Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam arkadaşlar bugün baya temizlik yaptık asiro yoruldum ya 🙄 yarın da sabahtan kizmn göz Dr randevusu var öğleden sonra da annemler gelecek ☺️ biraz yogundum ugrayamadim buraya, kızımı okuldan alınca canım dondurma istedi çok sıcaktı hadi dedim gidelim dondurma alalım gittik aldık ama kendime almayı unutmuşum 🤣 eve gelince de canım iştemedi zaten kızım da kuzenlerine de almıştı gitti beraber yediler , bu benim için büyük bir adım kızlar ❤️😍

10 Eylül Sali
@ LenaG @Mthn83 Nergis 35 Nergis 35

Gün kapanış
8.30 kahvaltı
1 dilim beyaz peynir
Domates
Salatalik
Zeytin 5

11.00
2 mürdüm erik +8-9cig badem

13.00 ara öğün
türk kahvesi+2 bardak su

15.30 öğle
Yarım adana kebap
mevsim salatası 3_4 YK
4 YK yogurt

19.30 akşam yemeği
7-8yk susuz sebze yemeği
3 YK yoğurt
3lt su
6000 adım
Afiyet olsun yogurt baya olmuş sende şişkinlik yapmiyormu
Saatlerin nasıldı canım bugünün nasıl geçti?
Sabah 10 du Akşam 6 da bitirdim
Dün yeseydin ya🤣🤣
Tabiii tabiiii hiıııı
Yatamadım ki ütümü yaptım bitti. Birikmiş iki haftalık ütü vardı. Daha çocukların giyecek kıyafetleri kalmadı.iki saat sürdü.
Çalışan annenin işi zor ütü gibi vs isleri haftasonu na bıraksan daha iyi olmaz mı akşamda sana dinlenme fırsatı kalır
Afiyet olsun canım benim bugün de saşmadin çok güzel
10 eylül menüm
Sabah
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Öğlen
2 kase çorba
Akşam
5 köfte
Salata
1 kase çorba
Su 3lt
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35
Spor olarak çocuğu kreşe götürüp getirdim ama çok yoruldum ya iki çocukla git gel oğlan bnsiz durmuyor galiba artık götürmeyeceğim.
Bide bn çok aşırı acıkıyorum ya emziriyom ondan mı daha öncede diyet yapıyordum ama bu kadar zor değildi sanki
Afiyet olsun canim emzirdigin icinmi acaba diyeceğim ama bu kan değerlerine baktir istersen
Menüm
@yosunlupapatya @Beklenen2

08.15 : sekersiz kahve yaptım içemeden çıktım 😂

Öğle 12.15 : 2 has yumurta
2 dilim t b ekm
5 zeytin 1 kk kaşar
Domates 1 yeşil biber
1 armut

Ara 17. 00 : sade gold kahve
9 badem, 2 ceviz içi
1 kurabiye

Akşam 19.45 : 2 kepçe corba
2 baget, ıkı kasık yogurt

Ara: sade kahve

Su 2.5 litre
Çok güzel olmuş afiyet olsun canım benim
@yosunlupapatya çiçeğim bende çok ciddi spor arayısındayım çünkü maalesef yürüyüşler okul dolayısı ile bitti 😒
Evde spor yapamıyorum tv miz internetli değil.
Spor salonu var aslında kadın saatlerinin bile ayrı old orayı düşünüyorum da bu hafta çocukların benim dzüenim bi belli olsun istedim
Bende evde yaparken tel.den aciyordum o esmer ablayı yandada saniyesini yazıyor muge anli yi izlerken tel.tv nin yanına koyup hem izliyor hem yapıyordum hiç anlamiyordum nasıl bittiğini
10.09.24
11.30
Yarım haşlanmış yumurta, 2 YK domatesli biber sote, 1 dilim peynir,1 dilim ekmek 1 çk bal ve tereyağı,3 zeytin.

