Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başlangıç kilom: 101.8
Hedef :90.5kg

1 topla yetinebilirmisin

ayy kaptanım kızmayın kahvaltı bugün okulunda ilk günü olunca yedim minicikti toparlamak için öğlen ekmek bile yemedim yemek zaten yok sadece cevizli bir salata yapıp yedim kendime akşamı da hafif geçireceğim inşallah o yüzden sordum hatta ne yesem ki diyee hem bugün bir saatte yürüyeceğim inşallah kaptanım kızmayın bana emii

Kaptanım yarın tartı var bugünü kapattım, kabak da yerim dedim bugün ama vakit olmadı baktım tokum yemedim
Ama akşam dışarı çıkacağım belki bi soğuk kahve içerim tartıyı etkilemez artık herhalde inş ya
LenaG
Nergis 35
10:30
2 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
Domates salatalık
1 tk reçel 1 ısırık kek

13:00
maydanozlu salatalıklı su

16:30
1 kase yeşil fasülye 2 kaşık yoğurt

30 dk spor

Yok canım
Espri olsun diye salladım merdaneyi
Canımız neler çekiyor, yiyoruz, dengelemeyi bildikten sonra, gerisi önemli değil

Canım bir top yedim inanır mısın ağır geldi çok tatlı geldi bana
Toplam 10 km yürüyüş yaptım gidiş geliş
Ben yazın düğüne kadar 9 günde 3,5 kilo verdim, bir top bile yemedim, düğün bitince 3 top yedim en az, onuda 4 defa ve kilo almadım
Diğer öğünleri ayarlayıp yürüyüş ve suyu artırsak gerçekten kilo olarak dönmüyor

akşam ne yiyecen kızçemm banada fikir olur hemm :)
Valla bi kaşık yemeğim yok. Kabağı domatesli dereotlu pişirecem yanına yoğurtlu bir çorba ve ev ahalisine sebzeli bulgur pilavı.
Ben ne yiyecem kabak ve yogurt içine dereotu salatalık pulbiber bir dilim ekmek

Afiyet olsun sabah 1 dilim ekmek yeseydin canım hatta akşam öğününde de yiyebilirsin erken kapatmışsın

LenaG canım sen profilini mi değiştirdin yoksa yanlış kişiyi mi etiketledim

9 Eylül menüm
11:30
4/5 küçük dilim ev yapımı peynir
3 küçük taze incir

14:30
1 top dondurma
1 sütlü kahve

16:45 akşam yemeği bitti
1.5 kepçe etli taze fasülye
3 yk yoğurt

Su 2.5 litre olur
Spor 17.500 adım yaptım şimdilik

Güncelleme 10.000adim tamamladım.

Afiyet olsun canım benim erken kapatmissin ınsalh acikmassin
Bugun okuldaki yemeksizlikte arkadaş bisküvi falan getirmiş sehpada duruyordu. Bir önceki gün 3.40 da mı ne yemiştim akşam yemeğini. Ona rağmen yemedim. Bu hafta güzel şeyler olacak inş
Ooo oldu bu iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…