Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de aynını yapıyorum en kötü acıktım ve öğün saatim geçiyor saat geç olmuş akşam olmuşsa bi karabuğday patlağı tamamdır bu alışkanlıkları hep burda kazandımm
Bende yavaş yavas alistiriryorum kendimi kaptanım
Hahahahahha dedim kııaaazzz kaçırdınn onu hlgünahımı alma bikeremm
Tamamm tamam gormemissimmm
dedi kız kankişinin günahını alma şimdi ben çok sordum o da dedi bana
Onun gadasını alırım ben

Benden sana gelsin

Ben yarın yapıcam söz
benim ırmakıma laf yokkk ona göre bugün spor yapcak hemde simit bile yemedii siz görün de bakın bugün kü menüye özellikle hem beni hem Sitare55 yi hem Tutku44 yu ekle kız görsünler menünü ve sporunu bi kabak sotele de ye hele bugün eliptik filan da yazzz bak nasıl keyiflencem ben helee eehheehhe I irmaknehirgol

Kıyamam sana kaptanım ya, üzme bu kadar kendini sonuçta daha yapacak birşeyin yok bazen aksilikler de oluyor kadınız sonuçta 3 tanesinin regli denk gelirse bittik zaten

eski bir alıntı oldu ozur dilerim kaptanım
masallah o sıcaklık var hala demek ki oralarda
ben sen evlendin diye hatirlıyorum kaptanim yoksa ablan mıydı bir karisti kafam
Hayirla insa guzellikler gelsin hayatına kaptanım
harikasın kaptanım
abowww senin dilin neler soyluyor oyle
benim kaptanım duymasın
Oyyyyy masaallaaahh uyudu bide geriye evde kim var kız spora gidiyon salonamı tvdenmi spor
evde eliptik var bir an once attım kendimei ona suan ustundeyim hala 30 dk tamamlamak uzereyim
Bugün sporda yapmaya niyetleniyorum akşamüstü yapacağım inşallah Şu an Okuldayım Efe'yi okulda bekliyorum 2 saat sonra eve geçeceğiz Y yosunlupapatya
çokda yorma kendini be kuzummm
etli nohut ve pirinc pilavi
benim kabak yogurtlama

insa kaptanımmm yaa ümidim o yonde artık hafiflemek istiyorum 7 leri gormek 6 lari ocak gelmeden gormek istiyorummmm
Ne güzel kaptanım diyorsun bir daha desene
canım kaptanımm
dikenli yollar ve zor yokuşlar ile kazanılan mutluluklar daha guzel olacak insa

Kıyamam sana kaptanım ya, üzme bu kadar kendini sonuçta daha yapacak birşeyin yok bazen aksilikler de oluyor kadınız sonuçta 3 tanesinin regli denk gelirse bittik zaten
yok yok regl insanlık halii olsun ona bişi demem sen spor yapcan mı bugün senden söz almışmıydım bugün çok kişi verdi söz hatırlayamadımm Azmet5255 verdi I irmaknehirgol verdi Boncuk2307 söz verdi Efenin_Annesi söz verdi Jou bebişli sezeryanlı ama belki azıcık yürüyüş yapar sibel_84 yeni ameliyatlı trueliving_ bebiş daha küçük öyle hatırlıyorum malahit pek yazmıyor bana Lotus1234 söz verdi vericek inşallah ha gayyret onuda zorlayacam söz vermeye nurovic zaten söz verdikii

haydi bakalımm
yarın tartılar geliyorr

ama sen tutkucum o kaptanım kelimesini bana demiştin hatırladın mı alıntıyı buldurtma şimdi bananaa

Kaptanım kaptanımmm ben şimdi geldim 3 gündür düğündeydim. En yakın arkadaşım evleniyordu ondan hiç giremedim. Bugün tam gaz devam ediyorummm. Sadece haftasonum kötü geçti. Ama oynamaktan eritmişimdir diye umut ediyorum. Ve kaldığım yerden devam ediyorum bugün

ollleeyyy bee oleyyy spor yapcanmı bugün yakalamışken hemen söz alayımmm senden de bugün menü ve spor olacak dimiii

Hani meze veriyorlar ya kaptanım aşırı derecede acıkmıştım ve migrenim tutmuştu ilaç içmek için yedim onları özürrr
Vallaha sen böyle öğretmen gibi şey edince şimdi Yulaf yiyorum meyve bile yok bak sen düşün. Meyveyi spordan sonra yiyeceğim.
Ben reglim, kaptanım da öyleydi galiba.
Evet ben söz verdim oğlanı uyutmadan önce en azından yarım saat yapacağım sözümüz söz bizim

ollleeyyy bee oleyyy spor yapcanmı bugün yakalamışken hemen söz alayımmm senden de bugün menü ve spor olacak dimiii
Evet spor çok olmaz ama dün gece 12’ye kadar oynadım. Menümü tabi ki paylaşıcam. 2 günü de paylaşayım mı ama cidden kötü bi menü. Düğünde tutmak istemedim. Ama kalan günler de telafi edicem.

Aahhkimsem yokki yürüyüşe çıkayiim kuzum gurbetteyim spor salonu bile var sitede ama inemiyorum

Paylaş madem çokda yüreğime indirmeden ama bugün yarım saatcik leslie de eklesenn lüüüttfenn

evet regl bende de var kuzumm ama eksideyim sus suss ben sizin için savaş veriyorum yarına sporun ödemi olmasa iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…