16.00
1 nektarı,sade kahve,1 hurma

19.00
1 tabak köfteli bezelye yemeği, 3 YK bulgur pilavı yoğurt salata
1 hurma
Şu:2 lt
Afiyet olsun canım yorucu günün sonunda güzel olmuş iyiki de dondurma yememissin bis kalori alacaktin

Günaydınlar hanımlar benim havalar geldi İzmire yağmur yağıyor geceden beri ☕☕️aldım kahvemi balkonda içime sindiriyorum havayı ortalık karanlık millet bana diyordur manyak kadın yat uyu 1 sattir balkonda oturuyor
Günaydın kaptanım afiyet olsun 💙

Afiyet olsun yogurt baya olmuş sende şişkinlik yapmiyormu

Sabah 10 du Akşam 6 da bitirdim

Tabiii tabiiii hiıııı

Çalışan annenin işi zor ütü gibi vs isleri haftasonu na bıraksan daha iyi olmaz mı akşamda sana dinlenme fırsatı kalır

Afiyet olsun canım benim bugün de saşmadin çok güzel

Afiyet olsun canim emzirdigin icinmi acaba diyeceğim ama bu kan değerlerine baktir istersen

Çok güzel olmuş afiyet olsun canım benim

Bende evde yaparken tel.den aciyordum o esmer ablayı yandada saniyesini yazıyor muge anli yi izlerken tel.tv nin yanına koyup hem izliyor hem yapıyordum hiç anlamiyordum nasıl bittiğini

Afiyet olsun canım yorucu günün sonunda güzel olmuş iyiki de dondurma yememissin bis kalori alacaktin
Canım iki haftadır ameliyattan dolayı el sürmedim. Haftasonu da arkadaşla sözleştik köye gidip kalacağız. Az kafa dagitalim dedik. Bir de ufaklığın hiç kıyafeti kalmamıştı. Çok kötü huyum var. illa kıyafetler utulenecek. Akşam eşim diyor ki ütüsüz olsun ne olacak sağlığından önemli mi?

Benim kırmızı güllerim 🌹🌹🌹
Hepinizi çok çok tebrik ediyorum 👏🏼
Elinizden geleni yaptınız, kilo veren çok, alan az dı🤲🏼
Şimdi hedefimiz cumartesi🤲🏼
Sizlerden ricam şu 3 günü de güzel ve hafif geçirelim 🥰
Hedefe biraz daha yaklaşalım🤲🏼

Bizim cumartesi günü büyük doğum günü kutlamamız var, o güne kadar düz 77 olmak için çabalayacağım🤲🏼

Dün de çok yoğun bir gün yaşadım, internette de biraz sorun oldu, ancak şimdi yazmak nasip oldu
Şimdi de kedi kızım sırnaşıp duruyor
Biraz onunla ilgileneyim😘😘😘

Günaydın kaptanım afiyet olsun 💙
Teşekkürler canım Günaydın
Günaydinlarrr benim de günlük maratonum başlasın bakalım 🥳
Kolay gelsin canım 🥰🥰
Canım iki haftadır ameliyattan dolayı el sürmedim. Haftasonu da arkadaşla sözleştik köye gidip kalacağız. Az kafa dagitalim dedik. Bir de ufaklığın hiç kıyafeti kalmamıştı. Çok kötü huyum var. illa kıyafetler utulenecek. Akşam eşim diyor ki ütüsüz olsun ne olacak sağlığından önemli mi?
Alışkanlık işte ama çok da yipratma kendini üstten üstten utule bari
Herkese günaydın hanımlar. Güzel bir gün olur inşallah. Bugün benim nöbetim var. Gelsin yorgunluk.
Allah kolaylık versin canım benim
İyi yaptınız ama benim kızlarım da muhteşemdi 🥰🥰
Lafım yok hepsi muhteşemdi
Hayırlı sabahlar canlarım
🥰🥰

Ne işle uğraşıyorsun canım?

Ayy benimde istiyor ama yemiyorum hatta tatil yaramadı sanki bana bu hafta başladım ama içli köfte çiğ köfte gözleme trilece tatlısı yazarken bile utanıyorum aslında arkadaşlarım etkilenir diye ama sanırım biraz duygusal açlık gibi bir şey yine de cumartesiye kadar elimden geldiğince dayanacagim tatlı filan yemeyeceğim ☺️

Kız iyi içiyorsun kabuk be ahaha ama ananasi bir oturuşta bitirir kalkarım meyve seven biri olarak ama tabii diyetteyken tatlı ve çok şekerli geliyor yemem yani ciss bana 😅
yazma kuzum yazma walla etkilenirizzz 🥹🤣🥹🤣🤣🤣🤣

X