Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiaksamlar kızlar Bugün ki menüm
Sabah 9.30
2 yumurta
Bolca yeşillik
5 zeytin
2 ceviz
Ogle
Yarım elma
Bolca İçecekler
Akşam 18.30
1 kepçe sebze çorbası
Köz patlıcan salatası
3 çatal kıymalı makarna
Su 2.5 litre
Spor 10.bin adım yürüyüş
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 @Mthn83
Harika bir menü olmuş nergisim afiyet olsun 🥰
Kaptanım menüm aşağıdaki gibi

Sabah :
Maydanozlu salatalık su

Öğle
Kahve ve 2 ceviz, 1/2 muz, 4 tuzsuz fıstık , 5 kuru üzüm

—-15:00
1 kase mantı (yağlı sos yok)
4 etli yaprak sarma
4 dilim sucuk
1 dilim beyaz ekmek

17:00
1 salatalık
Afiywt olsun canım. Hani kahvaltı 🤔 akşam karbonhidrat ağırlıklı olmuş ve muhtemelen bu saatlerde acıkmış olursun. 17 den sonra bir şey yedin mi yoksa dayanabildin mi? Su miktarı?
15 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.00 1 fincan kahve 1 galeta
11.00 1 yumurta 1 dilim peynir 2 tk kahvalilik sos 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 yarım kase cacık 12 beyaz leblebi
16.30 3 kaşık yoğurt 1 avuç kadar karışık yaban mersini, ahududu böğürtlen dondurulmuş
18.45 6 kaşık bol sebzeli bulgur pilavı, 5 kaşık taze fasulye yarım kase cacık
20.30 2 çatal kavun
3 litre su spor yok emzirmeye devam
Evin bütün camları silindi yerler felan hepsi elden geçti 3 çocukla imanım gevredi şuan bacaklarım bende yok sanki ☹️
LenaG LenaG @Mthn83 Sitare55 Sitare55
Gün içindeki koşyurmacandan dolayı 6 kasık pilav gözüme batmadı 😊 su harika afiyet olsun canım 🥰
15.09.2024 Pazar
10:30 1büyük kase yarım yağlı yoğurdun içine 1salata zerdeçal, acı pul biberli tuzsuz cacık

11:30 1kupa sade şekersiz filtre kahve
1 dolu avuç tuzlu domates kurusu
61 gr. Bisküvi (290 kalori) şekersiz çay

20:15 Akşam yemeği 😁
1 büyük kase yarım yağlı yoğurt

Birazdan 1büyük kupa hazır paket güya çikolatalı kahve (açlığımı bastırsın)
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
4 litre su
Spor sabahtan bu saate evde tadilat ve ayaktayım.
Bugün toplamda aldığım kalori en fazla 500 olmuştur belki o kadar da yoktur.
Afiyet olsun Cakim. canım hani kahvaltı? Peynir zeytin yumurta vs.. Akşam yoğurtlu bir salata veya ton balıklı salata olabilirdi. Bisküvi :sinirli:
Yarın sağlıklı dengeli bir menü bekliyorum canım 🥰

Afiywt olsun canım. Hani kahvaltı 🤔 akşam karbonhidrat ağırlıklı olmuş ve muhtemelen bu saatlerde acıkmış olursun. 17 den sonra bir şey yedin mi yoksa dayanabildin mi? Su miktarı?

Gün içindeki koşyurmacandan dolayı 6 kasık pilav gözüme batmadı 😊 su harika afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun Cakim. canım hani kahvaltı? Peynir zeytin yumurta vs.. Akşam yoğurtlu bir salata veya ton balıklı salata olabilirdi. Bisküvi :sinirli:
Kız kaptanım anlattım yaa bugün mutfağı yıktılar foto eklesem mutfağa şok geçirirsin korkarsın yumurtayı kahvaltıyı salatayı nirde bulcam mutfak diye birşey ortada yok kiiii 🥺
Buyur kaptanım

Eklentiler

• 1000019289.jpg
    1000019289.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 1000019291.jpg
    1000019291.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yemedim kaptanım 2 -2,5 litre su içtim 🫡

15 Eylül Pazar
Kahvaltı 10:00

1.5 sahanda yumurta
2 dilim peynir
6-7 zeytin
Domates, salatalık, maydanoz
2 dilim tbe
Öğle 15:30
1 kare waffle üzerine;(evde yaptım)
1 tatlı kaşığı çiko
5 ince dilim muz
3-4 ince dilim şeftali
Akşam 19:30
3 yk pilav
Yumruk kadar kuzu eti (tandır)
Salata, 2 dilim kavun
Su 1.5 lt + 1 lt dukan
Spor yok

