Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yaptım kaptanım ama çok fena hala agriyor
bebek olmasa yine dayanırsında bebek olunca dahada zor oluyor

84

Yerim ben onu
Bizimki kabızlıktan yuttuğu tüyleri çıkaramamış, midesi bulanmasın rağmen kusup rahatlayamıyordu
Tekrar süt vermeye başladık, wc normale dönünce mide bulantısı durdu ve rahatladı
İnşaAllah seninki de öyledir, sadece tüy kusar

Yok tüy değildi canım mamasıydı bazen şeffaf su gibi, bazen tüy onları kafama çok takmıyorum ama bu sabah ki direkt mamasıydı ama süt vermesen canım tamamen sağlığına zararlı ama olurda ayda 1 sefer falan onuda yarı yarıya sulandırıp versen doktorlar tamamen zararlı diyor ve kızının kabızlığınıda süt yapıyor bilgin olsun canım
Allah korusun süt çok daha büyük sağlık sorunlarınada yol açıyor patili çoçuklara

Menümü yazayım ben de.
Kahvaltı 13.00
Bir buçuk dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir, 4 yeşil zeytin, 2 küçük sosis
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1 muz, 1 armut meyve salatası yaptım. Fındık ve tarçın serptim tatlı ihtiyacımı giderdi.
Akşam yemeği 19.00
2kase cacık(içinde az zeytinyağı, zerdeçal ve nane var), 2 kepekli galeta ile birlikte yedim
2,5 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG gezegenfeza Nergis 35

Herkese iyi akşamlar alıntıları yaptım ama yazmadım berbat bi baş ağrısı bırakmadı bugün yakamı Herkese afiyet olsun kızlar
Geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun kedine canım

Amin canım öptüm senin için minik
patilerinden
Senin de 6 çoçuğun iyidir inşallah kaptaniçem ☺
Ohh miss patiii Çok iyiler
Afiyet olsun

Afiyet olsun niye protesto ediyorsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun kaptan 1 tanecik bişi olmaz akşam güzel toparlamışsın
Afiyet olsun canım diyetisyen listesi mi bu bana gün içindeki ya araöğün ya öğle yemeği biraz fazla geliyor
İkindi
1 kase yoğurt
1 avuç beyaz leblebi

Akşam
1 tabak taze fasulye yemegi

3 lt su

LenaG gezegenfeza
Peki menü nerde
Afiyet olsun güzel olmuş
Afiyet olsun akşam kurtarmışsın
Afiyet olsun güzel olmuş
Afiyet olsun öğlenki pilav çok fazla akşam da meyve ve fıstık yerine salata veya yoğurt olsaymış
Afiyet olsun gayet güzel
Güzel menü afiyet olsun
Saatlerdir mutfaktayim.
Kışlık hazırlığı sezonunu kapattım sanırım
Yarın büyük temizlik var. Sanki ben yapacağım çok yorgunum
Ellerine sağlık
İyi akşamlar
Herkese iyi akşamlar alıntıları yaptım ama yazmadım berbat bi baş ağrısı bırakmadı bugün yakamı Herkese afiyet olsun kızlar
Geçmiş olsun kaptan
Afiyet olsun canım

@LenaG
Afiyet olsun canım diyetisyen listesi mi bu bana gün içindeki ya araöğün ya öğle yemeği biraz fazla geliyor
Canım ne desem bilemiyorum.Calistigim.icim.sanki bu bana ancak yetiyor çünkü akşam.yemekten başka birşey yok ara öğünlerde hafif kahvaltıda öyle ekmek zaten hiç yok bugün protein anlamında ne yumurta ne et pek birşey yoktu bilmiyorum niye gözüküyor fazla göze ketojeniktede diyet
listesindede böyleydi. ben bakıyorum sayfada genel olarak bı azaltma var herkeste yediklerini ben hem çok yoruluyorum hemde işte yoruyor aksine çok enerjim azaliyor evde tükenmiş gibi yatıyorum öyle.

Kendim.icin en iyi beslenme planını tam ayarlayamadim bugün bence iş yerinde öğle yemeği yemeyip ara öğün vs yapıldığından oluyor olabilir deniycem.bakalim

Sağol canım sanada afiyet olsunokadar spor yapıyorum dikkat ediyorum bu gün 600 gram artı çıktım. Onu protesto ettim yürüyüşe çıkmadımgerçi yağmurda fırsat vermedi

Dün ananas kabuğunu kaynatıp içtim sabah artı ile kalktım gün içinde gitmedi moralimi aşırı bozdu ya cumartesiye artı ile girmek istemiyorum
Yemeğe davetliyiz artı olunca rahat yiyemem ki

Regl olduğum için mi ödem oldu acaba

Kalabalık gibi görünüyor ondan olabilir

Kız tabii ki regl olduğun için sen bu dönemde gelen artıya hiç takılma bozma moralini regl biter artı gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…