Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün büyük bir sınavdan geçmişsin canım anlaşılan bende bugün çocuğa kızartma yaptım tabi çıkartırken süzgeçle çıkarmadım çatalla çıkardım sonra bi tane yiyim dedim tabi çatal kızgın yağda sıcaktı ve çatal dudağıma geldi yandı acaba kaptan Nergis 35 bişey yemeyelim diye özel bi dua mı etti acaba

Bende smoothie yanında sadece bitki çayı
benimde yumurta ve ceviz var. Gerçi yumurtayı da evde pişiririm.

Diyet yaptığını soyleyecek misin söyleyince baltalayan çok oluyordu benim eski işyerinde Gelip gidip laf atiyorlardi
Söyledim zaten canım. Öyle baltalayacak kimse yok. Cuma günü börek ve yaş pasta vardı. Bir ısırdım müdür bey çıkınca listemde yok kızıma yedirrdim. Samimi olduğum arkadaş da aynı diyetisyene gidecek beraber götürürüz inşallah.

Oylanacak bir şey bul kendine derim vakit gecir
Çok yoruldum ama . Erkenden devrilip yatacağım.
Yat yat yarin okulun ilk günü dinlenmiş olarak gidersin
Afiyet olsun canım pilav biraz eksik olup yogurt veya salata olsaymış daha süper olurdu
Afiyet olsun canım
Ohh bak ne güzel olmuş
Geçmiş olsun hımmm gözüm üstünüzde ona göre 👁👁

Hedefe ulaşmak için biraz çaba harcayacaz yapacak birşey yok

8 Eylül menü
08.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve yarım nektari
10.30 lorlu salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
14.00 1 galeta 1 salatalık 1 maden suyu
16.30 1 armut 5 badem 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.00 6 kaşık tavuk sote bol salata 2 dilim tb ekmek 1 bardak kefir
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Mthn83 gezegenfeza

Bugün neredeyse bütün gün ağladım, gözlerim kan çanağı oldu, her yerim ağrıyor. Modum düşük, eşimle kavga ettim sinir krizi geçirecek şekilde. Adet dönemi beni bu kadar kötü etkiliyor, ruhen çöküntüdeyim, ailemin yanında olmak istiyorum uzak gidemiyorum. Nasıl toparlayacağım bilmiyorum hâlâ ağlayasım geliyor.
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 ddomates, 1kk peynir, 4-5 yeşil zeytin
Akşam yemeği 19.00
3 küçük pide, bolca Roka, bir bardak ayran, 1 salatalık (pidenin resmini koydum, eşim marketten almış gelmiş pişirdi küçücük bir şey, kumandadan küçük)
2 lt su şimdilik 3 e tamamlarım, 1 lt ye yakın detoks suyu içtim, geceden yapmıştım. Şimdi eliptikteyim bitince güncelleme yapacağım.
LenaG Nergis 35 gezegenfeza

Eklentiler

• 1000025522.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 14
Canim neye sinir etti seni bu kadar da kriz geçirecek kadar öfkelenendin sıkma canını çocuğunu düşün onun için iyi olmaya çalış ailene de çocuğun daha küçük sanırım ay sonunda git bir hafta kalip gelsen tekrar eşinin yanına ya da anneni arasan da o gelse senin yanına biraz

Çok güzel menü afiyet olsun
Allah içine ferahlık versin canım her evde olagan şeyler ama ağlayarak kendini yıpratma
Afiyet olsun

Kaptaniçemmm ben pek birşey yiyemedim zaten evlatlarım sağolsun beni yedi bitirdilerr menumü açıklayayim okadar yorgun hargınımki anlatamam

8 EYLÜL- PAZAR

Kahvaltı : 10.00
Dereotlu 2 yumurtalı omelt
1 küp peynir
4zeytin
Domates
Salatalık
2 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

15.00
Avokadolu salatalık semizotlu smoothie

Akşam : 20.00
2 domates
10zeytin
2 çavdar ekmek

2.5 litre su

Efenin_Annesi LenaG
sibel_84 bence görmen lazım günluğümü çatlaaa

Başkaları için bizi arka plana atınca sinirleniyorum. Çok kırılıyorum aslında ağlayarak atıyorum bir de birikti baya patlamadım patlamadım ta sonunda böyle oldu. Annem gelecek de bir iki haftaya bakalım teşekkür ederim yine de papatya ablacım
Çok güzel menü afiyet olsun

Allah içine ferahlık versin canım her evde olagan şeyler ama ağlayarak kendini yıpratma
Afiyet olsun
Ağlamasam kendime ya da başka şeylere zarar vermekten korkuyorum. Çünkü o an gözüm görmüyor bir şey. Sinir hastasıyım ben biraz önceleri daha çok kriz yokluyordu. Bunun sebebi de eşim ya zaten. bu ara çok yoruldum, diyet ev misafir şöyle kafamı dinleyemedim bir toparlanamadım bir türlü. Allah razı olsun teşekkür ederim yatıp kalkıp dua ediyorum inşallah verir Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…