Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar bugünkü menüm
Sabah klasik salata domets biraz kavun ve peynir yedim bir muz avuç kadar pide

Akşam nohutlu Taze bamya bir tam buğdayli ekmek biraz tavuk sote
Yarim elma

Sitare55 LenaG Mthn83 kizlar ben yarin sabah tartilacagim cunku size cumartesi 14:00 ten önce tarti bildirimini göndermem lazim .Ama bu benim 6 günlük sonucum olacak .Cunku bu hafta ilk bildirimimi cumartesi yaptim hatta gec yaptim hatirlarsaniz takimlarda gec kurulmustu.eger 7 gunluk olsun cumartesi gonder derseniz en erken 5 gibi gonderebilirim yok bu sefer 6 olsun bir sonraki sefer hep cuma tartilacagin icin dengeye girecek derseniz yarin tartilirim ama sevgili kaptanim sitarecim sonuclarda lutfen o 1 gunu gözönünde bulundur

Ben de yazayım menümü, oğlumu tuvalet eğitimine başlattık da baya zormuş böyle şeyler, söylemiyor, kendi tuvaletinden korkuyor. Nasıl alışacak bilmiyorum
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 2 dilim kaşar peyniri, 2 salatalık
Ara Öğün 16.00
2 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.30
2 kepçe mercimek çorbası, 3 yk ıspanak yemeği, bolca salata
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
4000 adım yürüyüş
LenaG Y yosunlupapatya Sitare55

Canıö akşam tavuk var ya dün akşam da tavuk vardı kırmızı eti de severim hafataya inş menülerimde olacak
Ya hele hele nasıl da pambıh gibi etti beni
Canım takılma böyle canını sıkma sen çok istikrarlı birisin seni aşırı takdir ediyprum bak samimi söylüyorum yarın olabildipince hafif menü
Anladım canım olsun yemeklerden sonra iç o zaman ama sade yeşilçay ben onun etkisini çok gördüm çünkü genellikle sen kiraz sapı ve Dukan iciyorsun diye biliyorum da ondan dedim birde onu denesen diye
Ya sen benim takımımdaki cakıme güzel güzel tüyolar mı veriyorsun seni yiyerimmm
Canım o zaman yarın tartıl ama bildirimini son uyanık old saatte yap yani mesela biz uyurken ay anlatamadım mı ve cumadan cumaya tartolırsan bir hafta olur kendi kaptanlığımda 6 güne razıyım canımsın

Tamam canim zaten uyumadan once paylasirim siz cumartesi sabah gorursunuz

19 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve, 2 hurma,6-7 fındık
10.30 2 dilim peynir ile salata, 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 1 maden suyu, 1 Wasa, yarım şeftali, 1 salatalık
16.30 yarım şeftali 1 bardak kefir 5 fındık
19.30 8 kaşık biber domates sote, 6 kaşık sulu köfte
20.30 2 tane pötibor, 1 fincan kahve
3 litre su spor yok emzirmeye devam
valla sabahtan beri emzirme süreleri hariç totom yer görmedi
LenaG Y yosunlupapatya

Afiyet olsun canım menü gayet yerinde dengeli eğitime de Allah kolaylık versin ben bu 10gun uğraşmıştim

Kız beni affet menü de domatesi biberi (biber dolması diye okudum dedim pirinç var ne 8 kaşığı uyku saatim gelmiş benim ahah)
Menü gayet yerinde son bir balım sana 73.5 cokk yakışır bu hafta için amaa

Bende menümü yazıp yatayım kızlar
Öğlen 12//
bir koca tabak ıspanak yemeği sarımsaklı yoğurt döktüm üstüne
Bir dilim ekmek
bir kaşık şehriye çorbası tadına baktım

Akşam 18.30//
4 tane mücver (avuç içi büyüklüğünde)
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir salatalık yedim

Spor//
3lt su bitti
Yeşil çay sabah aç karnına
Akşam bir bardak şekersiz çay
2 mile Leslie yaptım ✓

Şuan iyi gibiyim tartıda ama fibromiyalji rahatsızlığım nuksetti bu aralar kuvvetli ağrı kesiciler içiyorum umarım tartıya yansımaz cumartesi günü
LenaG Sitare55

Afiyet olsun papatyam çok güzel menü
Sana da mavi kalp
Ayy daha dur Sibel gibi sizinde 69a yaklaşmanıza seviniciiiizzz blue ve senn yaklastiniz sibelee
Bu akşam en son gecen dönem (halk oyunu için diyorum) giydiğim bir tşörtü var onu giydim o kadar bol ve güzel durdu ki. Ne popom fırladı ne de göbek. Altına da beyaz eşofman altı
69 kiloda muhtemelen koruma bile önerebilir diyetisyenim. ama ben 67 66 görüp korumaya öyle gececem bakalım

Maşallah boyun kaç canim cunku benim 63 de bile popo problemim var her daim vsrdiboy 163

Maşallah boyun kaç canim cunku benim 63 de bile popo problemim var her daim vsrdiboy 163
1.70 canım. ama bazı 1.70 im diyen arkadaşlarımdan da uzunum
Yazın ta ki okullar acılana kadar her gün 15 bin civarı adım attım ve sabah aç karnına bence bunun çok etkisi oldu. Yağdan kilo vermemde ve sıkılaşmamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…