Bugün biraz karbon ağırlıklı oldu farkındayım yarın daha güzel bi menu ile geleceğim inşAllah

Kizce yarın tek tek alintilayacagim herkese özel mesaj da yaparım yeterki siz dikkat edin benim akşam mesaisi var iki üç gündür her akşam evde ağlama seramonisi var saatlerce okula gitmiycem anne diye bağırarak ağıt dinliyorum pes edicem galiba yarım gün kresti beş saat ama alıştırma haftası vardı iki saatliğine geçen hafta okulu ayağa kaldırmış benim çocuk annemi istiyorum diye şuan bile size yazarken anne kime yazıyorsun gruba yazıyorum diyorum peşine '' ya anne okula gitmek istemiyorum dedim niye anlamıyorsun diyor '(zirlayarak ve tamam dememe rağmen) bu tokayi niye aldın okulda takmam bu ayakkabı niye alındı evde giyerim okula gitmem hadi anne tokalardab ev yapalım ama okul evi olmasın anneannemin evi olsun çok zormuş yaa moralim berbat aslında buraya pek yansıtmıyor dün bir haftadır o ağlıyor ben ağlıyorum 😔 öyle işte..
Canım Allah kolaylık versin çok zor bir süreç, benim kızımda zor alıştı ama yapısı gereği daha pasıf agresif tepkiler verdi, 2 haftadan sonra direk gitmem demedi ama nerdeyse 3 4 ay boyunca öğretmeni dahil kimseyle konuşmadı nerdeyse, almaya gittiğimde nasil geçti diye sorardim hiç oynamadım eglenmedim sadece oturup gelmeni bekledim diyordu 🤷 bunlar bizi çok çok üzüyordu ama öğretmeni de uğraştı biz de uğraştık açıldı sevdi, alıştı...ben bir arkadasinin annesi ile dışarda birkac defa buluştum cocuklarla beraber, o arkadaşıyla dışarda falan kaynasinca okula beraber girdiler daha kolay oldu, kızın kaç yaşında bilmiyorum ama bu yöntem bizde ise yaramıştı inşallah sen de asarsin bu süreci
G Goklerce canım benim senin menülerinde görüyorum hakikaten güzel menüler çıkartıyorsun ortaya bir dönem çünkü senin menülerinde takip etmiştim yine aynı şekilde güzel spor ve menüler bekliyorum senden bu cumartesi günü hepimizin birazcık kaçamaklı oldu ama güzel eksiler göreceğimize inanıyorum özellikle seçtim hepinizi gerçekten mavi takıma gününü gösterelim lütfen siz de bana destek olun olur mu sizin desteğinize ihtiyacım var 🥰🫶🏼🌸
@irmaknehirgol ırmakcım seninle de konuştuk ettik geçen hafta beni tebrik etmiştin çok teşekkür ederim özellikle ben de bu hafta için seni tebrik etmek istiyorum bir hafta olsun sıkalım dişimizi güzel menüler ve sporlar çıkartalım ortaya yalnız dün menünü vermemişsin özellikle takip edeceğim tüm arkadaşlarımızı her gün menülerimizi verelim spor ve su miktarlarımızı da yazalım güzel eksiler sayesinde zaferimizi verelim kutlamamızı yapalım önümüzdeki cumartesi inşallah 🫶🏼🧿🌸 @Boncuk2307 boncukcuğum bu hafta sen hastaydın bebişin de hastaydı çok çok geçmiş olsun spor yapamadın geçen hafta biliyorum ama bu hafta daha iyisindir inşallah bebiş de iyidir inşallah aynı dönemden ben de geçiyorum çocuklarımızı Rabb'im esirgesin ben de biraz okul süreci yaşıyorum sıkıntılı bol ağlamalı ama yine de elimizden geldiğince sporumuz yapalım güzel menüler çıkartalım pideleri azıcık bu hafta ara verelim lütfen karşı tarafa gününü göstermek istiyorum o yüzden sizin desteğiniz benim için çok önemli ihtiyacım var buna gün gün menümüzü ve sporlarımızı yazalım ve kutlamamızı cumartesi yapalım inşallah 🫂💪🏼
@malahit canım benim senin de dün aynı şekilde menü yokmuş lütfen beni ekleyelim her gün sporlarımız yapalım güzelce su miktarlarını içelim seni de bir dönem kıskacımı almıştım menülerini takip ediyordum çok güzel menüler çıkartıyorsun ufak tefek kaçamaklar da olsa güzel eksiler göreceğiz inşallah eğlenceye gitmiştin orada bile azimli şekilde devam ediyordun hepinizi neler yaptığı gerçekten tek tek aklımda hepinizi tek tek takip ediyorum size güveniyorum lütfen desteğinize ihtiyacım var bu hafta beni tam gaz destekleyin olur mu 🥹❤️🫶🏼
@Lotus1234 lotusçum geçen hafta azıcık kaçamaklı bir hafta oldu evet insan iş değişikliği ev ortamı değişikliği haliyle insan etkilenebiliyor ama bu hafta senden güzel sporlar bekliyorum eliptik sordun arkadaşlara onu yapabilirsin ekstra yürüyüşler ekleyebilirsin menülerinde biraz daha dikkat edelim bu hafta olur mu dediğim gibi hem siz kendiniz güzel eksiler göreceksiniz hem grubunuz kazanacak her birinizin sayesinde hepimizin tek tek sayesinde karşı tarafa karşı dikkatli geleceğiz ayrıca benim de kaptan olarak hepinizin desteğine ihtiyacım olduğu için özellikle sizden desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum 🤩🫂🥹🫶🏼
@Azmet5255 canım benim sen de aynı şekilde menülerin azıcık kaçamaklı olmuş dün ama hepimizin öyle oldu cumartesi günü için bu hafta diğer cumartesiye kadar güzel menülerimizi ve sporlarımızı ekleyelim lütfen sana da aynı şekilde güvenim tam desteğinize ihtiyacım var her gün özellikle lütfen yazalım ve dikkatli edelim hepinize güveniyorum hepinizi çok seviyorum ❤️💪🏼
Canım benim çok hoşuma gitti yazdıkların😍❤️ ve gerçekten motive etti beni, bu hafta ise başlıyorum daha odaklı olacağım, elimden geleni yapacağım bu hafta almamız lazım 😍❤️ailem burda olunca buraya da giremedim herkesten özür diliyorum kusura bakmayın ❤️

