Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Varya kimse hak etmiyor bu fedakârlıklari, kendini yorma okul müdürü falan bir yaptirimi yok mu? Bir veli olarak ben de belki temizliğe gidemem ama diğer velilere falan derim para toplayıp temizlikci tutardik bu kadar rahat olmamalı kimse 😡 kimse demedi mi birşeyler yapalım diye ?

Ya okul aile Birliği parası falan yok mu ? Sadece bir kereligine bütün okul için tutsalar, bizm iş yerinde de gerçekten temizlik personelinr iş yaptırmak çok zor, kolum ağrıyor belim ağrıyor diyorlar, madem öyle girmeyin bu işe başkasına sebep olmayın

Çok geçmiş olsun canım, inşallah güzel gelir sonuçlar
İse girene kadar diyorum kırk takla atarsınız. Araya girmeyen birileri kalmaz. İşi alınca herkes nasıl işten kaçarım derdinde.

Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Kahvaltı ettin mi canım🤗
Ben gece 1 den sonra uyudum. Sonra çocuklar yatmadı onlar ile uğraştım.

Sabah namazımı kıldım tekrar biraz uyumaya çalıştım ama sıpalar rahat vermediler😂

Kahve içiyorum çocuklardan kalan çay kaşığı kadar peynir vardı onu yedim hem tadına bakmış oldum😂
Öğleden sonra pikniğe davetliyiz niyetim bu gün tek öğün yapmak bakalım

Nasıl geçti gecen çok acıktın mı
Ben ilk başta çok acıktım su içtikçe geçti🤗

Son düzenleme:
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Kahvaltı ettin mi canım🤗
Ben gece 1 den sonra uyudum. Sonra çocuklar yatmadı onlar ile uğraştım.

Sabah namazımı kıldım tekrar biraz uyumaya çalıştım ama sıpalar rahat vermediler😂

Kahve içiyorum çocuklardan kalan çay kaşığı kadar peynir vardı onu yedim hem tadına bakmış oldum😂
Öğleden sonra pikniğe davetliyiz niyetim bu gün tek öğün yapmak bakalım

Nasıl geçti gecen çok acıktın mı
Ben ilk başta çok acıktım su içtikçe geçti🤗
Günaydın canım hiç acıkmadım hani gece içerim dediğim yağsız sütle filtre kahvemide içmedim ama benim cacığım kocaman bi kaseydi o tok tuttu birde kuruyemiş yemiştim sonra türk kahvesi
Az öncede 2 yumurta bol domates biver ve 2yk.yulafla yaptığım tostu ve kuruyemiş zeytin peynir yedim akşama sadece çorba içmeyi planlıyorum
Yarında sabah akşam domates salatalık çorba olarak düşünüyorum uygun mu canım 🤗

Son düzenleme:
Selam kızlar. Dün okulda bir aktivite vardı, akşam 8 de ancak girdik eve. Sonra yemekti oyundu derken gece 12 de sızıp kalmışım. Sabahta evi toparlamaya giriştim, ancak gelebildim.

Dün menümü paylaşıyorum;
4 eylül çarşamba
Sabah 30 dk spor yaptım,

Öğlen 13.30
2 kurabiye,
1 bardak hazır kahve

Akşam 20.15
1 tabak yahni.

Su:3 lt LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Tekrar low carb diyete dönmem lazım, bugün niyetlendim bakalım. İnşallah bozmak zorunda kalmam…

Günaydın canım hiç acıkmadım hani gece içerim dediğim yağsız sütle filtre kahvemide içmedim ama benim cacığım kocaman bi kaseydi o tok tuttu birde kuruyemiş yemiştim sonra türk kahvesi
Az öncede 2 yumurta bol domates biver ve 2yk.yulafla yaptığım tostu ve kuruyemiş zeytin peynir yedim akşama sadece çorba içmeyi planlıyorum
Yarında sabah akşam domates salatalık çorba olarak düşünüyorum uygun mu canım 🤗
Afiyet olsun canım. Planın güzel bence
Bende yarın akşam yine cacık yapacağım 🤗
Dün sabah tartıldım Salı günkü artıyı bile geçmiştim😱
Tek öğün cacık yapmak biraz işe yaradı gibi midemde hazımsızlık vardı o biraz rahatladı🤗
Bu gün mangala gideceğiz et ve sebze olacak ben dengelemeye çalışacağım. Şimdiye kadar 3 kahve içtim 🫣
Zaten bu saatlerde yediğim zaman mideme dokunuyor. Artık midem küçülmüş bir kaşık fazla yiyorsam bütün gün hazımsızlık yapıyor

