Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• IMG-20240913-WA0002.jpg
    IMG-20240913-WA0002.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 16
Yok kız ikimizinkini kiyasladim baya çok benim yağ oranim. Göbek gitse yağda gidecek ama spor yapmadığım için çok zor onun erimesi cildirizaimmm
ay ama o göbek gitmiyor yaa bbenimde var hani önden elbisede filan belli oluyor armut göbeği derler ya onun gibi tamamen dümdüz olsun bende isterim ama :bicak::bicak:

Ben de boyu boyuma bir rakip arıyorum 😂 kim 168 hedefi 57 -58😆
Boyum 167, hedefim 60 ama senin hatırına 57-58 yapabilirim. Bütün gece bir gram uykum yok sabahın yedisine kadar cayır cayır kavruldu oğlum. Şimdilik biraz düştü bir şeyler yedirip tekrar şurup içireceğim. Çocuklarımız hasta olmasın hiç, biz kendimiz çekiyoruz onlar hasta olunca elimiz kolumuz bağlanıyor 😔😪

Boyum 167, hedefim 60 ama senin hatırına 57-58 yapabilirim. Bütün gece bir gram uykum yok sabahın yedisine kadar cayır cayır kavruldu oğlum. Şimdilik biraz düştü bir şeyler yedirip tekrar şurup içireceğim. Çocuklarımız hasta olmasın hiç, biz kendimiz çekiyoruz onlar hasta olunca elimiz kolumuz bağlanıyor 😔😪
Geçmiş olsun canım ya evet çocuklar hasta olmasın :KK43:(((

Çok geçmiş olsun canım

Ben daha demem aç kalın baaneee :KK53:

Şu iki arkadaşa cıkışa kadar eşlik edeyim mi LenaG LenaG :KK59:

10 kilo altı değil bence canım kimisinin kası fazladır yagı alt sınıra yakındır ve boyu kilosu arasında 5 kilo fark vardır gibi. Önemli olan yag kilomuz. Bu arada Y yosunlupapatya senin yağ kilon kac çıkmıştı diyetisyende kütle olarak
Kız denedik işte olmuyor ha😂daha ne yapayım

ama kilom o zaman 50.20 idi ben sabah tartıda 50.90 gördüm orda bir kilo eksik çıkıyorum
Canım alt sınır 12 ve sen onun da altındaısn allasen koruma yap ya bu nedir 🤯 şimdi de çok farklı değildir maksimum 10 dur ama zannetmiyorum yani harikasın 😎
Ben 55 kiloyken gittiğimde böyleymiş.
Senin de normal aralıkşardaymış canım niye bu kadar kendinizi hırpalıyonuz ki 🤣
Ben normal aralığa üst sınırdan bile gelsem göbek atarım 🤣

Canım alt sınır 12 ve sen onun da altındaısn allasen koruma yap ya bu nedir 🤯 şimdi de çok farklı değildir maksimum 10 dur ama zannetmiyorum yani harikasın 😎

Senin de normal aralıkşardaymış canım niye bu kadar kendinizi hırpalıyonuz ki 🤣
Ben normal aralığa üst sınırdan bile gelsem göbek atarım 🤣
bu haftadan sonra öyle olur gibi görünüyor kzuum ama bi video gördüm buraya atmadım yaa çok komik kızın biri yemek için koşuyormuş baya da zayıf iri bende yedikçe yürüyüşe çıkarım artık zaten yağ oranı sınırda hahahaa

Hayırlı cumalar Allah

Ben biliyorum bu kadını. Sporu sevsem kesin ben de bu yoldan giderdim. Zira tatlisiz hayat çok bayat.
Canım neler nelerrrr çekiyor ah
Baklavalar,börekler,kekler,sütlü tatlılar :KK43:

Yediği halde kilo almayanlari çok pis kiskaniyorummm
Kizce ya genetikten şanslı olacaktın yeyip yeyip kilo almaya insan ya da spor edecuk başka yolu yohh😂 ama Sitare55 Sitare55 haklı yakında senle ben 😶‍🌫️

Kizce ya genetikten şanslı olacaktın yeyip yeyip kilo almaya insan ya da spor edecuk başka yolu yohh😂 ama Sitare55 Sitare55 haklı yakında senle ben 😶‍🌫️
Son kilolar hep en zor gidenler olmuştur.
Benim önümde daha en az 2-3 ay daha var.
Bakalım yarın ne olacak, buhafta çok az gitmiş olacak orası kesin.

X