Popüler Konu LenaG ile MasterFit

amannn ya rabbimmmm harikaaaa
masallah canımmm
Teşekküt ederim canım,
bakmaz bakmaz sen yoluna bak tatlımm bende 81 i gormeden 79.9 görsemmmmmmmm allahımmmm
Sende de o azim var canım harikasın
Vay vay vayyyyyy

Harikasın.

Tebrik ederim
Teşekküt ederim canım
Tmm sen tavşan ben kaplumbağa
Tebrik ederim
Yorulcan mı diyon yani
Hızlı veya yavas kimisi az verir sürekli verir kimisi de cok verir bazı haftalat duraksama yaşar herkesin metabolizması farklı
heeyyyyy bu neeeeee masallah kızz

@Mthn83 Sitare55 @Nergis 35
kızlar toplaşın ne zaman atacaz bu kızı gruptan

bide yag gitme zamanı demiş kızzz bi dur
Bugünden tezi yok

A Asya89 senin beni etiketini de bulamadım kız okudum ama kaybettim geri sayfadan gördüm ama artıya gecmemissin hellall sanaa
Sağol canım benim
Ay bende çok mutlu oldum tekrar eksi görmek çok iyi geldi
Bu akşam büyük bir organizasyon var ona davetliyiz muhtemelen yemek saat 20:00 civarı olacak artık bu gün böyle olsun kendimi sıkmayacağım

Kızlar sizce evde kondisyon bisikleti mi yoksa eliptik bisiklet mi almalı daha çok hangisi yağ yakar kullanislik açısından kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunabilirler mi?
Eliptic efsane bir şey canım. Haftada birkaç gün kullansan bile çok ciddi fark ediyor. Ben fırsat bulup bilebilsem verdiğimin 2 katını veririm her hafta. Çok terletiyor

Bu hafta halk oyununa da başlıyorum
Daha çok hareketim olacak yani
Çok teşekkür ederim çeyrek porsiyonum benim
Bı dur artık yerinde duurr hem iş hem üç çocuk bir de halay horon diyo bu kizdaki enerjinin onda biri bende olsa yeter yaa bir tane bebeyle ağladım durdum bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…