Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10 Eylül Sali
@ LenaG Mthn83 Mthn83 @Nergis 35

Gün kapanış
8.30 kahvaltı
1 dilim beyaz peynir
Domates
Salatalik
Zeytin 5

11.00
2 mürdüm erik +8-9cig badem

13.00 ara öğün
türk kahvesi+2 bardak su

15.30 öğle
Yarım adana kebap
mevsim salatası 3_4 YK
4 YK yogurt

19.30 akşam yemeği
7-8yk susuz sebze yemeği
3 YK yoğurt
3lt su
6000 adım
Afiyet olsun kalabalık bir menü gibi görünüyor hem ara hem öğle yemeği biraz fazla geldi sanki birinden biri fazla gibi 🤔
Kahvaltı 12.30
1 haşlanmış yumurta
2 sigara böreği
4 zeytin

Ara
1 kare bitter

Akşam 18.00
8 kaşık fasulye yemeği
3 kepçe tarhana çorba
2 çatal kavun

19.00
3 siyah erik

gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza

İyi Akşamlar
10.09.2024 Salı
10:30 60gr.beyaz ekmekle karışık peynirden tost, 1tepeleme yk. acı sos, 8zeytin, 1yk.peynir, salatalık, domates, acı biber, 1çb.şekersiz komposto,
Şekersiz çay

18:30 3kepçe yağsız çorba, yarım avuç içi tavuk, 1dilim yuvarlak patates, 3dolma (pirinç yok sadece siyez bulguruyla 1tanesi 2baş parmağı büyüklüğünde ve sadece 1.5 yk.zeytinyağı ile pişirdim) sarımsaklı yoğurt, salatalık, biber,

Az önce 1kupa yeşil çay

Su 3 litre
Afiyet olsun sabahki beyaz ekmek evet daha lezzetli ama daha çabuk acıktırıyor bir de akşam biraz kalabalık mı olmuş karışık mı bilemedim 🤔

Afiyet olsun kalabalık bir menü gibi görünüyor hem ara hem öğle yemeği biraz fazla geldi sanki birinden biri fazla gibi 🤔
Yeni iş düzenine göre saatleri tam ayarlayamadim.
9.00- 14.20 arası benim işim
12.de 40 dk bir mola var nasıl ayarlayacagimi şaşırdım alışamadım aslında henüz napsam ya? öğle yemeği yanımda yok 2 ara öğün yapmaya çalıştım can sikintisindan mi yedim yoksa stresten mi buna yöneldim bilemiyorum

Bugünkü Menüm
Sabah 9:20
1 kuru kayısı
2.5 tane ince çavdarlı karabuğdaylı grissin
Türk Kahvesi

Öğle 14:20
2.5 yemek kaşığı kavurma et (kendi yağında kavrulmuş)
3 yemek kaşığı yoğurtlu semizotu

Akşam 18:30
2.5 yemek kaşığı kavurma et

Arada sütsüz şekersiz filtre kahve içtim
Su 2 lt olmuştur
11000 adım

gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun sabahki beyaz ekmek evet daha lezzetli ama daha çabuk acıktırıyor bir de akşam biraz kalabalık mı olmuş karışık mı bilemedim 🤔
Detaylıca yazdım gözüne ondan kalabalık göründü kaptaniçem azcık minicikdiler hepside 🥺

İyi akşamlar arkadaşlarimm🥰
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza

Öğlen 12//

Bir kase kuru cacık (mısırlı dereotlu)
Bir dilim tam buğday ekmeği

Ara iki adet ceviz

Akşam 18.30//
6 adet köfte
İki havuçtan tarator

Akşam 21.30//
9 10 adet çubuk kraker
Bir avuç fındık çiğ yanına yeşil çay içtim

Spor//
3lt su bitti
İki mile Leslie yaptım

Yeni iş düzenine göre saatleri tam ayarlayamadim.
9.00- 14.20 arası benim işim
12.de 40 dk bir mola var nasıl ayarlayacagimi şaşırdım alışamadım aslında henüz napsam ya? öğle yemeği yanımda yok 2 ara öğün yapmaya çalıştım can sikintisindan mi yedim yoksa stresten mi buna yöneldim bilemiyorum
Ne işle uğraşıyorsun canım?
benimde canım istiyor
🥹
Ayy benimde istiyor ama yemiyorum hatta tatil yaramadı sanki bana bu hafta başladım ama içli köfte çiğ köfte gözleme trilece tatlısı yazarken bile utanıyorum aslında arkadaşlarım etkilenir diye ama sanırım biraz duygusal açlık gibi bir şey yine de cumartesiye kadar elimden geldiğince dayanacagim tatlı filan yemeyeceğim ☺️
Ananas kabuğunu kaynatım içine biraz maydanoz sapıda attım. ALLAHIM affetsin tadı hiç güzel değil😱🫣
Kız iyi içiyorsun kabuk be ahaha ama ananasi bir oturuşta bitirir kalkarım meyve seven biri olarak ama tabii diyetteyken tatlı ve çok şekerli geliyor yemem yani ciss bana 😅

Ellerine sağlık kaptanım ben nazar boncuğu mu aldım şimdi 🤗
Bu arada nergis kaptanımı da çok tebrik ediyorum :halay: @Nergis 35 💙
Bizim takımda üç nazar boncuklu oldu diğer takımda tek nazar boncuklu kaldı Y yosunlupapatya 😂 bizim nazar boncukşarı sizinkileri döver 😂😂😂
Alandaki yarışmacılar gibi oldum 🤣🤣

Evet hemen tartıldım, bir de eşim akşam 8de evde olduğu için yemek de 8-9 arası yiyoruz 😑

İnşallah öyledir kaptanım 😔 eşimin işinden dolayı da geç yiyoruz yemeği. Aslında bir iç dökesim var buraya, aşırı yoruldum, aşırı bunaldım 🥺
Anlatmak istersen dinleriz canım 🥰

X