Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Günydınlar hanımlar cumartesi geldim eve,fırsat bulupta gelemedim hiç,torunda geöen hafta okula başladı 1 gün gitti sadece bugün tam olarak başlayacak.
Günaydın hosgeldin canım
Günaydın
Hedef tutturanlar tebrikler ayağınızı suruseydiniz bizde tutturalim
Gunnnooooooo

Sabah acımdan öldümm güzel bi kahvaltı ettim doydum vallahaa kaptanım
Nergis 35

Eki Görüntüle 3476733
Afiyet olsun
Günaydın kızlaarrrrr
Günaydın canım

Ben ısrarla yine ve yine 65 derken 64.8 olsun

Canım 30.08
Canım hedef tabloda yazan tarih için mi geçerli yoksa geçtiğimiz cumartesi 86.2 yim

Canım çok geçmiş olsun ne yaptın seni merak ettim geçen yazını gördüm de bende ufak bir kaza geçirmiştim çok bakamadım tele alisabildin mi yerine
Cok teşekkür ederim canım
Kızımın kreşi ve eşimin işi sorun oluyordu. Çocuk durgunlasiyor kreşe gidince ama inşallah düzelir bugün sınıfını değiştirmelerini istedim. Öğlen uykusu yapmıyordu okulda eve gelince ağlama krizleri yaşıyordu. öğlen uykusu yapan bir sınıfa verdiler. Akşam alırken gözlemleyecegim. Eşimin de çalışma saatleri değişecek sanirim. Onun işleri de karışık. Ama biraz alışıyor galiba o.
Bu arada sana da çok geçmiş olsun. Ben de bakamıyorum yorumlara. Ne kazası geçirdin canim, inşallah ciddi bir şey değildir. Allah büyük kazalardan korusun hem bizi hem sevdiklerimizi
Spora söz veremiyorum ama suyu artırmak için şişemi aldim yanima. Okulda aritma da var. Bittikçe ordan dolduracağım artık
, Allah şifa versin.
Geçmiş olsun
Amin, cok teşekkür ederim
Ben de birkaç sene önce aralıklı oruç yapıp bana göre olduğunu düşünüyordum açıkçası.1 ay önce diyetisyene gittigimde 3 ana 1 ara öğünlü bir liste vermişti. Aralıklı oruç yapsam dedigimde de bu hafta bununla başlayalim haftaya duruma göre karar veririz demişti. O süre zarfında 3 öğünün bana uygun olduğuna kanaat getirdim ben de. Şimdi bu şekilde devam etmek istiyorum. Siz de mutlaka söyleyin hocam, insanin enerjiye ihtiyacı var

Benim Eylül sonu hedefim 65 olsun canım. Yavaş gidiyor maalesef

Saolasın amin canım bi araba kazasıydı ama iyiyim şükür

Bende 68 diyeyim canım. Bu ay ki hedefime insallah yapabilirim.

Geçmiş olsun. Bende yumurta ile yogurdumu yedim. Hatta yumurtama ortak olmak isteyenler çıktı. Hoooiip orda durun dedim
Yiyeceklerimiz çok kıymetli aclık oyunları

Bardak çorba varmış ıyyy yedim ama
Veliden bir kase yoğurt istedim onu yedim

Yaş 49
Hedef 77

Kız benim hedef niye 88.9 Allah korusunherkes vermeye çalışıyor ben niye 10 kilo alayım
Ayrıca 78.9 demiştim ve onuda cumartesi cuk diye tutturdum

Eylül ayı sonu içinde 77 gibi birşey demiştim galiba tam hatırlamıyorum

İyi yapmışsın canım. İnşallah herşey istediğin gibi geçer

Kızlar diyete başlayınca arkadaşımla kim önce hedefine varırsa dondurma ısmarlayacak diye iddaya girdik
Ben ondan önce 78 kg ulaştım bu gün aradı dondurma sözünü tutmak istiyor ben çoktandır dondurma yemedim bir top dondurma çok mu olurbu hafta başka boş
günümüz yok

Hedefine ulaşanı yoldan çıkarma durumu
Şaka bi yana ben bu kadar katı değilim. 1 top dondurmanın da bi zararı olacağını düşünmüyorum. Ben her şeyden ölçülü yiyerek kilo verme taraftarıyım. Başarıyorum da. Sadece spor yapamadığım için yavaş veriyorum.Ama tabii bünyeden bünyeye değişir. Bazen görüyorum burda 1 dilim kek yedim o yüzden tartım kötü etkilendi vs gibi şeyler. Demek ki bazısı hemen alıyor. O nedenle en iyisini sen bilirsin. Bana kalsa etkilemez

Ben olsam yerdim :)

Bende aynı fikirdeyim herşeyden yiyip kilo veriyorum. 16 kilo verdim lahmacun da yedim kebapta içli köfte de
Ne bileyim ya bir sorayım dedim yarın tartı varya hoş ben bu hafta takımlara girmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…