Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senle benim kaptanlığım bitince burada şenlikler yapılacak sayfalar bu kadar dolmayacağı için bu kadar etiketlenmeyecekleri için
Vallahi etiketlenmedikleri için sevinecekler mi yoksa şu an hepsi beni çok pis gaza getirdin aşırı gaz veriyorsun çok motive ediyorsun diye böyle övgü dolu bir kaptan bulabilecekler mi onu istersen benim ekibimdekiler karar versin sor onlara sor hadi

Yok anam yeterince beladalar birde benden bulmasınlar

Jou Tutku44

Bi kahve yaptım içecektim bnm çocuklar hiç durmuyor ya çok zorlanıyorum kahvem öyle kaldı buz gibi oldu iki saattir orda bekliyo

Bi kahve yaptım içecektim bnm çocuklar hiç durmuyor ya çok zorlanıyorum kahvem öyle kaldı buz gibi oldu iki saattir orda bekliyo
Çocuklarla kahve içmek mesele valla benimkiler küçük de değil yine de ragat içirmezler sağolsunlar. Canları sağ olsun

16 Eylül menü
11.00 1 elma 1 muz
13.00 1 küçük haşlanmış patates ile 1 yumurta omlet 3 çeri domates 1 salatalık 2 zeytin 2 küçük kare peynir 1 dilim tam buğday ekmeği
15.00 türk kahvesi 1 elma 1 şeftali
20.45 yarım kase sulu köfte yarım kase çoban salata 2 yk yoğurt kaseler klasik kaselerdi büyük değil
Kaptanım akşam yemeği geçe kaldı çocukları parka çıkarmıştım eve zor getrdim banyo yaptir falan derken geç kaldı yemeğim
Su 2.5 litre
20 dk Leslie
LenaG Y yosunlupapatya

16 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1fincan kahve 2 galeta
11.00 kefirli smoothie 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 salatalık 12 beyaz leblebi 1 bardak ayran
16.00 1 kuru incir 2 kaşık yoğurt
18.00 1 küçük tabak yoğurtlu kabak, 2 kaşık bulgur, 4 kaşık tavuk doner 1 bardak erik suyu
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Sitare55

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…