Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım senin aralıklı oruç değil mi ara öğün hiç yok hepsini sabah ve akşam ogunlerinde yapmışsın meyveyi 1 porsiyona düşürsen daha iyi olur sanki senin için ♥️
Ben hiç aralıklı oruç yapmadım nasıl yapıldığınıda bilmiyorum meyve hergün böyle değil bugün böyle oldu evet fazla oldu canım 🥺

Amin çok teşekkür ederim ♥️

Kaptanım ben şifayı kaptım, hastayım 😔
Ama bir şekilde bir yerden başlamak lazım. Dün ve bugün istediğim gibi olmadı ama pazartesiden itibaren listeme uyacağım inşallah 🤲
Tek sorunum su. Britra'nın sürahisini kullanıyorum. Sürekli su doldurmaya üşeniyorum açıkçası. Su içmeyi unutuyorum böyle olunca 🥺
, Allah şifa versin.
Geçmiş olsun

Kızlar iyi akşamlar 🌸🙏🏻♥️
aranızda diyetisyen listesiyle gidip listesini paylaşabilecek olan var mı yarın için biraz arastirma yapıyorum?
Ben listeyle gidiyorum canım. Harfi harfine uymaya çalışıyorum ama arada eksiklikler oluyor. Fazlalık değil de eksiklik. Ama buna bile kızıyor.

Ben listeyle gidiyorum canım. Harfi harfine uymaya çalışıyorum ama arda eksiklikler oluyor. Fazlalık değil de eksiklik. Ama buna bile kızıyor.
Benim elimdede eski diyetisyenden kalma.bir sürü liste var ama harfiyen uymak üstelik her gün aynı ise insani biktiriyor yani bendeki halı bu.Gene gidip gelip onlarada göz atarım.

Benim elimdede eski diyetisyenden kalma.bir sürü liste var ama harfiyen uymak üstelik her gün aynı ise insani biktiriyor yani bendeki halı bu.Gene gidip gelip onlarada göz atarım.
Benimki değişik canım. Aslında sevmedim. Aralıklı oruç yaptırıyor. Ben hiç yapmadım aralıklı orucu. Yarın okul başlıyor. Kahvaltıyı dedim. Herkes alıp okulda yapıyor yaparsınız dedi hocam. Zaten 10 dakika aramız o arada hızlı hızlı kahvaltı hazırla yap ye nasıl olacak bilmiyorum. Bu hafta deneyeceğim. Perşembe kontrole gittiğimde zorlanirsam dile getirecegim. Sabah sekizde kahvaltımı yapayım diye

Bugünkü menüm
Sabah 9:30
1 domates
1 salatalık
Birazcık yağsız çeçil peynir ev yapımı

Ara 14:00
1 bardak ev yapımı limonata

Akşam 18:30
4 yemek kaşığı kavurma et (kendi yağında ekstra yağ yoktu)
2 yemek kaşığı yoğurt
1 domates 1 salatalıktan çoban salata

Su bugün içmedim şimdi içiyorum 1 lt oldu 2 olur inşallah
9500 adım bugün full alışverişte ayaktaydım.

Yersem bir tane meyve yerim yersem yazarım. Bugünlük bu kadar

@gezegenfeza
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
25 tane vişne yedim. Artık dinlenirim su içip

Benimki değişik canım. Aslında sevmedim. Aralıklı oruç yaptırıyor. Ben hiç yapmadım aralıklı orucu. Yarın okul başlıyor. Kahvaltıyı dedim. Herkes alıp okulda yapıyor yaparsınız dedi hocam. Zaten 10 dakika aramız o arada hızlı hızlı kahvaltı hazırla yap ye nasıl olacak bilmiyorum. Bu hafta deneyeceğim. Perşembe kontrole gittiğimde zorlanirsam dile getirecegim. Sabah sekizde kahvaltımı yapayım diye
Şöyle düşündum.ben sabah kahvaltisini evde yapacağım isteğim.oldugu günler vakitte varsa eğer yoksa isteğim bir gece önceden hazırlayıp ufak bir beslenme çantası aldım bu hafta iş yerine götürmek için çok güzel çok beğendim iki kutulu.Bazen evde bazen işte diye düşündüm eğer saat 10 u bulacaksa kahvaltımı ise götürecem hazır şekilde bazen sandviç bazen tost bazende yulaflı birşeyler olabilir.

Birde ara öğün için dolabını 1.5 lt sular ile doldurup yarın onlineden sipariş vericem direk işyerine
İşte ceviz badem fındık çörek otlu yulaflı bisküvi yada grissini kahve yeşil çay kuru üzüm hurma bitter çikolata gibi seyleride dolaba Atacan direk hep elimin altında.saglikli atıştırmalıklar olsun diye

Taşımaya götürmeye usenirsem diye iş yerindeki dolabada zeytin peynir domates salatalik ativermek icap edebilir ama.sure kısıtlı olduğu için evden götürmek daha mantıklı gibi geliyor.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-08-20-11-24-146_trendyol.com-edit.jpg
    Screenshot_2024-09-08-20-11-24-146_trendyol.com-edit.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 12
Ben kahvaltımi yanımda taşıyorum kahvaltıya salata veya smoothie isteyebilirsin aklında bulunsun.. benim bu hafta salataydi yarın toplantim var smoothie goturecem termosta içecem

Bir bahane mesela para çekmeye gitmek markete gitmek ama abur cubur değil turk kahvesi almak veya sadece gezmek... Bana iyi gelir genelde
Kalktım yattigim odayı supurdum sonra yüzey temizleyici ile.sildim.
Çamaşırları katladim.
Çamaşır makinesine kısa program çamaşır attım birazdan onu serecegim.
Banyoyada iki su döküp yıkadım.
Azcik hareket oldu 🙏🏻

Şöyle düşündum.ben sabah kahvaltisini evde yapacağım isteğim.oldugu günler vakitte varsa eğer yoksa isteğim bir gece önceden hazırlayıp ufak bir beslenme çantası aldım bu hafta iş yerine götürmek için çok güzel çok beğendim iki kutulu.Bazen evde bazen işte diye düşündüm eğer saat 10 u bulacaksa kahvaltımı ise götürecem hazır şekilde bazen sandviç bazen tost bazende yulaflı birşeyler olabilir.

Birde ara öğün için dolabını 1.5 lt sular ile doldurup yarın onlineden sipariş vericem direk işyerine
İşte ceviz badem fındık çörek otlu yulaflı bisküvi yada grissini kahve yeşil çay kuru üzüm hurma bitter çikolata gibi seyleride dolaba Atacan direk hep elimin altında.saglikli atıştırmalıklar olsun diye

Taşımaya götürmeye usenirsem diye iş yerindeki dolabada zeytin peynir domates salatalik ativermek icap edebilir ama.sure kısıtlı olduğu için evden götürmek daha mantıklı gibi geliyor.
Bende müdür yardımcımıza diyecem teneffusw 10 dakika kala yumurta koysun pişmeye 😂😂😂 çoğu arkadaş kahvaltı yapmadan geliyor. Ekibi ayarlarsak iyi.

Ben kahvaltımi yanımda taşıyorum kahvaltıya salata veya smoothie isteyebilirsin aklında bulunsun.. benim bu hafta salataydi yarın toplantim var smoothie goturecem termosta içecem
Benimde geneli smoothie ama yanına mutlaka yumurta eklemiş. Ya yağda ya haşlama. Diğer kahvaltıları götürdüm okula. Cuma günü çıktım alışveriş yaptım okulda ki buzdolabına bıraktım.

X