Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecen cumartesi 81.8
Bugun 80.2🎈
Fark -1.6
%1.95
LenaG LenaG
Sitare55 Sitare55
Eki Görüntüle 3484514

Bu hafta cok takımıma destek olamadım gelip enerjimi veremedim cok ozur dilerim
Çocuklarımın hastalıgı biraz duzelsin ben yine gelirim
en az bir hafta ara istiyorum
vicdan azabi duyuyorum buraya gelemedigimde

öpuyorum hepinizi
😘
Tebrik ederim canım çok güzel eksi :KK200: geçmiş olsun tekrar canım izinli olarak not alıyorum.

Canım su miktarını takip edemedim ama şöyle ki ben 3 litre nin altında içince ve bitki çayı içmeyince açlıktan ölsem kilo veremiyorum aslında bu hepimiz için geçerli bak görüceksin bir dene daha öncede söylemiştim 5 ay önce tam 1 Mayısta 110 ile başladım sende kışın 70 li rakamlarda olucaksın yeterki inanalım ve isteyelim pes etmek yok ona göre bak burada bir kaç arkadaşımız hipotroid hastası yani troidlerimiz çok az çalışıyor her sabah hapımız var kaptaniçem de aynı şekilde o kızçede kaç kilo verdi yeterki isteyelim her günümüz yeni bir başlangıç olsun ve bugün başlıyoruz ayrıca tebrik ederim kilo vermen durmuş falan değil gayet istikrarlı ilerliyorsun belki 60 larda kilomuz biraz sabit ilerleyebilir :KK60: :KK200:
60 lar miiii🤩🤩🤩🤩🤩 ayyyy ağzın bal yesin ne güzel anlatmissin yok pes etmiyorum da aceleci geliyorum sanirim . Bitki çayı da iciyorum su içme.de güzel her sabah aynı kahvaltı olmasın diye değişik şeylerde yiyorum bakalım inşallah inecegiz bide 1 hafta sonra regl olucam onunda şişliği var sanırım hayırlısı bakalim

Geçen hafta 77.400
Bugün 76.800
Fark -600 gr
IMG_5395.jpeg
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus Mthn83 Mthn83 kupayı aldım, yaşasın 😘😘
Muhteşem eksi bekliyordum, baya az geldi bana, buna da şükür deyip kabulleniyorum :KK52:

Bak artik 65sin haaa👏 tebrik ederim onemli olan cunartesiden cumartesiye . Bence kal , 3 gun ye en fazla sali arti cikarsin ne olacak. Hadi kal kal 64u de görelim :KK73:misafire ragmen nasil kilo verilir gösterelim :KK73:
Kalayım mı kalayım o zaman bugün çok ödül günü olacak ama 🙈 LenaG LenaG kapatanım kalayım ya sana zahmet kusura bakma bi gitcem bi kalçam dedim 😇😊🫣

X