Popüler Konu LenaG ile MasterFit

100 gr gitmiş ya
Muhtemelen dünkü pilav ödem yapmıştır
Çocuk kucağımda yazdım kaptanım o 74.9 olcak ama WC cikamamistim evden çıkmadan malum kosturmacalar 3e katlandı wcye girmeye zaman kalmıyor sabah kahvaltısıni yaptırıp büyüğü servise yetiştiriyorum ortayı hazırla kreşe bırak o arada küçüğünde üst baş ayarla derken direkt tartildm çıktım

Cumartesi ; 73.6
Bugün ; 73.9
+300gram

Pek fark yok hayırlısı
BIde akşamları su içmeyecem daha oda farkediyo çünkü vucutta su varsada farkediyo 6 ya kadar icicem dahada içmeyecem hiçbirşey öyle yapardım kızımı doğurduktan sonra
Efenin_Annesi Nergis 35 LenaG sibel_84 bide göğsüm taş gibi süt dolu acaba odamı ağırlık yapıyor

Uykusuzluk wc hwr şey farkeder canım.
Bende de tam tersi ne kadar su içersem o kadar eksi görüyorum yatmadan hemen önce kesin içerim

Uykusuzluk wc hwr şey farkeder canım.
Bende de tam tersi ne kadar su içersem o kadar eksi görüyorum yatmadan hemen önce kesin içerim
Aaaa işte bende öyle degil herkesinde vücududa bir değil bide vallaha insan şaşırıyor geneldee
Wcde edemedim tabii

Kiloyu bana sorma bence
kime sorayım kiz

Ben zaten veremiyorum hemen detox bile içemiyorum onlar çok işime yarıyorduu aralığa kadar bana kaptanlık yok sibel_84
yan çizme. Hani kapisacaktik.

hadi kız kilo bildirimini yapsanaa
bende merakla beklemedeydim

sibel_84 kaç kilosun güzel bir rakam gördüm demiştin
şimdi tartilacagim canım

bahane arama yedim demiyon da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…