Afiyet olsun canım. Planın güzel bence
Bende yarın akşam yine cacık yapacağım 🤗
Dün sabah tartıldım Salı günkü artıyı bile geçmiştim😱
Tek öğün cacık yapmak biraz işe yaradı gibi midemde hazımsızlık vardı o biraz rahatladı🤗
Bu gün mangala gideceğiz et ve sebze olacak ben dengelemeye çalışacağım. Şimdiye kadar 3 kahve içtim 🫣
Zaten bu saatlerde yediğim zaman mideme dokunuyor. Artık midem küçülmüş bir kaşık fazla yiyorsam bütün gün hazımsızlık yapıyor
Tamam canım sanada iyi eğlenceler senin planında güzel 😘

İse girene kadar diyorum kırk takla atarsınız. Araya girmeyen birileri kalmaz. İşi alınca herkes nasıl işten kaçarım derdinde.
Aynen öyle çok güzel calisanlari da vardı ama çok az denk geldi, bizde de şimdi birisi var iş yaptırmak çok zor, sürekli telefonla konuşur işi söylersin 1 saat oturur sonra malzeme bakar sonra da bugün geç oldu yarın yaparım deyip bırakır 🤷 koca insanlara hergun ne iş yapacağını söylemek çok saçma

Kırık vs olmamasina sevindim canm onlar bebek ve dokulari daha çabuk kaynıyor sen pansumanına dikkat et tez toparlar bzim yerimize de bolca öp 😘😘

Canım çok çok gecmiş olsun bebişini öp benim için Rabbim saglık versin 🙏

Geçmiş olsun canım

Allah şifa versin canım benim

Çok sevindim korkulacak bir şey olmadığına o Tombis ellerinden op yerime 😘

Canım benim sen yeni ameliyat lısın neden temizlige girisiyorsun dikkat et kendine allah korusun başına iş açma

Ahh kuzucuk ya kıyamam inşallah kisa surede iyilesir yarasi şükür ki kırığı çatlağı yokmuş

Canım çok geçmiş olsun. Tez zamanda toparlanır inşallah.

Çok şükür canım, sevindim 🥰
Çabuk düzelir inşaAllah 🤲🏼🤲🏼

canlarım benim çok tesekkür ederim ❤️

Bebegim bu ara hep yürümek istiyor 11. aydan basladı simdi emeklemek istemiyor ama düse kalka dün oyuncaklarıyla oynarken elinde oyuncakla dustü elindeki oyuncak kesik yeri acıttı herhalde . Gozüm hep ustünde hep yanındayım ama oluyo iste 😭
onun vani acıyımca için eriyo kesik derin olunca iyilesmedi daha 😔

🍀🌿🌷🌸🌿🌷🌸🌿🌷
Benim canım mavi takımım 😢😢
sizinle guzel sporlarla basladık moral motivasyon veriyordum ama yarım kaldı hakkınızı helal edin nolur 😔😔😔

gezegenfeza gezegenfeza
Azmet5255 Azmet5255
Tesnim1903 Tesnim1903
A Asya89 🌷78.8
Boncuk2307 Boncuk2307 🌷...69
B Beyaz leylak 🌷..83.3
trueliving_ trueliving_
nurovic nurovic 🌷. 52
Nergis 35 Nergis 35 🌷65
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 🌷99
bluegreeneyes bluegreeneyes 🌷74.8
Lotus1234 Lotus1234 🌷94

Hedefleri yazan arkadaslari kenarina not ettim baska yazan vardı ve gormediysem affola🌿
Hedeflerimize bu hafta ulasmak nasip olur insa🩵🩵🩵🩵🩵
Bugun son spor günu yapabilen varsa bugun tam eksilere gecme günü yarın her sey icin cok geç 🌿
bugun suları detoksları salatları bol bol yiyen icen cumartesi eksileri görür insa 🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
benim için zor pazartesiden beri spor yapamadım malesef gozüm bebegimde 😢

Hallederiz Hallederiz bu hafta kapısamadık ama bunu bir kere daha baska bir zaman yapmak isterim kusura bakma canımm 😔
harika gidiyorsunn canım 🩵

LenaG LenaG dualarım seninle guzel kuzum

Günaydınlar Dünkü menüm
Sabah 11
Yulaf ciha yoğurt elma karışımı
Ogle
Altınbaşak kinola kraker
1 salatalık
Yarım havuç
Akşam 18.00
6 kaşık bamya yemeği
3 kaşık Bulgur pilavi
Yoğurt
Şu 3 litre
Spor 12.bin adım yürüyüş Yarım saat plates
Saat onda kahveyle 2 kare cikolata
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Afiyet olsun güzel menü ❤️
04.09.24
11.00 sütlü kahve
12.30
Mantar sote, 3 YK makarna, ayran

