Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10 eylül menüm
Sabah
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Öğlen
2 kase çorba
Akşam
5 köfte
Salata
1 kase çorba
Su 3lt
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35
Spor olarak çocuğu kreşe götürüp getirdim ama çok yoruldum ya iki çocukla git gel oğlan bnsiz durmuyor galiba artık götürmeyeceğim.
Bide bn çok aşırı acıkıyorum ya emziriyom ondan mı daha öncede diyet yapıyordum ama bu kadar zor değildi sanki
canım menune saglikli yaglar ve saglikli tohumlar eklesen daha tok tutacak uzun süre

zeytinyagi,hindistan cevizi yagi, chia ,keten tohumu gibi gibi

Afiyet olsun yogurt baya olmuş sende şişkinlik yapmiyormu

Sabah 10 du Akşam 6 da bitirdim

Tabiii tabiiii hiıııı

Çalışan annenin işi zor ütü gibi vs isleri haftasonu na bıraksan daha iyi olmaz mı akşamda sana dinlenme fırsatı kalır

Afiyet olsun canım benim bugün de saşmadin çok güzel

Afiyet olsun canim emzirdigin icinmi acaba diyeceğim ama bu kan değerlerine baktir istersen

Çok güzel olmuş afiyet olsun canım benim

Bende evde yaparken tel.den aciyordum o esmer ablayı yandada saniyesini yazıyor muge anli yi izlerken tel.tv nin yanına koyup hem izliyor hem yapıyordum hiç anlamiyordum nasıl bittiğini

Afiyet olsun canım yorucu günün sonunda güzel olmuş iyiki de dondurma yememissin bis kalori alacaktin
senin esmer ablan kim kaptanımm 🤣🤣🤣 bizede soyle bizde yapalımm 😂

Tatilim bitti tekrar dan burdayım 24 Ağustos da 64,4 de kalmisim
Bugün 11 Eylül 64,8 LenaG LenaG
1000039441.jpg

Günaydın canım kızlar :KK200:
Bende kızımın kusma sesine gözümü açtım kalktım kapıya gelip ağlama sesi çıkardı tabi kapıyı hiç kapatmıyorum hep aralık aynı bebek ben kustum dedi 🥺kalkıp temizledim sonra koynuma yatırdım yine kusmaları arttı aklım çıkıyor hastalığı tekrar edicek diye ama genel durumu gayet iyi dua ediyorum normal kusmadır diye şimdi kalktı mamasını kıtırdattı geri geldi zaten anormal bir durum sezdiğimizde hiç durmadan titreyerek kliniğe götürüyorum normal bir vakitte kliniğin oradan geçerken bile tüm modum düşüyor o tarafa bakamıyorum o kadar zor anlar geçirdik ki Allah'ım birdaha yaşatmasın kızım iyi olunca tabiki bende iyiyim şimdi çektim 😻

Eklentiler

• 1000018832.jpg
    1000018832.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 13
  • 1000018849.jpg
    1000018849.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 15
Afiyet olsun yogurt baya olmuş sende şişkinlik yapmiyormu

Sabah 10 du Akşam 6 da bitirdim

Tabiii tabiiii hiıııı

Çalışan annenin işi zor ütü gibi vs isleri haftasonu na bıraksan daha iyi olmaz mı akşamda sana dinlenme fırsatı kalır

Afiyet olsun canım benim bugün de saşmadin çok güzel

Afiyet olsun canim emzirdigin icinmi acaba diyeceğim ama bu kan değerlerine baktir istersen

Çok güzel olmuş afiyet olsun canım benim

Bende evde yaparken tel.den aciyordum o esmer ablayı yandada saniyesini yazıyor muge anli yi izlerken tel.tv nin yanına koyup hem izliyor hem yapıyordum hiç anlamiyordum nasıl bittiğini

Afiyet olsun canım yorucu günün sonunda güzel olmuş iyiki de dondurma yememissin bis kalori alacaktin
Cuma günü bebeği aşıya götüreceğim zaten bnde bi kan vereyim en iyisi kan değerlerim düşmüş olabilir çünkü doğumdada kan değerlerim baya düşüktü

İyi akşamlar arkadaşlarimm🥰
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza

Öğlen 12//

Bir kase kuru cacık (mısırlı dereotlu)
Bir dilim tam buğday ekmeği

Ara iki adet ceviz

Akşam 18.30//
6 adet köfte
İki havuçtan tarator

Akşam 21.30//
9 10 adet çubuk kraker
Bir avuç fındık çiğ yanına yeşil çay içtim

Spor//
3lt su bitti
İki mile Leslie yaptım
dün akşam yemegin yanına bir dilim de tbuğday ekmeği yemiştim yazmayı unutmuşum

Ne işle uğraşıyorsun canım?