Hayırlı akşamlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Sabah 10.00//
Bir yumurta az yağda
Bir buçuk dilim tam buğday ekmeği
Bir tatlı kaşığı kahvaltılık acılı sos
Üç zeytin üç çatal peynir şekersiz çay

Ara bir karabuğday patlağı bir salatalık

Akşam bir buçuk kepçe kuru fasülye
Az yoğurt bir dilim de tam buğday ekmeği

3lt su bitti
İki saat yürüyüş yaptım
Bacım 2 saat yürüyüş nedir Allah askina ayaklarinin altindan yol mu kaydi kollarinin altinda kanat mi vardi sen nasil yurudun 2 saat😅yok ben seni sabote edemem masallah diyorum😅

Teşekkür ederim kaptanım 💙

Kız kaptanım anlattım yaa bugün mutfağı yıktılar foto eklesem mutfağa şok geçirirsin korkarsın yumurtayı kahvaltıyı salatayı nirde bulcam mutfak diye birşey ortada yok kiiii 🥺
Buyur kaptanım
Ayy fotograflara bakınca bile yoruluyor insan bir haftalik is var burda sil supur yerlestir Allah yardimcin olsun yakinlarinda annen kizkardesin ne bileyim eltin falan var mi birileri yardim etse iyi olur

Menü yoklaması (15 Eylül Pazar)
Nergis 35 Nergis 35 💙 🥰
B Beyaz leylak (verecek 🥰)
Tutku44 Tutku44 menü bekliyoree 😘
MAKE UP_ MAKE UP_ menü ve aktiflik bekliyoree 😘
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 💙🥰😔
Cakinin Gelini Cakinin Gelini 💙🥰😘
bluegreeneyes bluegreeneyes 💙🥰
B Beklenen2 menü nerde kız sütünü çektirtme bana 🤣😘
Tesnim1903 Tesnim1903 menü ve aktiflik bekliyoree 😘
D Deltavealfa 💙🥰
tomrs tomrs menü ve aktiflik bekliyore 😘
Yaa harikasin kaptanim resmen gunde iki kez menü kontrolu yapiyosun yalniz lutfen çitayi boyle yukseltme nesela ben kaptan olsam bu kadar ilgilenemem🤭

Buyur kaptanım
Ay hep bana denk geliyor :KK70:
Allah yardımcın olsun kuzum saka bir tarafa tadilat zor iş 🙄

Ama bisküvi yerine mesela leblebi kuru kayısı hurma badem fındık falan filan. Eldeki imkanları sağlıklıları ile değiştirmeye çalış he mi 😘

X