Popüler Konu LenaG ile MasterFit

KAPTANIMMM💕💕💕💕
Buradayım 3 çocukla anca simdi girebildim dünkü menüm
İyi ki haşlanmış yumurta zeytin domates salatalık kahvaltıda dışarıya çıkmıştık yanıma çiğ badem elma kuru kayısı aldım soğuk kahve içtim şurupsuz bir Adanalı olarak dışarıda Akşam yemeğini yedik tabii ki kebap yendi ama yoğunlu salataya mezeye ve iki parmak kalınlığında Kebapçı yedim yanında soda içtim gazlı içecek tüketmedim akşam eve gelince de küçük bir dilim tatlı yedim bugün hala Sabah kahvaltısı yapmadım bir avuç çiğ badem tükettim bir tane sade soda 1 litre su cumartesi günü çiğ badem çiğ fındık kahvaltı yapmamıştım yine biraz kaju kuru kayısı Türk kahvesi soda bol su akşam da 3 tane küçük avuç içi kadar lahmacun yanında söğüş salata bir bardak ayran sebze meyve eksiğim var Onları bugün tamamlayacağım Yarın düzenli bir şekilde fotoğraflayıp atarım menülerimi🌸💕 Ayrıca benim için yazdığın özel mesajında Çok teşekkür ederim O gün uğraşmıştım sadece seninle Ama buna zaman ayırıp hepimize tek tek güzel mesajlar yazdığın için değerli hissettirdiğin için teşekkür ederim bu hafta biz kazanacağız hiç merak etme
ayyy canımm tabii yazarım sen de tek tek tüm mesajlarımı almışsın sizin için yarına kadar var gücümle yemiycem spor yapcam ama dediğin gibi sende bu hafta biraz daha sebzeye ağırlık ver olur mu kzuumm :KK200:

ayyy kalp kalbe karşıı ben sana yazarken sen bana yazdın ben seni düşünürken sen de beni düşündünn gözyaşlarım pıtt :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Senin bu çaban benim pis boğazıma bile ket vurdu valla. Sabah oğluma simit aldım kendim de yicektim direkt durdum bak bu 2.5 senedir ilk defa oluyor😂 valla saygıyla eğiliyorum önünde😁

Bugün sporda yapmaya niyetleniyorum akşamüstü yapacağım inşallah Şu an Okuldayım Efe'yi okulda bekliyorum 2 saat sonra eve geçeceğiz Y yosunlupapatya
yaa demeee harikasınn işte buu spor olsun tabii kaptanınızın gözleri yaşlı ekibimin hepsinden spor sözü aldım bee :halay::halay::halay::halay:

Senin bu çaban benim pis boğazıma bile ket vurdu valla. Sabah oğluma simit aldım kendim de yicektim direkt durdum bak bu 2.5 senedir ilk defa oluyor😂 valla saygıyla eğiliyorum önünde😁
helalll be kız sanaa bana zayof diyon ama sen bu hafta 66 olursun yavaş yavaş 50 leree doğruu ayyy ne heyecanlı ama dimmiiii :nazar::nazar::nazar::nazar::süslü::süslü::süslü::süslü:

1000154869.jpg
acikirsam diye cantama attim nereye gitsem yanima bu tur saglikli atistirmaliklar almayi aliskanlik haline getirecegim💕

Eki Görüntüle 3479753 acikirsam diye cantama attim nereye gitsem yanima bu tur saglikli atistirmaliklar almayi aliskanlik haline getirecegim💕
ben de aynını yapıyorum en kötü acıktım ve öğün saatim geçiyor saat geç olmuş akşam olmuşsa bi karabuğday patlağı tamamdır bu alışkanlıkları hep burda kazandımm

:lülülü:Cumartesiden itibaren yazdım Kaptanım temiz içerikli olduğunu düşünüyorum🤣 Jou Jou mesaj attı Kaptanım seni soruyor diye söyle ona çamaşır katlıyormuş de dedim söylememiş hain dom dom
Hahahahahha dedim kııaaazzz kaçırdınn onu 😀😀 hlgünahımı alma bikeremm:lülülü::63:

Eki Görüntüle 3479718

✅yemek ocaga konuldu
✅etraf toplandı (oyuncaklar haric) wc banyo temizlendi
✅makinaya çamaşır atıldı
✅kahve zamanı(camasır atarken kahvemizin kopugunden olduk o ayrı🥹)
▶️bebegim uyanmadan spora gitmem lazım
▶️ütüyü aksama erteledim spor oncelik

Sitare55 Sitare55 🩵
Jou Jou 🩵
Bayılıyorum sana :KK60:
Ne yemek koydun ocağa bana da fikir olsun
13 agustos başlangıc 86.3
14 eylül 82
fark -4.2 kg
Eki Görüntüle 3479732
insa eylul sonu hedefime kavusurum 🥹
Tabiki kavuşacaksın. :rapci:
Benim le aynı kilolarda benden bir ay sonra başlamışsın bak ben su an 74 lerdeyim sende bu kilolarda olacaksın çok yakında :rolleyes:
evet canımm bu sebeple kaptanın deli oluyor ya banaa Sitare55 Sitare55 ahahha :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
neyse zaten sizi bu hafta yenicez canım :KK11: :KK11: :KK11: kaptanımda o rahatlık var kadro zaten çalısıyor:halay::halay::halay:

simdi bebegimi tekrar uyuttum ütüden once spor 😎😎😎😎
Hiç kendimi yormayacam benim takımım beni nasıl güzrl savunuyor :KK60:

Bugünkü sınavimda çiğ köfte 🙄
Yengem ev yapımı yapmış cağirdi çovukların çıkışına yetişecem yemeğe kalamam dedim kahve içeriz dedim. O zaöan yanına veririm dedi :silah:

Ve çok severim :KK42:
maşallah kız her gün bi sınav veriyon bizim de öğlen menü de beyti sarma vardı yimedim yimedimmm sadece bi çorba bi dilim ekmek yedim bee :eek::eek::eek::eek:

X