Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sen yarın 45 mi olucan cigerim

Bugünkü Menüm,
Sabah 12:00
4 yemek kaşığı menemen
Bir tutam yağsız kuru çeçil peynir

Akşam 17:50
4 yemek kaşığı taze fasulye
1 küçük kase yoğurt
1 bardak ayran

2 lt su
İlaç atıp uyudum. Başım ve bacaklarım çok ağrıyordu. Yarın sporu telafi edicem. Ama bugün 2500 adım atmışım.

Bir yandan da haftasonu ki mesajları okumaya çalışıyorum.
Y yosunlupapatya
LenaG
Mthn83

Yaa öyle gaz veriyorsun ki yarına menümü hazırlayacağım kafamda bu hafta süper geçsin o 65 gelsin herkes hedefine ulaşsın

Vallaha kaptanım başımın ağrısından ölüyorum iki gündür ama sana söz verdim diye yaptım bir şeyler.
Kahvaltı 13.00
2 yk granola+2 yk Yulaf +1 sb süt
Ara Öğün 15.00
1 olgunlaşmamış muz
Ara Öğün 17.00
1 tüysüz şeftali
Akşam yemeği 19.30
1 tabak Taze fasulye, 2 çatal spagetti yoğurtlu, 2 kepçe domates çorbası
3 lt ye yakın su +1 lt dukan kiraz saplı
30 dk eliptik, 10 km yol
LenaG Y yosunlupapatya Sitare55

Eklentiler

• 1000025973.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 6
  • 1000025972.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 6
  • 1000025971.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 6
Senin canın çiko mu çekti
Yarın benden sana izin bitter ye öğle civari 14 20 gr arası
Menün efsane
He unutuyordum kız spor yok Spor nerede yoksa yürümüyor musun bak ben hala şu an yürüyüşteyim Sitare55
Ay kızımın tüm anaokulu malzemelerine adının etiketleriniI ncık cıncık yapıstırdım pöff ellerim baya calıştı
Açım aç
Bari yarın tartıda eksi olsam bilmiyorum regl filan da girdi araya inş emekler boşa gitmez kaptanım
Gitmez canım regl sonrası bi anda da gidebilir sen bozma sakın
Öğlenle akşam çok yakın olmuş canım o araya güzel bir araöğün de olabilirdi omum dışında güzel afiyet bal şeker olsun acıkıp da bir şey yeme hee

LenaG Merhaba kurallar nedir
Kaptanımızın biraz hastane telaşı var . Yarın ve cumartesi tartı günü. Her gün düzenli menü paylaşımı yapman gerekiyor ve mümkün mertebe aktiflik.
İlk sayfada tanıma formu var onu kendine göre doldurup lenaG yi etiketlersin.
Yarın isimli tartı fotonla da lena G yi etketlersin ve başlamış olırsun. Bir hafta gibi bir zaman sonra takımlara alınırsın.

Bu arada hoş geldin

Y Yenibirben06 ilk sayfada var alintı yaptım bu asagidakı yerde yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…