Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21.09.24
10.30
Domates, salatalık, 1 dilim peynir, 1 parça haşhaşlı çörek, 1 TK bal

13.00
Sade kahve, fındık, hurma ,

17.00 yoğurt
20.00 Taze fasulye 1 tabak,1 dilim ekmek,6 sarma( çok küçüktu )

Şu:2 lt LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun ❤️ sarmalar z.yağlı mıydıııı 😋

İyi akşamlar kızlar
21.09.2024 Cumartesi
10:45 1 yufka ekmeğinin 4/3 ü ile börek (yufka küçük) yarım kk. peynir, 5 zeytin, şekersiz çay

18:00 Akşam yemeği
Avuç içinden biraz büyük lavaşa sarılı döner, 1 kase tarhana çorbası, 6 yk. Yoğurtlu sütlü biber yemeği,
10 adet üzüm

19:00 3 erik, ve şekerli kremalı filtre kahve
(4.5 ayda ilk)
Su 3 litre
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun canım, cumartesi menüsü çok da kaçmamış ❤️
İyi akşamlar

Bugün c.tesiden mütevellit biraz kaçırmış olabilirim 🤭

Sabah 2 kupa kafeinsiz yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 haş.yumurta,1 doamtes,1 salatalık,7 zeytin,40 gr beyaz peynir,1 dilim tbe ama sanırım 2 dilime denkti ,çay (1 tk ballı)

Ara 15:30 10-15 fındık,4 parmak kalınlığında (sadece yulaf,muz ve yumurta ile yaptığım rafine şekersiz ) kek üzeri 1 tk bal,kahve

Aralarda açık çay

Akşam geçe kaldı 20:00 6 yk nohut yemeği,3 yk pilav,3 yk yoğurt

4 lt su
8000 adım

Sitare55 Sitare55
Kaptanım senin kacamakli menun bile benim normal menüden hafif sayılır, helal olsun ❤️😍

Yoğurtlu, sütlü biber yemeğini merak ettim 🤔
Kapya veya yeşil herhangi bir biberi bol tereyağı zeytinyağı yada ayçiçek yağında kızart kavur altı kısıp yada kapatıp sütü ekle sonra bol süzme yoğurt ekle isteğe bağlı normal yoğurtta olur ama süzme kaymak gibi oluyor varsa ayrıca kaymakta bir iki kaşık ekle sütü koyunca sıcak olmasın ki yoğurdu koyunca kesilmesin tuzuda en arka ekle tuzda kesiyor kapağınıda açık bırak soğuyunca kapatırsın ama özellikle en güzeli közlenmiş biberden oluyor fakat herzaman közlenmiş biber evde olmuyor şimdiden eline sağlık 😘
Tabii bugün tereyağ kaymak koymadım zeytinyağla kızarttım bol süzme yoğurt yarım yağlı sütle yaptım krem şanti koyuluğunda krema gibi bir yoğunluğu oluyor durunca ertesi güne daha koyulaşıyor soğukta yeniyor ısıtırken çok hızlı ateşte kesiliyor hepsiceğini yazdım 🤗

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim tebrikler çok güzel gitmis tammdr kaptanım ben de kendime yarın için start verdim elimden geldigince yapacağım önceliğim ekledigim kiloyu vermek 1 ekime kadar 🤗 bugünlerde eve boyama yapayoruz of çok zormuş beni sporumu da çok kisitladi ,zorlayacagim kendimi
Ben sana hep dedim canım. Yine diyeyim. Firik ve kuruyemişi hayatından çıkarınca veya en azından azaltinca kilolar başlayacak gitmeye.

Muhteşem menü 🥳
Afiyet olsun canım ❤️
Teşekkür ettim kaptanım
Afiyet olsun ödül bile harika ❤️
Ay yemeyecektim de. Ağzıma bir tane attım daha durmadı . Tuzlu şeyleri özlemişim. Özlem giderdim diyeyim.
Eline emeğine sağlık canım ☺️ ❤️

Akşam özellikle şahane olmuş ❤️😍
Akşam normalde iki kabakti ama gözüme cok göründü yarısını yarıya böldüm yarına kalsın dedim.

malahit malahit ben seni biraz daha az tanıyorum tanışalım mı 🫣 yaşın kaç boyun kaç evli msin calışıyor musun çocuğun var mı? Dün akşam ki sohbetlerinizi okudum kendin için yakın zamanda ne yapmahı planlıyorsun :KK60:
Tanışalım tabi kiii :KK52: ❤️❤️ 28 yaşındayım 163 boyum bekarımmm :ıslık: Yoğun bir iş hayatım var. O beni yoruyor mental ve fiziksel olarak. Şu an o kadar belirsiz ki hayatım biraz akışına bırakmış durumdayım. Adaylarımı bekliyorummmm:KK6:

sibel_84 sibel_84
LenaG LenaG
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Lotus1234 Lotus1234
Lavinia_98 Lavinia_98
malahit malahit
Jou Jou
Boncuk2307 Boncuk2307
Nergis 35 Nergis 35
Tutku44 Tutku44
I irmaknehirgol
MAKE UP_ MAKE UP_

