Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugun detayli bir diyet alisverisi yaptim kendime gore diyet porsiyon et tavuk balik paketledim aksam yemegi saatinide evde kimse yokken saat 5 e çekecem hem erken kspatmak icin hem de biraz gec yesem benim diyet yemegim artik benim olmaktan cikar kamu malina dönüşür😅bazi aksamlar icin ise nohut ve yesil mercinek haslayip koydum buzluga yine diyet porsiyonluk.Arada da sebze yemegi yaparsam , her aksam bu gun ne yiyecegim derdim olmaz bizim evde yemekler bol yagli bol kizartmali , karbonhidrati bol oldugu icin mecbur kendi menumu kendim olusturuyorum.

16 eylul menum
Kahvslti 10:00
2 yumurta ile feslegenli omlet
5 zeytin
2 dilim tam bugday ekmek
2 tatlikasigi fistik ezmesi

15:00
1 kupa sütlü filtre kahve
Diyet bar 110 kalori

18:00
4 köfte
Salata
1 kepce sehriye corbasi
Su simdiye kadar 1.5 ictim ama gun bitmedi yatana kadar 2 yaparim
Spor yok ahh kaptanim Sitarecim ben ne yapcam bu spor olayini yemin ederim elim kolum bagli büyü yapilmis gibi hareket etmeye mecalim halim yok bi ev temizledim yemek yaptim cocugu okula birak al biraz ders calistim(is gorusmekerine hazirlamiyorum) tum enerjim bitiyor kolumu kaldiramiuorum hep yatmak istiyorum her sabsh bugun eliptik yapcam deyip aksam elim bos uyuyorum.Birde dunyanin parasini verdim o alete ustelik birsuru baska ihtiyacim varken🥺resmen ihtiyacim olan asil almam gereken herseyi erteledim sanki kaciyomus almazsam acil bi durum olacakmis gibi aldim kuzu kuzu yatiyo odanin köşesinde Vallahi diyet daha kolay ya nasil çözecem bilmiyorum

Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

16 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1fincan kahve 2 galeta
11.00 kefirli smoothie 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 salatalık 12 beyaz leblebi 1 bardak ayran
16.00 1 kuru incir 2 kaşık yoğurt
18.00 1 küçük tabak yoğurtlu kabak, 2 kaşık bulgur, 4 kaşık tavuk doner 1 bardak erik suyu
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Menün harika canım afiywt olsun 💙🥰
16 eylul menum
5 zeytin
2 dilim tam bugday ekmek

Diyet bar 110 kalori

4 köfte
Salata
1 kepce sehriye corbasi
Spor yok ahh kaptanim Sitarecim ben ne yapcam bu spor olayini yemin ederim elim kolum bagli büyü yapilmis gibi hareket etmeye mecalim halim yok bi ev temizledim yemek yaptim cocugu okula birak al biraz ders calistim(is gorusmekerine hazirlamiyorum) tum enerjim bitiyor kolumu kaldiramiuorum hep yatmak istiyorum her sabsh bugun eliptik yapcam deyip aksam elim bos uyuyorum.Birde dunyanin parasini verdim o alete ustelik birsuru baska ihtiyacim varken🥺resmen ihtiyacim olan asil almam gereken herseyi erteledim sanki kaciyomus almazsam acil bi durum olacakmis gibi aldim kuzu kuzu yatiyo odanin köşesinde Vallahi diyet daha kolay ya nasil çözecem bilmiyorum

Afiyet olsun canım tertemiz menü 💙🥰
Eliptige gelince küçük küçük başlasan örnek veriyorum 5 dakika sevdiğin bir dizinin reklam arası bitene kadar mesela. Zamanla hoşuna gidecek daha da yapmak isteyeceksin o sana yetmeyecek. Bence 10 dakika ile başla tak kulağına kulaklığını 3 sarkıda 10 dakika biter zaten 🥳
Günaydınlar Günaydınlar akşam aksam iyi kaynatmis kapatanlar
El mi yaman beyni yaman görülecek bakalım herkese bol eksiler özellikle tabiiki bizim 💙💙💙maviş kaptanımız a
Günaydın canım nergisim amiinnnn 🤲

gezegenfeza gezegenfeza bol alişveris sitesinin reklamına bak sabah sabah ne diyom bunlar sucuk mu sosis mi :KK70: :KK70: :KK70: sonradan yandaki resimleri farkettim

açım aç :KK53:
1000036790.jpg

16 eylul menum
5 zeytin
2 dilim tam bugday ekmek

Diyet bar 110 kalori

4 köfte
Salata
1 kepce sehriye corbasi

Sitare55 Sitare55 cigimm kız bak benim cumartesi günü yediğimi senin takımındakiler hafta içi 2 tatlı kaşığı şeklinde yiyor hahaha

Günaydınlar hanımlar güzel haber vereyim dün dişe gittik,kanal tedavisine gerek yok dedi doktorum,araştırmış sadece diş hastalığı dedi,7 tane olunca onlarda şaşırmıştı bu kadar fazla olmasına.3 ay sonra kontrole gidecem şimdilik durum böyle ilerde ne olur röntgen sonucuna bağlı olacak.
Günaydın canım hadi gözün aydın

X