Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah 9:20 (normalde sabahları sadece türk kahvesi içiyordum)
3 ince çavdarlı karabuğdaylı grissine
2 kuru kayısı
Türk kahvesi

Öğle 12:00
Yarım kase mercimek çorbası
1 tane ızgara tavuk kalçası
4 tane patates kızartması :KK43:

Ara 16:00
Eti lifalif kırmızı meyveli bar
1 kupa yeşilçay

Akşam 18:00
1 kase yoğurtlu semizotu salatası

2 lt suya tamamlıcam yatana kadar
7700 adım

gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Selam kızlarr,
Bugün tok olduğum halde her şeyi yemek istedim. O kadar zor tuttum ki kendimi. Stres insanı yemeğe sürüklüyor. Sağlıklı atıştırmalıklarla geçiştirmeye çalıştım. Ama hala bir şeyler yemek istiyorum.
Selam canım evet bende bugün öyleyim patili kızım bugün keyifsiz olunca benimde tüm modum düştü önümdeki yemekleri görmeden kafam dağınık bir biçimde yedim hem açtım hem toktum bilinçsizce yedim işte kızım da kalkıp mama yedikce dünyalar benim oldu 🥰

Hayırlı akşamlar arkadaşlar bugün menümü yazayım bende

Öğlen 11.30//
Bir kase salata iki dilim ekmek resim ekledim ekmeğin birini yedikten sonra resmi çektim

Ara iki üç ceviz

Akşam 18.30//
Bir buçuk közlenmiş kırmızı biber
5 adet airfryer da pişmiş köfte
Bir y.k. semiz otu yanına üç kaşık yoğurt yedim

19.00/bir avuç fındık üç minik de kuru üzüm vardı içinde

Spor//
3 lt su bitti ara da yeşil çay içtim
Bir mile Leslie
10 dk ayakta karın egzersizi

Akşam iki mile daha yapmayı düşünüyorum yaparsam etiketlerim yine

LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza

Eklentiler

• IMG_20240911_112041.jpg
    IMG_20240911_112041.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 10
Selam canım evet bende bugün öyleyim patili kızım bugün keyifsiz olunca benimde tüm modum düştü önümdeki yemekleri görmeden kafam dağınık bir biçimde yedim hem açtım hem toktum bilinçsizce yedim işte kızım da kalkıp mama yedikce dünyalar benim oldu 🥰
Bizim en çok kilo alma sebebimiz duygusal açlık bence. Kendimizi yemeğe vuruyoruz. Kilo almayanlar bu yüzden almıyor. Yiyor doyuyor ve bitti. Benim bi arkadaş vardı öldürsem 1 kaşık fazla yemiyordu. Bazen diyordum 1 kaşık kalmış tabağında nolur ye çöpe gitmesin diye. Yokk diyordu. Bu arada geçmiş olsun şimdi iyidir inşallah 🙏🏻

Ben de bi ara hamurişi yerken hayal ettim kendimi. Sanki öyle mutlu olacakmışım gibi. Sonra dedim ki malahit kendine gelll. 😄 O kadar uğraşıyorsun yazık etme diye.

Bizim en çok kilo alma sebebimiz duygusal açlık bence. Kendimizi yemeğe vuruyoruz. Kilo almayanlar bu yüzden almıyor. Yiyor doyuyor ve bitti. Benim bi arkadaş vardı öldürsem 1 kaşık fazla yemiyordu. Bazen diyordum 1 kaşık kalmış tabağında nolur ye çöpe gitmesin diye. Yokk diyordu. Bu arada geçmiş olsun şimdi iyidir inşallah 🙏🏻
Kesinlikle doğru canım ben mutsuz olunca gece yarıları bile biliçsizce yemek yerdim kimi mutsuzken yiyemez bende tam tersi olanlardan işte
kızım şuan iyi kalkıp gün içerisinde yedi maşallah hatta şuan ben yazarken yanımdan kalktı mamasının sesi geliyor kıtır kıtır 🥰

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Nergis 35 Nergis 35
Y yosunlupapatya B Beklenen2

Öğle 12.30 : 2 yumurtadan omlet
2 dilim t b ekm
5 zeytin 36 gr beyaz peynir
Domates 1 yeşil biber
1 armut

Ara 16.45 bir salatalık

Ara 17.45 : türk kahvesi
11 badem, 2 hurma
15 gr galeta(chia tohumlu)

Akşam 19.30 : 1 kepçe corba
6 y kaşığı taze fasulye
3 kasık yoğurt

Su 3 litre
Spor 12bin adım

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Nergis 35 Nergis 35
Y yosunlupapatya B Beklenen2

Öğle 12.30 : 2 yumurtadan omlet
2 dilim t b ekm
5 zeytin 36 gr beyaz peynir
Domates 1 yeşil biber
1 armut

Ara 16.45 bir salatalık

Ara 17.45 : türk kahvesi
11 badem, 2 hurma
15 gr galeta(chia tohumlu)

Akşam 19.30 : 1 kepçe corba
6 y kaşığı taze fasulye
3 kasık yoğurt

Su 3 litre
Spor 12bin adım
Ohh afiyet olsun canımm 🧿 güzel eksilerin olsun bacikomm 😘
Bugün sadece öyle oldu mecburen dünün acısını çıkartmak için :KK43:
Yok kızce genel olarak akşamları yoğurt filan yetip günü kapatiyon sen takip ediyorum seni kadrajimdasin hahaaha😃

gezegenfeza gezegenfeza LenaG LenaG

10 eylul sali

Sabah 9.00

1 d peynir ve 1 uxun dilim kepekli ekmekile tost, , domates salatalık, 10 badem

Oglen 14
10 kasik şehriye pilavi , 6 kup parca tavuk . Semizotu salatasi

Araogun . 1 minik cikolata , kahve

Aksam. 1 muz , 1 cay bardagi yer fıstığı

Spor 6000 adım
Canımm nettin akşam üç kaşık pilav yeterli aslında pilav yerine az tavugu veya salatayı arttirsan iyiymiş afiyet olsun 🩵

Bugün sadece öyle oldu mecburen dünün acısını çıkartmak için :KK43:
Hattaa son üç aksamdur salat yoğurt yoğurt yetip yatmissin Allah'ım darisu banaaa:KK45::KK45::KK45: bende son üç öğlendir salata yiyorum haliynen akşama acıkınca salduriyorum herşeye ahahaha bu yazı niye kalinlasti ya nere bastım ben :KK70::KK70::KK70:

Ohh afiyet olsun canımm 🧿 güzel eksilerin olsun bacikomm 😘

Yok kızce genel olarak akşamları yoğurt filan yetip günü kapatiyon sen takip ediyorum seni kadrajimdasin hahaaha😃
Yok kiz öyle yapmıyorum diye biliyorum ben :KK70:
Hattaa son üç aksamdur salat yoğurt yoğurt yetip yatmissin Allah'ım darisu banaaa:KK45::KK45::KK45: bende son üç öğlendir salata yiyorum haliynen akşama acıkınca salduriyorum herşeye ahahaha bu yazı niye kalinlasti ya nere bastım ben :KK70::KK70::KK70:
İlahi çok hoşsun yaaaa.

12 EYLÜL- PERŞEMBE
Açkarna 1 litre su --zencefıllı tarçınlı maden suyu

Kahvaltı : 10.00
20240911_095224.jpg

15.30
Türk kahve

Akşam : 17.00
1 kepçe zeytinyağlı tazefasulye
3 kaşık meyhane pilavı
Kefir

20.30