Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim tahmin ettigim gibi tarti oncesi gece saat 20de bombayi patlatmissin o gun aslinda saat 4-5 gibi duzgun birsey yeseydin o atak olmazdi. Hele bir de ikindin kahve yaninda diyet bar yiyip yürüyüş yaptınsa 10000 adım ohoo kan şekeri düşüp susayıp yorulup keyif yapma isteğiyle yemişsindir. Bundan sonra en azindan pazartesi ve cumalari aksamlari kacamsk yapmamaya dikkat et. Erken ogun 5te mi olur 6 da mi iyi olur deneyerek bulursun. 8e kalip acikma diye.
Bir de boyle durumlarda miktarlarini yazamasan da yediklerinin adini yaz olur mu bir gorelim bakslim kac cesit ne yiyorsun

Günaydınnn kızlarrr döndüm ben. Menülerim daha düzenli olacak. Kaç gündür salmıştım. İyi hissetmiyordum.

Günaydın kızlar menüyü yazmayı unutmayayim diye ilk onu yazdım gunaydina yeni fırsat geldi

günaydın kızlar

Geçmiş olsun canım salgın var. Benim çocuklarda burun akıntısı öksürük . Dün gece ortancanın ateşi çıktı sabaha karşı saat 3:50 de zor bela şurup içirdim.

Dün soğanlı sarımsaklı yemek yedirdim.

Akşam portakal ve limon sıkıp hepsine içirdim.şimdi yine bol soğanlı sarımsaklı sebze çorbası yapacağım

Ayy canım geçmiş olsunn hepimizin çocukları dökülüyor yaa.. bu mesajımın yanına da açıklamak istiyorum kızımla ilgili son durumu buraya yazdım ettim hepiniz tecrübelerinizi paylaştınız Allah razı olsun hepinizden.. son durum güncelleme yapmayı da hepinize bilgi vermek istedim bu sebeple.. gece 2 de uykusundan ağlama krizi ile uyandı salya smk yanii okadar ağladıki midesi kalktı gene anne okula gitmiycem lafı... dedim tamam artık bu sene okul lafı bitti artık gitmiyorsun ....

Tebrik ederim canım çok güzel eksi
Çok iyi menü canım afiyet olsun
Afiyet olsun karışık bir menü olmuş
Afiyet olsun güzel olmuş canım
Sabah
1 dilim siyez ekmeği
3 zeytin
3 parça kaşar peyniri
Biraz beyaz peynir

Öğlen
1 mandalina

Akşam
1 kase yoğurt
10 tane yer fıstığı
10 tane leblebi

3 lt su

LenaG @Lavinia_98
Afiyet olsun sabah güzel sonrası yüne çok az ama senin stil böyle
Afiyet olsun güzel menü
Afiyet olsun akşam çok az olmuş tavuğu salatanın içine koyup yesen güzel olarmış
Afiyet olsun genel olarak akşam az yediğin için güzel ama 1 paket form bisküvi yerine güzel güzel tam buğday ekmeği yesen 2 dilim
Afiyet olsun bulgur için servis kaşığı fazla değil mi yk ile en fazla 4 diyolla
Canım afiyet olsun akşamı güzel ve hafif kapatmışsın
Afiyet olsun
1 ekim menüm
Sabah 10.00
2 yumurta
Bir dilim tb ekmeği
4-5 zeytin
Akşam 19.00
Rahatsızdım eşim lahmacun getirdi 1.5 tane yedim
Ayran yeşillik
Su 3 lt
LenaG @Fit mutlu anne
Afiyet olsun gayet güzel menü
Çok güzel menü canım afiyet olsun
Afiyet olsun gayet güzel
LenaG Kaptanım benden hangisini yapmamı istersin salı bildirimi mi ligleri mi cumartesi bildirimi mi ?
Canım lig tablosunu yapabilirsen çok sevinirim
Canım geçmiş olsun

Kaptanlarım 2 gündür menü yazmıyorum, değilki cozuttum yine dikkat ediyorum. Çocuklar hepsi grip onlar ile uğraşıyorum.

Gece 12 gibi yatağa girdim sabah saat 7 ye kadar 4/5 defa uyandım çocuklar için.

Uykusuz olduğum için ödem var. hata edip sabah tartıldım moralim aşırı bozuldu benim artı 1 kg olmuş ya

Bu günden itibaren dengelemem lazım.

teşekkür ederim canım

Sağol canım.

Bencede çocuk bu kadar kendini üzdüğüne göre okuldan korkmuş.

Bu yıl için kızını karşına alıp güzelce konuş ki seneye yine tutturmasın gitmem diye.

Yavrum kim bilir içinde neler yaşıyor ki o kadar üzülüp kusuyor

Tebrik ederim canım çok güzel eksi
Teşekkür ederim can kaptanım yeni başladım ödem muhtemelen olsun ama bu da bişey
Afiyet olsun akşam çok az olmuş tavuğu salatanın içine koyup yesen güzel olarmış
Ya aslında hiç yemeyecektim de biraz protein alayım diye yedim onu, teşekkür ederim

Günaydın ve afiyet olsun ama burası kötü yazmayayım demek yok neyse o yaz yani
Not: bu manzara şaka mı
Günaydın arkadaşlar
Gününüz güzel gecsin inşallah

(Benimki güzel başladı, tüm odemlerim gitmiş Salıya göre eksi bile ciktim)
Günaydın canım çok sevindim ödemlerin gütmesine
Günaydın geçmiş olsun canım
Bir an feminist duygum kabardı eşim yattı uyudu deyince ama sizin aranızdaki dinamiği bilemiyorum o yüzden bişi demeyeyim
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın
Günaydın Nergis cim alırım kahvenden bir kupa şöyle bir keyif yapayım
Günaydınnn kızlarrr döndüm ben. Menülerim daha düzenli olacak. Kaç gündür salmıştım. İyi hissetmiyordum.
Günaydın canım hoşgeldin
Afiyet olsun akşamki ekmeğin 1 dilimi fazla sanki
Afiyet olsun 1 kaşık kuymakdan bişicik olmaz ama akşam mercimek çorba yanına peynirli salata bile daha uygun olurdu.
Afiyet olsun akşam sanki miden üşütmüş de wc sorunu olmuş ondan yemişsin gibi
Oyy kıyamam için için ağlamasına ben onun bak bu babalara bir ayar oluyorum ama neyyyse bişi demeyeyim
Günaydın kızlar menüyü yazmayı unutmayayim diye ilk onu yazdım gunaydina yeni fırsat geldi
Günaydın canım
Günaydın çok geçmiş olsun
Günaydın canım uykusuzluk çok ödem yapıyor artını takma kafana çocuklar bir düzelsin uykun da düzene gürünce gider
Eki Görüntüle 3485863
Kahvaltılar yapıldı mı
Efenin_Annesi hanidir kahvaltı fotilerin
Yapılmadııı birazdan yoğurtlu muzlu yulaflı favori kahvaltımı yaparım ben de

Çok geçmiş olsun cnm
Sana da geçmiş olsun cnm ya benim oğlan da hasta. Okullar açılınca aliskiniz ne de olsa. Takviyelerle çok şükür atlatiyoruz.

Geçmiş olsun deprem mi oldu :(

Kaç yaşındaydı benim kızım da böyleydi okulunu değiştirdik şimdi severek gidiyor
Muhtemelen oradaki öğretmenleri sevemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…