Popüler Konu LenaG ile MasterFit

155 sem 10 çıkar 45 kilo mu olayım yok anam bacım gören herkes yüzün çökmüş diollar ölmeye niyetim yok zaten 49-50 iyidir bana yaa
Yüz çökerse kötü oluyor ya aynen.
49 sabah 50 akşam tartısı olur kilon.
En en en ennnn önemlisi koruma dönemi.
Bunca emegimizin değerini bilip ona göre koruma donemini iyi yonetmemiz lazım.

Hafta içi dikkat edip hafta sonu tıka pasa yemeği düşünüyorum koruma döneminde :)

yaa ben bu korumayı anlamıyorum işte aylardır uğraş et bir haftdaa 4 kilo almışım geçen yani insan ne zaman ne yiyecek bilemiyor bende haftasonu ağzımı tutarım kış geliyor evde de olunca hani dışarıda gezme filan olmayınca yenmiyor ama hafta içi bir iki çikolat sabahları belki ara ara açma filan ama tam olara bu korumayı nasıl yapacağım hiçç bilmiyorumm

Korumada da akşam 17-18 gibi son öğün olmalı ve akşam öğünü hafif olmalı. Misal tatlı yediysek ertesi gün onu telafi etmemiz lazım bence. Günlük almamız kalori zaten belli onu gecmedigimiz sürece kilo almayız. Çok zor ama imkansız değil biz başarırız bence

Ben daha demem aç kalın baaneee
70 kiloyken basladigimda hedefim 48 idi canım. Ama şuan o değişti

nivar yani bende 68 dim hıhh kaçmış şuan hedefin de bakimm 45 miydi ahahh yok ya ben o kadara gözüm kesmiyor 50 iyi heyecan için belki bi 49u ucundan görsem yeter
Şu iki arkadaşa cıkışa kadar eşlik edeyim mi LenaG
Boyundan -10 çıkar o hedefe doğru yola devam et

48 sabit olacak ama 45 i sadece meraktan denemeyi istiyorummm.
10 kilo altı değil bence canım kimisinin kası fazladır yagı alt sınıra yakındır ve boyu kilosu arasında 5 kilo fark vardır gibi. Önemli olan yag kilomuz. Bu arada Y yosunlupapatya senin yağ kilon kac çıkmıştı diyetisyende kütle olarak

yok balım haklısın bildikten sonrası kolayy sadece nasıl ve ne kadar yesem hem almam hem vermem bunu diyetisyenimle görüşücem 23 eylüle randevum var zaten ama dedim buraya da bi sorim hani haftada iki öğün devam etmiycem mesela sabah kahvaltı yaparım artıkbi gün tatlı yediysem iki gün yemem bi akşam fazla kaçtıysa ertesi günü hafif geçirmek gibi hani tekniksel bilgileri bilrsem işim kolaylaşır gibi

aşkım benim yağ sınırın altında çıktı dur artık dedi ama görseli bulup atıca az bekleteyim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…