Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başım ağrıyor sanırım açlıktan :ruh:
Cumartesi bu kadar gerilmem yaaa salı tartısı beni çok gerdi. Sorumluluk bwnde old için sanırım :KK14: @Asya89 unda rüyalarına giriyordu sanki
eger bir işin yoksa erken uyusan kaptanım boyle oldugunda uzuluyorum benimde gecen sefer migrenim tutmustu aclık stres hemen tutuyor

gece olmadı mı yaa ne yürüyüşü:silah::silah::silah:
İşlerim vardı dışarıda onları yürüyerek halletmeye tercih ettim diyelim😉
Valla yemin etmiş sanki bizi yenmeye

Yeminini bozarız sıkıntı yok 👺
Ben bu kadar iddialı olamıyorum yarın ne olur ne olmaz diye sendeki bu özgüven ne diyeyim inşallah kazanırsın da boşa çıkmaz ama ben dereyi görmeden pek paçaları sivayamiyirum sonra dilinden kurtulamam ama eğer o dereyi gorersemm içimdeki volkanı gör hele ahahaah:super:

Ben bu kadar iddialı olamıyorum yarın ne olur ne olmaz diye sendeki bu özgüven ne diyeyim inşallah kazanırsın da boşa çıkmaz ama ben dereyi görmeden pek paçaları sivayamiyirum sonra dilinden kurtulamam ama eğer o dereyi gorersemm içimdeki volkanı gör hele ahahaah:super:
Sen mi iddialı olmuyorsun anam bu iddiasoz halinse ben nedem 🤣

amaannn iste amacımız birbirimize gaz vermek yoksa o takım bu takım degil tabiki hepimiz guzel zayıflayalim mutlu olalımmm 90 lar ligi 80 lere 80 ler 70 lere gectikce hepimiz mutlu oluyoruz :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

cınım 40 lar ligi şuanlık yok haberin olsun :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Sen mi iddialı olmuyorsun anam bu iddiasoz halinse ben nedem 🤣
Ya canım grubundakilere yazıyorum ediyorum bu tamam etiket yapıyorum onları darlıyorum söz alıyorum onlar da tamamım sürekli başlarındayım ama kendim seni yeneceğim bu maçı alacağım kazanırsan göreceğim hatta senin sibel'e dediğin gibi valizi açıkta bırakma topla geri bana geleceksin gibi senin takımındaki birine yazamıyorum bu kadar iddialı olamıyorum ama kazanırsam o zaman görersin sen şenlikleri 😂😂😂

Ya canım grubundakilere yazıyorum ediyorum bu tamam etiket yapıyorum onları darlıyorum söz alıyorum onlar da tamamım sürekli başlarındayım ama kendim seni yeneceğim bu maçı alacağım kazanırsan göreceğim hatta senin sibel'e dediğin gibi valizi açıkta bırakma topla geri bana geleceksin gibi senin takımındaki birine yazamıyorum bu kadar iddialı olamıyorum ama kazanırsam o zaman görersin sen şenlikleri 😂😂😂
Tutku ya yazdın ya kız. Benim ki işin gırgır boyutu iddia değil ama herkes versin asıl kazanç bence o 🥳

X