Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok kız ikimizinkini kiyasladim baya çok benim yağ oranim. Göbek gitse yağda gidecek ama spor yapmadığım için çok zor onun erimesi cildirizaimmm
ay ama o göbek gitmiyor yaa bbenimde var hani önden elbisede filan belli oluyor armut göbeği derler ya onun gibi tamamen dümdüz olsun bende isterim ama

Ben de boyu boyuma bir rakip arıyorum kim 168 hedefi 57 -58
Boyum 167, hedefim 60 ama senin hatırına 57-58 yapabilirim. Bütün gece bir gram uykum yok sabahın yedisine kadar cayır cayır kavruldu oğlum. Şimdilik biraz düştü bir şeyler yedirip tekrar şurup içireceğim. Çocuklarımız hasta olmasın hiç, biz kendimiz çekiyoruz onlar hasta olunca elimiz kolumuz bağlanıyor

Geçmiş olsun canım ya evet çocuklar hasta olmasın (((

Çok geçmiş olsun canım

Kız denedik işte olmuyor hadaha ne yapayım

ama kilom o zaman 50.20 idi ben sabah tartıda 50.90 gördüm orda bir kilo eksik çıkıyorum
Canım alt sınır 12 ve sen onun da altındaısn allasen koruma yap ya bu nedir şimdi de çok farklı değildir maksimum 10 dur ama zannetmiyorum yani harikasın
Ben 55 kiloyken gittiğimde böyleymiş.
Senin de normal aralıkşardaymış canım niye bu kadar kendinizi hırpalıyonuz ki
Ben normal aralığa üst sınırdan bile gelsem göbek atarım

bu haftadan sonra öyle olur gibi görünüyor kzuum ama bi video gördüm buraya atmadım yaa çok komik kızın biri yemek için koşuyormuş baya da zayıf iri bende yedikçe yürüyüşe çıkarım artık zaten yağ oranı sınırda hahahaa

Kizce ya genetikten şanslı olacaktın yeyip yeyip kilo almaya insan ya da spor edecuk başka yolu yohh ama Sitare55 haklı yakında senle ben

Kizce ya genetikten şanslı olacaktın yeyip yeyip kilo almaya insan ya da spor edecuk başka yolu yohh ama Sitare55 haklı yakında senle ben
Son kilolar hep en zor gidenler olmuştur.
Benim önümde daha en az 2-3 ay daha var.
Bakalım yarın ne olacak, buhafta çok az gitmiş olacak orası kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…