Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok normal canım benim emzirme işi bitti uyku yeni düzene girdi yani kaç yıl sonra diyete yeni adapte olmaya çalışıyorum yoksa küçük bebek varken zor sinirden bile yiyordum gece sürekli uyanınca insanda sinir yapıyor

Evett yaaaa ilk kızımda 10 ay sonra başlamıştım ama baya bui gaza gelmiştim 5 ayda 15 kilo vermistim şaka biyana şimdide oğlum 3 aylık

Kim daha iyi kaptan yarışı mı bu
Tamam tamam en iyi kaptan sensin
canımm düne göre pek bi sakin gördüm seni ahahaha tamam bende sustum bacikomun bugün bi sessizliği üzerinde sen bana oynuyordun dün hep kız azıcık da ben sana sataşayım dedim ahahah 5 dk spor yap be jou diye dün benimle dalga geçerken eyiydi dimi ahahaha

I irmaknehirgol Jou Efenin_Annesi ballı çöreklerim siz dün menü vermemişsiniz bana yazabilir misiniz bugün
Kızım hastaydı hafta sonu onu iyileştirdik. Dün gece de oğlanla ben hastalandık. Oğlum 40 lardaydı ateşi gece boyu. Yıkadım ateş düşürücü vs. Şimdi dersim bitti koştur koştur eve geldim çocuk hasta diye ama benim de her yerim kırılıyor. Kulaklarım boğazım kaşınıyor eklemlerim ağrıyor diş eylerim sızlıyor. Sanırım grip oldum. Sürekli uyumak istiyorum ama tabii nerde
Menü olarak bebişim
Dün sabah
3 tane haşlanmış yumurta
2 tb ekmeği
Öğlen 1 kase kuryemiş
Akşam 1 kase şehriye çorbası
Yarım porsiyon et döner

Su 2 lt olmuştur.

yaa çok geçmiş olsun canım bu aralar herkes dökülüyor dile getirmek bile istemiyorum ama iki gündür hapşırıyorum bende mevsim geçişlerinden de oluyor hep dikkat et kendine canım menü de gayet güzel ve yerinde olmuş sadece saatleri belirtebilirsen iyi olur

balımm ben menülere bir sonraki gün sabahına bakıyorum telefondan hem zor oluyor şuan işyeri pc den daha net oluyor hepsi
Anladım kaptanım
Vallahi kaptanım yapmak çok isterim spor, adetten dolayı ödemim var 300 gr kadar, ama bugün yola gideceğim anneme gidiyorum, bir hafta kalacağım. Yolculuk var yani bugün söz vermeyeyim ama yapmaya çalışırım yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…