Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ama ya ya 4 yıldır görmediğim şu 81 i ucundan görseydim yaaa:mad::mad::mad::mad::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

cumartesi 82
bugun 82
malesef sabit kaptanım :KK61:
ben hedefime nasıl kavusucam ya 😭
eksi bekliyordum hemde cok guzel eksi

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Evet ben de artık yıllardır 65 altını görmedim ne üzücü 🥲😂 zor zamanlar başlıyor hep 66 ya düşüp bıraktım 65 den sonrası beni çok zorlayacak ama bırakmıyorum 😁😎

ayy ben açlıktan bugün bayılmazsam bidaha bayılmam heralde yaa dün gece açım diye uyandım resmen :KK57::KK57::KK57: @Sitare55sende durmlar nasıll
Ben de çok açım canım zaten if ten etkileniyorum bir de dün akşamı az erkene aldım bir de kabak yemeği falan karnımda dokuzuncu senfoni :KK75:

ayy ben açlıktan bugün bayılmazsam bidaha bayılmam heralde yaa dün gece açım diye uyandım resmen :KK57::KK57::KK57: @Sitare55sende durmlar nasıll
Kız niye bu kadar eziyet ediyorsun kendine
Proteinli yemek ye günü erken kapat.
Zaten fitsin daha niye bu kadar kısıyorsun😂
Buhar olup uçmak mı istiyorsun:KK45:

O nedemek ya harikasın bir paket margarin az mı süpersin 😘 cımartesiye kadar daha da artar 🥳

Tabiki başarıyorsun canım harikasın. Pes etmemeyi devaö etmeyi umutsuz olmamayı başarıyorsun en önemlisi 😘

Bende merak ediyorum 😂

Vay vay vay bu gözler ne güzel şeyler görüyor tebrik ederim canım :KK60:
Teşekkür ederim kaptanım toplantıdayim o yüzden yazamıyorum

hayır canım niye modun düşüyor arada hepimize oluyor bu kadarcık artı kilo olamaz ödem olabilir o da zaten gider birkaç gün ödem attırıcı bi çay mı yapsan kendine :KK200:
Emziriyorumm kuzum keske yapabilsem ben ne detoxlar yapardım oyuzden dokunmuyorum burda bilen biliyor koca 1 litre detox icerdim ustüne 2 litrede su içerdim leslie yapardım biran once şu ocak ayı gelsin leslieye baslayacam dikislerim ağrıyo yoksa şimdi edince
Canım moralini bozma lütfen.
Hepimize oluyor bu dönem dönem.
Sen güzelce ogunlerini yap atlama haybeye.
💓
TAmam tamamm 😍😍

Sagolunn kızlar motiveniz içinn simdi bebekeri uyuttum kendime yulaflı omlet i yapmaya gidiyorumm😍😍 resmen favorim yaadoyuruyo beni cokguzel

X