inş canım

Teşekkür ederim çiçeğim
Ayy Allah bağışlasın yay burcu mu ergenliğinde oldukça özgür ruhlu olacak hazırlıklı ol
Canım Allah şifa versin hemencecik bence uykusuz ve yorgun olduğun için ne yesen ödem oluyor.
Herkese günaydın
Günaydın

asyacım çok geçmiş olsun yaa çocuklarımız hastalanınca zaten ne moral kalıyor ne mod.. kış dönemi hep böyle artık ne kadar korusak bile dışardan ya okuldan alıyorlar ya biz getirip bulaştırıyoruz sakınan göze çöp misali.. bol bol takviye gıda ver canım sabahları aç karnına pekmez ben çok veririm hastalık dönemi özellikle

Çok teşekkürler sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…