Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canıö akşam tavuk var ya dün akşam da tavuk vardı 😋 kırmızı eti de severim hafataya inş menülerimde olacak 😊
Ya hele hele nasıl da pambıh gibi etti beni :KK60:

Canım takılma böyle canını sıkma sen çok istikrarlı birisin seni aşırı takdir ediyprum bak samimi söylüyorum yarın olabildipince hafif menü 🙏

Ya sen benim takımımdaki cakıme güzel güzel tüyolar mı veriyorsun seni yiyerimmm 😘🥰

Canım o zaman yarın tartıl ama bildirimini son uyanık old saatte yap yani mesela biz uyurken ay anlatamadım mı 🤣🤣🤣 ve cumadan cumaya tartolırsan bir hafta olur kendi kaptanlığımda 6 güne razıyım canımsın 😘💙
Kaptanım dünden beri hafif menü ama tartıda bu şişliği napcaz hala sancım var ve şimdi kalkıp ağrı kesici içip yatıcam dünde içip yatmıştım yoksa ağrıdan uyuyamam çok samimiyim ama yarına sancı geçer yarın 3.gün 🙏

Kaptanım dünden beri hafif menü ama tartıda bu şişliği napcaz hala sancım var ve şimdi kalkıp ağrı kesici içip yatıcam dünde içip yatmıştım yoksa ağrıdan uyuyamam çok samimiyim ama yarına sancı geçer yarın 3.gün 🙏
Yeşil mercimek çorbasnı sen mi içmiştin canım.
Kuzum elinden geleni yaptın ben biliyorum şişlik menülerinden kaynakşı değil. Sen stres yapma stres bile etkiliyor midemizi rahat ol he mi 🙏

Tamam canım yarın son günümüz toparlayalım bitki çayı ödem çayı içelim.
Birde helikopter ebeveynlik tam olarak nedir 🤔

Afiyet olsun canım bence güzel menü 💙🥰

Canım afiyet olsun 💙🥰 kiraz sapı çayın var mı hemen omdan iiç canım. Birde bol maydanoz ye kahvaltıda akşam yemeğinde 😘

Harika haber canım tebrik ederim 🥳
Yağ kütlen kaç canım bu arada

Olsun canım kaza herkesin başına gelebilir inş çaresi de var üzmesin prenses kendini 🥰😘

Çok güzel canım afiyet olsun gelsin eksiler 🥳🥰😘

Gün erken kapanmış harika olmuş afiyet olsun canım 🥰💙

Dengeli güzel bir gün olmuş canım afiyet olsun 😘💙

Ödem suyu çayı tamam mı canım 💙
Yağ kutlem 24 görünüyor canım.

LenaG LenaG Y yosunlupapatya

19 Eylül menü

Kahvaltı 2 dilim kızarmış tb ekmeği bir tanesine 1 tk tahin pekmez diğerine süzme peynir bir iki zeytin

Ara Türk kahvesi hurma
Ara kahve bitter kare

Akşam 17 18 arası 1 patlıcan 1 kırmızı kapya biber tost makinasında kızarttım üzerine yoğurt
4 adet ceviz büyüklüğünde köfte (fırın) 🌸

2,5 litre su
7,500 adım yoğun bir gündü yapabilirsem Leslie yapıcam 15 dk yaptığım zaman yazarım 🫠

Yeşil mercimek çorbasnı sen mi içmiştin canım.
Kuzum elinden geleni yaptın ben biliyorum şişlik menülerinden kaynakşı değil. Sen stres yapma stres bile etkiliyor midemizi rahat ol he mi 🙏
Evet kaptanım kırmızı ve sarı mercimek çorbasıydı dün tüm gün içtiğim fakat anlatmıştım dünde şişliğim stresten değil bugün regl 2.günüm hala sancın çok diye ilaç kullanıyorum yoksa uyutmucak derecede cumartesi sabahına birazda olsa iner diye ümit ediyorum :dua:

Bugün ev ahalisine biber dolması yaptım söylemesi ayıp tabi içim arttı dondurucuya koyarım somra hazır iç kullanırım diye düşündüm. Halk oyunundayken eşim hahhah iç harcı cocuklara pilav zannedip yedirmeye çalışmış 🤣🤣🤣🤣 yememişler tabi ay bu erkekler niye böyle :tokat: yani biber dolması varken yanına pilav yapar mıyım ne alaka 😂

19 eylül menüm sabah 10.30
2 yumurtayla omlet
2 dilim tb ekmeği
Bir dilim peynir
7 zeytin
Domates salatalık
Ara 1500
Rezene çayı
1 armut
Akşam 17.30
Fırında kabak
1 kase yoğurt
1 yk kadar belki daha az ton balığı
Ara
Detoxmix
Salatalık
Su 3.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Şu birkaç gündür gördüğğm
en muhteşem menün:KK19:
yarında güzel bir menü ve cumartesi harika sonuc inşallah 🙏
Afiyet olsun canım 🥰💙

19 eylül menüm sabah 10.30
2 yumurtayla omlet
2 dilim tb ekmeği
Bir dilim peynir
7 zeytin
Domates salatalık
Ara 1500
Rezene çayı
1 armut
Akşam 17.30
Fırında kabak
1 kase yoğurt
1 yk kadar belki daha az ton balığı
Ara
Detoxmix
Salatalık
Su 3.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Canım sanırım geçende araştırayım diye ekran görüntüsü almıştım şimdide görünce direkt sorayım detoxmix ne aceba bende alayım 🤔

X