Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım aynen öyle çok sıkıldım artık metabolizma ile bir türlü anlaşamıyoruz inat

Benimde oluyordu doktor hergün 1 soda iç dedi ve kesildi gercekten resmen bagirtiyordu

Kalsiyum takviyesi eksikliginden oluyormus canım. Bizzat yaşadım ve yaşıyorum.
Ben şimdi napayım soda mı içeyim magnezyum mu alayım kalsihum mu alayım yoksa tüm tuşlara basayım mı

Ben şimdi napayım soda mı içeyim magnezyum mu alayım kalsihum mu alayım yoksa tüm tuşlara basayım mı
Canım ameliyat sonrası ciddi kramplarim oldu. Parathormon da alındığı için kalsiyum değerim düşüyor.doktora gittiğimde direkt kalsiyum ile fosfor değerine baktı tahlillerde. İki doz içiyordum üç doza çıkardı. Salı günü tekrardan gideceğim. Korkuyorum dört doza çıkacak diye. Çünkü sol elimde uyuşma halen daha var. Ama o ağrılı kramplar geçti çok şükür.

Yani benim özellikle sabah uyanınca bi gerilirsin ya tam o esnada baldırıma giren şiddetli bir kramp
İnş güzel geçer canım kontrolün Allah daha da iyi etsin

Yani benim özellikle sabah uyanınca bi gerilirsin ya tam o esnada baldırıma giren şiddetli bir kramp
İnş güzel geçer canım kontrolün Allah daha da iyi etsin
Sizinkiler basit canım. Maden suyu ile geçer. Benim anlattığım el parmaklarıma kramp girince felç geçirmiş gibi oluyordum. Hiç oynatma yok. Nasıl korkmuştum ?

Kanda eksikligi yoksa ,kemik erimesi yoksa kalsiyum takviyesi cok verilmiyor. Doktora gidip tahlil yaptirmak ona gore takviye kullanmsk daha iyi olur. Magnezyum eksik cikmasa bile takviye olarak kullaniliyor. ( kan tahlilinde tam gotunup , dokularda eksik olabiliyormus )

Maden suyu ic , kalsiyum icin de kemik haslayip yagini at suyunu ic , mis gibi kolajenimiz de oradan gelir. Bizim doktorsuz yapabileceğiniz basit seyler bu ikisi ve yesillik cig kuruyemis gibi şeylerle menülerimizin besin degerini yükseltmek

Bu garip nelere hayır dedi bu hafta poğaöaya mı kanacak bluegreeneyes
Bı umut işte
Tebrik ederim kaptanım darısı başımıza
Diğer arkadaşlardan da söyleyen olmuş zaten kaptanım bı kan değerlerine baktirsan iyi olur
Güno
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG @Mthn83 Y yosunlupapatya
Tebrik ederim
Tebrikler
Pes etme devamı hizli gelecek
Salı günü
70.8
Bugün 67.6
-3.2
Şükür Ler olsun
LenaG
Waoww
Tebrikler

Afiyet olsun canım yapacak bişi yok bazen uyak zorunda kalıyoruz inşallah tartıya yansımamıştır
Canım çok geçmiş olsun
Çok güzel afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun canım
Allah bağışlasın pıtırcıklarını
Afiyet olsun güzel olmuş canım
Afiyet olsun canım iyi yapmışsın yoksa kaptanın keser vallaa
Canım afiyet olsun dışardayken bazen en masumu bu geliyor
Canım ne biliyor musun kadın olmak hali bu herşeye,herkese yetişirken kendini unutmak hali. Bazen hayatın için de dönüp kendine bakmayı unutuyor insan aklına geldiğinde de durduğun yer sana yabancı geliyor. Senin kendine değer vermen bazı şeyleri kendin için yapman lazım sadece kendin için kendine ait bir zaman çalman lazım hayattan sevdiğin birşeylerle meşgul olmak falan o zaman ufku açılıyor insanın
Afiyet olsun canım şöyle yapalım mı belli ki sen bu tarhanaya,firiğe aşırı düşkünsün sadece 1 haftalığına hiç yokmuş gibi davransan hiç yemesen bir lokma bile almasan mesela bir deneyelim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…