Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: Hafize
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ: 159
KİLONUZ: 85.25
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Tamamen yeme bozukluğu üzgünken, mutluyken, stresliyken, sıkılınca hep bi bahanem var yemek icin ve insan gibi yemiyorum yediğimde kusacak raddeye gelene kadar yiyorum
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Astım başlangıci dendi yenice ama insAllah degildir de ilac kullanimina devam etmem
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: aynada kendimi mutlu oldugum goruntude gormek istiyorum istedigim kıyafetlerin icinde daha rahat hareket edebilmek dahasi saglikli olmak icin istiyorum zira su an yurumek oturup kalkmak bile rahatsiz edici

Canım asıl sen ne yaptın dün son tahlil vardı hastane işlerin bitti demi artık iyice bir dinlen sonuçlarda da zaten Allah'ın izniyle birşey çıkmıcak gelmiş geçmiş olsun bitsin gitsin inşallah
Canım bu hafta günlerim hastanelerde geçti ama hep bir sorun çıktı son tetkikleri yapamadılar haber bekliyoruz haftaya kaldı ben de anlamadım bir bitse de kurtulsam evdeki işlerimi bile yapamadım

Hoşgeldin fit anne

Hos geldın canım umarım hedefine beraber ulaşırız
Ooo harıkasın canım artı gitmiş eksiye gecilmiş

Canım bu hafta günlerim hastanelerde geçti ama hep bir sorun çıktı son tetkikleri yapamadılar haber bekliyoruz haftaya kaldı ben de anlamadım bir bitse de kurtulsam evdeki işlerimi bile yapamadım
Evdeki işleri düşünme canım benim hele 2 aydır ev yeni taşınmış gibi ortada usta bizi kandırdı mutfak dolabı için 1.5 ay bekletti iyi ki sadece biten işleri ödemiştik bu hafta gelicem yok öbür hafta kesin derken işte 2 ay olucak onu artık istemediğimizi söyledik başkasını bulduk 2 günde dolabı yaptı en geç salı günüde güya takıcak o yüzden iş dursun varsın yeter ki sağlımız yerinde olsun zaten geçen 2 günde kızımı kafama taktım hemen panik oluyorum doktorunu aradık ufacık bişeyde çöküşe geçiyor yıkılıyorum hamdolsun halsizliği devam etmedi şimdi cincin gibi bakıyor iyi

Hoşgeldin başlangıcın hayırlı olsun o zaman gitsin kilolar yansın yağlar
Selam kizlar dün ugrayamadim kilo bildirimi yapayım hemen
Geçen hafta: 71.8
Bugün:71.1
Fark:_ 700 Gr
Yüzde: 0.97 LenaG Nergis 35 Eki Görüntüle 3478939
Tebrik ederim canım gayet güzel eksi
Geçen hafta 78.200
Bugün 77.800
Gark -400 gr
LenaG Nergis 35
Eki Görüntüle 3478940
Dünden beri sanki kilitledi vücut
40 saat açlıktan sonra giden sadece 100 gr
Tekrik ederim kaptanım Bilemiyorum kaptanım açlık herkese aynı etkiyi yapmıyor belki minik ara öğünler mi yapsan
afiyet olsun canım menün güzel aslında ama 1 lahmacun yeterli
Takımından özür diliyorum
3 gundur ye ic yat spor yok dikkat edemedim
geçen hafta 66.5
Bu hafta 66.9
400 grm fark
LenaG
Eki Görüntüle 3478943
Geçmiş olsun canım sen kendini iyi hisset kilo bu alınır verilir önemli olan sağlık

Bütün hafta sadece iki gün spor yapabildim hasta olduğum için. Spor da yapsam güzel eksi olacakmış meğersem. Neyse yeni haftaya inşallah.
07 Eylül Cumartesi : 69.50
14 Eylül Cumartesi : 68.90
Fark - 600 gr
LenaG gezegenfeza Nergis 35

Eklentiler

• 1000025843.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…