Kızlarrr yavaşça elinizde ne varsa(çerez kek kurabiye meyve vs...) bırakın ve yeşil çayınızı alın elinize 🥳 biz bu saat itibari ile başlıypruz kendimize haftalık hedef koyalım ne dersiniz:KK76: menülerimiz düzenli olsun ve 3 4 gün en az sporumuz olsun. Suyumuz 2 litre altında olmasın.
Salı günü tartısı moral bozmasın benim bu salı günü sadece 200 gr eksim vardı haftanın sonunda 2 kilo gitti. Kendimize içimşze odaklanıyoruz ben ne istiyorum ve NLP yi duyduk mu? Beynimize istediğimiz şey için sürekli telkin veriyoruz ve sonra hikaye başlayacak :KK6:
Ben öyle yaptım ilk başladığım zamanlarda kilomu söylerken yanlıslıkla 73-72 cıkıyordu ağzımdan. O kadar meşguldi ki zihnim bu rakamla dilimden de o dökülüyordu. Hadi canım kadınlar
BAŞ-LI-YO-RUZZZZ :KK76:❤️🥰

Tanışalım tabi kiii :KK52: ❤️❤️ 28 yaşındayım 163 boyum bekarımmm :ıslık: Yoğun bir iş hayatım var. O beni yoruyor mental ve fiziksel olarak. Şu an o kadar belirsiz ki hayatım biraz akışına bırakmış durumdayım. Adaylarımı bekliyorummmm:KK6:
Aldım kabul ettim seni 😘
E sende zayıf ama yine de zapzayıf olmak isteyen biriymişsin 🥳
Ne iş yapıyorsun canım çalışma saatkerin nasıl

Kapya veya yeşil herhangi bir biberi bol tereyağı zeytinyağı yada ayçiçek yağında kızart kavur altı kısıp yada kapatıp sütü ekle sonra bol süzme yoğurt ekle isteğe bağlı normal yoğurtta olur ama süzme kaymak gibi oluyor varsa ayrıca kaymakta bir iki kaşık ekle sütü koyunca sıcak olmasın ki yoğurdu koyunca kesilmesin tuzuda en arka ekle tuzda kesiyor kapağınıda açık bırak soğuyunca kapatırsın ama özellikle en güzeli közlenmiş biberden oluyor fakat herzaman közlenmiş biber evde olmuyor şimdiden eline sağlık 😘
Tabii bugün tereyağ kaymak koymadım zeytinyağla kızarttım bol süzme yoğurt yarım yağlı sütle yaptım krem şanti koyuluğunda krema gibi bir yoğunluğu oluyor durunca ertesi güne daha koyulaşıyor soğukta yeniyor ısıtırken çok hızlı ateşte kesiliyor hepsiceğini yazdım 🤗
Tarifi kendime yolladım, dikkatli okumam lazım ama şimdilik bana yasaklı mevcut, belki daha ileriki zamanlarda yaparım
Yiyenlere şifa olsun 🤲🏼🥰

Lavinia_98 Lavinia_98 tanışalım mı ❤️ sanırım sen eskilerdensin 🥰
Ben hemen hemen 70 gündür buralardayım ve zayıflamaya da o zaman başladım
38 yaşındayım. Öğretmenim evliyim 3 çocuğum var. Günüm çok koşturmalı genelde...
Bu süre zarfında 13 kilo verdim ve 5 6 kilom kaldı.
:KK28::KK28::KK28:

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

21 eylul cts

Sabah sirkeli su
Kahve + 1 kare bitter cikolata

11:00
1 yumurta 2 mantar 2 yk yulaf ile 3 kasik kışlık menenen ile omlet

1 kucuk kase nudel (5 kasik vardi )

2 zeytin , 1 d peynir, maydanoz nane

ArA. Maden suyu

13: 1 parca haslanmis et ( 2 palamut dilimi gibi)

15: 1 cay bardagi sut+6 badem +10 minik fistik + 10 kuru üzüm+1 mandalina + yarim orta boy muz + toz tarcin

3 palamut dilimi gibi haslanmis et
Firinda mor lahana +1 tatli kasigi tahin
1 kapya biber
3 kasik sarimsakli yogurt

Araogun 17:00
. Kahve ,3 tane ciko kaplı kahve cekirdegi

ananasli yesil cay

Yuruyus : 6500 adim
Su ort 3 lt

Screenshot_20240921-220757_Photos.jpg
Screenshot_20240921-220729_Photos.jpg

X