Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dediğin gibi 900 gr. Olmasa bile Allah'ın izniyle yinede eksi olur kaptanım bu çalışmayan troidlerimle yine her hafta başarıyom gibi bişeyler

Cumartesi ; 72.7
Bugün ; 73.00
+300 gram

Y yosunlupapatya LenaG @Efenin_Annesi
olsun canım cumartesiye hallolu sıkma canını sen menülerin gayet özenli ve güzel çünkü
Cumartesi 65.25
Bugün 64.95
-300 Gr
LenaG Y yosunlupapatya

yaa ne güzelll eksi
Cts 57.1 kg
Bugün 57.00 kg
Fark:-100 gr

Y yosunlupapatya
LenaG
Mthn83
giden yağlar gitsinn darısı diğer yağlara oohh ne mutlu bize bee
Kızlar sabah tartildim maalesef baya ödem var bence bende
Sabit geldim LenaG Y yosunlupapatya
artı gelmemizden iyidir canım cumartesi eksiye ineceğine eminimm

Daha fazla gitmiştir sabah tartıldım. Wc’ye falan gitmeden. Bi de reglimin gelmesini bekliyorum.

Günaydın cumartesi 66.80
Salı 66.55

Fark -0.250

Sitare55 LenaG

Yavaşım ama benim artık böyle gider

Eki Görüntüle 3480049
O nedemek ya harikasın bir paket margarin az mı süpersin cımartesiye kadar daha da artar
Dediğin gibi 900 gr. Olmasa bile Allah'ın izniyle yinede eksi olur kaptanım bu çalışmayan troidlerimle yine her hafta başarıyom gibi bişeyler
Tabiki başarıyorsun canım harikasın. Pes etmemeyi devaö etmeyi umutsuz olmamayı başarıyorsun en önemlisi
Kaptanlarin kilolarını merak ediyorum
Bende merak ediyorum
Tartı bildirimi
Cumartesi 74.9
Salı 74
Fark -900Eki Görüntüle 3480066
LenaG Sitare55 Mthn83
Vay vay vay bu gözler ne güzel şeyler görüyor tebrik ederim canım

Ya ama ya ya 4 yıldır görmediğim şu 81 i ucundan görseydim yaaa

cumartesi 82
bugun 82
malesef sabit kaptanım
ben hedefime nasıl kavusucam ya
eksi bekliyordum hemde cok guzel eksi

Sitare55
LenaG
Valla senin menülerine sporuna ben de şaşırdım canım ama dur bakalım ya daha cumartesiye bir sürü vakit var salı _200 olup cumartesi 1900 eksi olduğumu biliyorum uzulmek yok

Ya ama ya ya 4 yıldır görmediğim şu 81 i ucundan görseydim yaaa

cumartesi 82
bugun 82
malesef sabit kaptanım
ben hedefime nasıl kavusucam ya
eksi bekliyordum hemde cok guzel eksi

Sitare55
LenaG
Canım yağ olduğu için direniyor. Kendin de diyorsun yıllardır görmedim diye. Şimdi seni biraz zorluyor ama biraz daha dişini sık birden gidecek.

Bende bazen çok takılı kalıyorum

Valla senin menülerine sporuna ben de şaşırdım canım ama dur bakalım ya daha cumartesiye bir sürü vakit var salı _200 olup cumartesi 1900 eksi olduğumu biliyorum uzulmek yok
cok istiyorum çook 81 i 4 senedir gormedim ben cumartesiye daha guzel eksiler gelsin insa bugun sabit ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…