Popüler Konu LenaG ile MasterFit

biraz spor şeklini değiştirsen yürüyüş yap gene ama yanına evde biraz leslie filan yapsan belki vücut şaşırtmış olursun
Geçen 30 dakika Leslie yaptım ananas kabuğu içtim ne olduysa o gün oldu. Salı sabah 78.40 tartıldım ertesi gün 79 tartıldım dün artım dahada katlanmıştı😥

Geçen saat 18:00 gibi Sitare55 Sitare55 nin hatrı için ara öğün yaptım dün resmen üstüme yapışmıştı o bile artı oldu. Yok arkadaş benim bünye aç kalması daha iyi a bir insan yediği bir incirden ertesi gün artıya geçer mi:duduk:
ayy banada çok yazıyorlar söylüyorlar günde bi porsiyon ye diye kendi diyetisyenim de dedi ama yok yemem oda doğal şeker vücut azcık şekersiz kalsın ahahah

Geçen 30 dakika Leslie yaptım ananas kabuğu içtim ne olduysa o gün oldu. Salı sabah 78.40 tartıldım ertesi gün 79 tartıldım dün artım dahada katlanmıştı😥
bazen oluyor öyle ama dediğin gibi ananasda yapmış olabilir sen yine yeşilçay kiraz sapından devam et canım ödem için filan bilinenlerden de pek şaşmamak gerek diye düşünüyorum

12 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
10.15 1 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim tb ekmek 5 zeytin domates salatalık 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
11.30 1 fincan sütlü kahve, 2 galeta 2 hurma
13.00 1 bardak ayran 1 salatalık 12 beyaz leblebi
16.30 2 kaşık yoğurt 1 armut 1 fincan rezene
18.00 6 kaşık tavuk doner, bol salata, 2 dilim tb ekmek 1 bardak ayran
20.30 yarım nektari
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza

X