Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiz ikiside cnm. Bende öyle düşünüyorum seneye daha rahat olurlar .evet ya küçüklük hallerine bakıyorum da ne çabuk büyüyorlar rabbim iyi insanları çıkartsın karşılarına amin cnm.
Ya ne güzel Allah bağışlasın benmde ikizlerim var 32 aylık Allah yardımcımız olsun canm
37 aylık benimkilerde.
Amin cnm

21 Eylul kilo bildirimi
Gecen hafta : 85.7
Bu hafta :84 .6
Fark -1.100
Yuzdelik : %1.28
Sitare55 LenaG @@Mthn83
Eki Görüntüle 3481500
Tebrik ederim canım Cook güzel ekşi
Canım anneme tam da bu sebepten anlatamam en ufak bir hastalığı söylesem uyku uyumaz günlerce, kafaya takan bir yapısı var yani gerçekten takıntı derecesi yapar sürekli arar ben darlanirim, arkadaşlar kısmını bilmiyorum açıkçası bazen içimden gelmiyor sanki anlatmayil unutmak istiyorum ama olmuyor sanirm

Benim de ikiz ogullarim var . Benimkiler büyüdüler şükür abileri 2.5 yas buyuk .kucuklukleri zordu o donemde kafayi siyirdim daha da toplamadim bence 13 yas simdi Lgs haxirligi ile ugrasiyoruz . Bence en zor yillari en kucuk yillari büyüdükçe daha kolay . Gerci gecen yil biri ile cok ugrastim , bu yil da ders çalışsınlar diye uğraşıyorum da ikizlik bakimindan kucukken daha zor diyebilirim

sen ne yaptın canım işlerini kolaylayabildin mi ailen gelir artık rahatca yanına doğu görevinde bitti
Yazamadım canim sana. Kısmen kolayladim sayılır. Evin eksikleri var halledemedik bir türlü. Okullar zaten başladı. Ders programları sürekli değişiyor, değişecek gibi de duruyor. Yakın zamanda annem gelmeyi planlıyor. Ailemden gekmek isteyenler var, davet de ettim zaten. İnşallah gelebilirler

Ayy ikiz kızlara bayılıyorum cici cici giyiniyorlar mest oluyorum maşalllah Allah bağışlasın
Teşekkür ederim kaptanım
Senin ve Sitare55 kaptanimin destekleriniz sayesinde
Nasıl da vefalı yirim seni
Günaydınlar gece çok ateslendim durmadan su içip durdum içim yanıyordu biraz wc ile gitsin sular tartilicam
Anammm nergisim çok geçmiş olsun
Allah bağışlasın canım maşallah. Benim kızım da lgs ye hazırlanıyor şimdi kursa bıraktım geldim

Günaydın herkese
Geçen hafta 72 küsürdüm sanırım ama hatırlamıyorum.
Çarşamba günü 71.3'ü görmüştüm
LenaG kaptanim, bugün de böyle oldu. 6'lı rakamları da görürüm umarım

Eklentiler

• IMG_20240921_091112.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 4
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…