Ayy benimde istiyor ama yemiyorum hatta tatil yaramadı sanki bana bu hafta başladım ama içli köfte çiğ köfte gözleme trilece tatlısı yazarken bile utanıyorum aslında arkadaşlarım etkilenir diye ama sanırım biraz duygusal açlık gibi bir şey yine de cumartesiye kadar elimden geldiğince dayanacagim tatlı filan yemeyeceğim ☺️

Kız iyi içiyorsun kabuk be ahaha ama ananasi bir oturuşta bitirir kalkarım meyve seven biri olarak ama tabii diyetteyken tatlı ve çok şekerli geliyor yemem yani ciss bana 😅
Nasıl içtiğimi bir görsen😂 çok şükür 1 bardak kaldı😃bende ananası çok seviyorum yiyorumda🥰

Günaydınn kızlarr ❤️❤️
Günaydın canlar 🥰
Günaydınlar
💐🌿🌷🍀🌸günaydınn kızlarr🌸🍀🌷🌿💐

boynum tutulmus gece bebegiminkucaklayamıyorum nasıl hızlica gcer hareket ettikce agriyor
sıcak su torbasi koydum ama

senin esmer ablan kim kaptanımm 🤣🤣🤣 bizede soyle bizde yapalımm 😂

Tatilim bitti tekrar dan burdayım 24 Ağustos da 64,4 de kalmisim
Bugün 11 Eylül 64,8 LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3477505
Masalahhh almamışsın nasıl becerdin Canım
Günaydın canım kızlar :KK200:
Bende kızımın kusma sesine gözümü açtım kalktım kapıya gelip ağlama sesi çıkardı tabi kapıyı hiç kapatmıyorum hep aralık aynı bebek ben kustum dedi 🥺kalkıp temizledim sonra koynuma yatırdım yine kusmaları arttı aklım çıkıyor hastalığı tekrar edicek diye ama genel durumu gayet iyi dua ediyorum normal kusmadır diye şimdi kalktı mamasını kıtırdattı geri geldi zaten anormal bir durum sezdiğimizde hiç durmadan titreyerek kliniğe götürüyorum normal bir vakitte kliniğin oradan geçerken bile tüm modum düşüyor o tarafa bakamıyorum o kadar zor anlar geçirdik ki Allah'ım birdaha yaşatmasın kızım iyi olunca tabiki bende iyiyim şimdi çektim 😻
Ayyy Canım kıyamam
Evde chia tohumu var aslında nasıl kullanmam gerekiyor ki
Canım ben 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı atıp sisdikden sonra içiyorum birde yulaf yaparsan onun içine koyup puding gibi yiyoŕum

Günaydınlar

Masalahhh almamışsın nasıl becerdin Canım

Ayyy Canım kıyamam

Canım ben 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı atıp sisdikden sonra içiyorum birde yulaf yaparsan onun içine koyup puding gibi yiyoŕum
Teşekkür ederim canm bir hafta denize girdiğim zamanlar çok dikkat ettim sonrasında biraz kaçırdım cerezdir tarhana 65 olmuştum bir haftaya yakın ahsam yemeklerimi çok az yedim , dünden buyana sabahları aç karna yeşil çay içiyorum onunda etkisi oldu sanırım 😊

10 Eylül menü
07.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 mandalina
10.30 lorlu salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 galeta 1 salatalık 1 maden suyu
16.00 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 armut
18.30 yarım kase çorba 1 kase Taze fasulye 1 dilim tb ekmek bolca salata
20.30 2 kuru incir
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza Mthn83 Mthn83

X