Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler kaptanım

Çok sevindim canım adına sen ne duruyorsun gir hadi artık takımlara ben mezun oluyorum kız
Düzeni tam oturtamadim canım. Bir de şu an kızım hasta. Ama elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum yedigime içtiğime. Sadece su içemiyorum. Spor da yapmıyorum ama sabah çocuğu birak eve gel, öğlen okula git 3-4 kat çık in, öğle arası eve gel tekrar git vs derken az bir yürüme bile yoruyor beni. Bir de bu hafta bayağı yorgundum, sürekli ayaktaydım. Önümüzdeki haftalar sakin zamanlarim olur da spora ve 4-4lük bir yeme düzenine dönerim inşallah o zaman girerim takımlara

Günaydın canım eksi 0.300 gelmiş surat asmak yok seviniyoruz her türlü eksi bidendirrr
Regl oldum zaten kaptanım. Hem onun etkisi hem de turşu yapmaya ugrasiyorum kaç gündür. Bir de okulda nöbetim de oldu Perşembe günü. Yani su 1 haftada zaten pert oldum nerdeyse bunlardan kaynaklı ödemdir inş

Günaydınlar gece çok ateslendim durmadan su içip durdum içim yanıyordu biraz wc ile gitsin sular tartilicam
Geçmiş olsun canım. İyice dinlenip atlatırsın inşallah
Kaptanımmmmmm incecik kaldınnn. Çok tebrikkk ederimmm. Mezun olup gidiyorsunn. Ayyy çok sevindim senin adına
Güno
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG @Mthn83 Y yosunlupapatya
Ayyy maşallah tebrikkk ederimmm çok iyi eksi
Çok iyi tebrik ederimm. Hoşgeldin 60’lar ligine
Salı günü
70.8
Bugün 67.6
-3.2
Şükür Ler olsun
LenaG
nazarlar değmesin. Koskocaman 3.2 kg
Ayyy tebrikkk ederimmm çok iyi vermişsinn
Cumartesi 65.25
Bugün 64.35
-900 Gr
Y yosunlupapatya
LenaG kaptanım ben bir süre hazırlıkta kalabilirmiyim.
Tebrik ederimmm canım
Regl’e rağmen vermişsin. Gider zaten birkaç güne
Gunaydın hanımlar
Adet oldum bayağı sancım var. Çok şişim
LenaG

Gecen ctesi 66.5
Bugun 67.6
Fark+1100
Şişlik gidince ohh gelsin eksiler
Ayy 2 kilo çok iyi Birkaç haftaya kalmayacak sende de bir şey.
Resim yukleyememistim
Sitare55 LenaG @mthn
Geçen hafta 66.9
Bi hafta 66.6
Eksi 300
Tebriklerrr canımm
Amaniiiiin herkislere birseyler olmus -1.5 kg daha bu hafta motivasyonlar cok iyi denek ki
Tebrikler malahit
Ayyy teşekkür ederim. Benim 2 haftalık gibi geçen hafta ödemliydimm
Tebrikklerr canımmm çok iyi
LenaG Y yosunlupapatya
Geçen hafta 66
Bu hafta 65.55
Fark -450
Ben sonunda 65 gördüm
Tebriklerrrr
Maşallahh tebrikk ederimmmm
Cumartesi 76
Bugün 75.5
Fark -500
LenaG Sitare55
4.5 aydır adet görmüydum yeni oldum belki birazda ondan fark fazla çıkmamıştırEki Görüntüle 3481582
Tebrikkk ederimmm reglken 500 gr vermişsin maşallah
Cumartesi ; 72.7
bugün ; 72.3
-400 gram
busaate kadar bekleyeyim dedim sütüm dolu dolu tartarken halim kiloşlar8 veda etmeye devammm

Eki Görüntüle 3481586

@Efenin_Annesi LenaG Y yosunlupapatya
Tebrik ederimmm canımmm

teşekkürler canımmm daha fazlasını verirdim ama gitmiyo

kemik gibi kaldınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…