16.00 sade kahve, fındık hurma
17.00 1 nektarı
19.30
4 YK patlıcan yemeği,karpuz, 1 dilim ekmek

Şu:2 lt

LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun ❤️
4 Eylül Menü
11.00: 2 krep
1 elma
1 salatalık
19.30: 1 tabak bol sarımsaklı mantı
1 kase bol sarımsaklı tarhana çorbası
Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun akşam hem tarhana hem mantı olmamış canım 🙈❤️
Günaydın kızlar dün misafirlerim vardı menü yazmayı unutmuşum
4 eylül menüm
Sabah
2 yumurta
Domates
1 dilim tb ekmeği
Öğlen
1 kase çorba
1 dilim tb ekmeği
1 yk et
Akşam
Et pilav salata yoğurt
Ara
Çay şekersiz
Detoxmix
Su 3 lt
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım saatleri de yazarsan iyi olur ❤️
Selam kızlar. Dün okulda bir aktivite vardı, akşam 8 de ancak girdik eve. Sonra yemekti oyundu derken gece 12 de sızıp kalmışım. Sabahta evi toparlamaya giriştim, ancak gelebildim.

Dün menümü paylaşıyorum;
4 eylül çarşamba
Sabah 30 dk spor yaptım,

Öğlen 13.30
2 kurabiye,
1 bardak hazır kahve

Akşam 20.15
1 tabak yahni.

Su:3 lt LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Tekrar low carb diyete dönmem lazım, bugün niyetlendim bakalım. İnşallah bozmak zorunda kalmam…
Afiyet olsun kaptan ❤️ sen takımda transfer yapmadın mı ben mü kaçırdım ❤️

Selam kızlar nihayet bitti ama bir sonuca ulaşamadık dr un verdiği ritim düzenleyici bana yan etki yaptığı için birkaç gün kötü olmuşum şimdi diyorlar ki hiç gerek yokmuş niye vermişler o ilacı gayet iyisin. Biri de diyor ki hayır ritim düşük ve efordan birşey anlaşılmıyor detaylı tarama lazım net bilelim ondan sonra bakalım duruma 🤷‍♀️ eşim de illa detaylı tarama da bakılsın istiyor ama ben çok bunaldım bu hastane işlerinden günlerdir acillerde gezmekten,polikliniklere gitmekten bıktım bırakmak istiyorum peşini 😕

Selam kızlar nihayet bitti ama bir sonuca ulaşamadık dr un verdiği ritim düzenleyici bana yan etki yaptığı için birkaç gün kötü olmuşum şimdi diyorlar ki hiç gerek yokmuş niye vermişler o ilacı gayet iyisin. Biri de diyor ki hayır ritim düşük ve efordan birşey anlaşılmıyor detaylı tarama lazım net bilelim ondan sonra bakalım duruma 🤷‍♀️ eşim de illa detaylı tarama da bakılsın istiyor ama ben çok bunaldım bu hastane işlerinden günlerdir acillerde gezmekten,polikliniklere gitmekten bıktım bırakmak istiyorum peşini 😕
İnanılır gibi değil günlerce kötü olmana sebep oldular verdikleri ilaçla kaptaniçem bu kadar uğraştın bu daha kısa sürer detaylı tarama da yaptırsan tabi kendin bilirsin ama detaylı tarama da yaptırsan birşey çıkmıcak hani keşke yaptırsaydım deme diye o zaman hoşgeldiiinnn 🤗 :KK200:

Merhaba kizlarrr ben geldim bu bir hafta bana cokk iyi geldii LenaG LenaG kaptanimm nasılsın iyi misin ara ara bakabildim sayfaya internet herzaman çekmedi iyisindir umarım 😍😍😍 Sitare55 Sitare55 sen nasılsın canımm diğer arkadaşlarım hepinizi özlemişim vee bombayı bırakayım şöyle 50.700 olarak ayrılmıştım şuan geldim tartıldım 52.50 çıktım ama tabii tok karnına hani açlık 52.10 / 52.20 filan ise birbuccuk kilo almış gibiyim bu hafta katılacağım inşallah takıma bir aksilik olmaz ise ve tabii Lena kaptanım sende kabul edersen benii🥰🥹🌸🤩🤍🫶🏼🫶🏼🫶🏼

X