Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İse girene kadar diyorum kırk takla atarsınız. Araya girmeyen birileri kalmaz. İşi alınca herkes nasıl işten kaçarım derdinde.

Cakinin Gelini
Kahvaltı ettin mi canım
Ben gece 1 den sonra uyudum. Sonra çocuklar yatmadı onlar ile uğraştım.

Sabah namazımı kıldım tekrar biraz uyumaya çalıştım ama sıpalar rahat vermediler

Kahve içiyorum çocuklardan kalan çay kaşığı kadar peynir vardı onu yedim hem tadına bakmış oldum
Öğleden sonra pikniğe davetliyiz niyetim bu gün tek öğün yapmak bakalım

Nasıl geçti gecen çok acıktın mı
Ben ilk başta çok acıktım su içtikçe geçti

Son düzenleme:
Günaydın canım hiç acıkmadım hani gece içerim dediğim yağsız sütle filtre kahvemide içmedim ama benim cacığım kocaman bi kaseydi o tok tuttu birde kuruyemiş yemiştim sonra türk kahvesi
Az öncede 2 yumurta bol domates biver ve 2yk.yulafla yaptığım tostu ve kuruyemiş zeytin peynir yedim akşama sadece çorba içmeyi planlıyorum
Yarında sabah akşam domates salatalık çorba olarak düşünüyorum uygun mu canım

Son düzenleme:
Selam kızlar. Dün okulda bir aktivite vardı, akşam 8 de ancak girdik eve. Sonra yemekti oyundu derken gece 12 de sızıp kalmışım. Sabahta evi toparlamaya giriştim, ancak gelebildim.

Dün menümü paylaşıyorum;
4 eylül çarşamba
Sabah 30 dk spor yaptım,

Öğlen 13.30
2 kurabiye,
1 bardak hazır kahve

Akşam 20.15
1 tabak yahni.

Su:3 lt LenaG Tutku44

Tekrar low carb diyete dönmem lazım, bugün niyetlendim bakalım. İnşallah bozmak zorunda kalmam…

Afiyet olsun canım. Planın güzel bence
Bende yarın akşam yine cacık yapacağım
Dün sabah tartıldım Salı günkü artıyı bile geçmiştim
Tek öğün cacık yapmak biraz işe yaradı gibi midemde hazımsızlık vardı o biraz rahatladı
Bu gün mangala gideceğiz et ve sebze olacak ben dengelemeye çalışacağım. Şimdiye kadar 3 kahve içtim
Zaten bu saatlerde yediğim zaman mideme dokunuyor. Artık midem küçülmüş bir kaşık fazla yiyorsam bütün gün hazımsızlık yapıyor

Tamam canım sanada iyi eğlenceler senin planında güzel

İse girene kadar diyorum kırk takla atarsınız. Araya girmeyen birileri kalmaz. İşi alınca herkes nasıl işten kaçarım derdinde.
Aynen öyle çok güzel calisanlari da vardı ama çok az denk geldi, bizde de şimdi birisi var iş yaptırmak çok zor, sürekli telefonla konuşur işi söylersin 1 saat oturur sonra malzeme bakar sonra da bugün geç oldu yarın yaparım deyip bırakır koca insanlara hergun ne iş yapacağını söylemek çok saçma

Kırık vs olmamasina sevindim canm onlar bebek ve dokulari daha çabuk kaynıyor sen pansumanına dikkat et tez toparlar bzim yerimize de bolca öp

Canım çok çok gecmiş olsun bebişini öp benim için Rabbim saglık versin

Geçmiş olsun canım

Ahh kuzucuk ya kıyamam inşallah kisa surede iyilesir yarasi şükür ki kırığı çatlağı yokmuş

Canım çok geçmiş olsun. Tez zamanda toparlanır inşallah.

Çok şükür canım, sevindim
Çabuk düzelir inşaAllah

canlarım benim çok tesekkür ederim

Bebegim bu ara hep yürümek istiyor 11. aydan basladı simdi emeklemek istemiyor ama düse kalka dün oyuncaklarıyla oynarken elinde oyuncakla dustü elindeki oyuncak kesik yeri acıttı herhalde . Gozüm hep ustünde hep yanındayım ama oluyo iste
onun vani acıyımca için eriyo kesik derin olunca iyilesmedi daha

Benim canım mavi takımım
sizinle guzel sporlarla basladık moral motivasyon veriyordum ama yarım kaldı hakkınızı helal edin nolur

gezegenfeza
Azmet5255
Tesnim1903
A Asya89 78.8
Boncuk2307 ...69
B Beyaz leylak ..83.3
trueliving_
nurovic . 52
Nergis 35 65
Efenin_Annesi 99
bluegreeneyes 74.8
Lotus1234 94

Hedefleri yazan arkadaslari kenarina not ettim baska yazan vardı ve gormediysem affola
Hedeflerimize bu hafta ulasmak nasip olur insa
Bugun son spor günu yapabilen varsa bugun tam eksilere gecme günü yarın her sey icin cok geç
bugun suları detoksları salatları bol bol yiyen icen cumartesi eksileri görür insa
benim için zor pazartesiden beri spor yapamadım malesef gozüm bebegimde

Hallederiz bu hafta kapısamadık ama bunu bir kere daha baska bir zaman yapmak isterim kusura bakma canımm
harika gidiyorsunn canım

LenaG dualarım seninle guzel kuzum

Afiyet olsun güzel menü
04.09.24
11.00 sütlü kahve
12.30
Mantar sote, 3 YK makarna, ayran

16.00 sade kahve, fındık hurma
17.00 1 nektarı
19.30
4 YK patlıcan yemeği,karpuz, 1 dilim ekmek

Şu:2 lt

LenaG Hallederiz
Afiyet olsun
4 Eylül Menü
11.00: 2 krep
1 elma
1 salatalık
19.30: 1 tabak bol sarımsaklı mantı
1 kase bol sarımsaklı tarhana çorbası
Hallederiz
Afiyet olsun akşam hem tarhana hem mantı olmamış canım
Afiyet olsun canım saatleri de yazarsan iyi olur
Afiyet olsun kaptan sen takımda transfer yapmadın mı ben mü kaçırdım

Selam kızlar nihayet bitti ama bir sonuca ulaşamadık dr un verdiği ritim düzenleyici bana yan etki yaptığı için birkaç gün kötü olmuşum şimdi diyorlar ki hiç gerek yokmuş niye vermişler o ilacı gayet iyisin. Biri de diyor ki hayır ritim düşük ve efordan birşey anlaşılmıyor detaylı tarama lazım net bilelim ondan sonra bakalım duruma eşim de illa detaylı tarama da bakılsın istiyor ama ben çok bunaldım bu hastane işlerinden günlerdir acillerde gezmekten,polikliniklere gitmekten bıktım bırakmak istiyorum peşini

İnanılır gibi değil günlerce kötü olmana sebep oldular verdikleri ilaçla kaptaniçem bu kadar uğraştın bu daha kısa sürer detaylı tarama da yaptırsan tabi kendin bilirsin ama detaylı tarama da yaptırsan birşey çıkmıcak hani keşke yaptırsaydım deme diye o zaman hoşgeldiiinnn

Merhaba kizlarrr ben geldim bu bir hafta bana cokk iyi geldii LenaG kaptanimm nasılsın iyi misin ara ara bakabildim sayfaya internet herzaman çekmedi iyisindir umarım Sitare55 sen nasılsın canımm diğer arkadaşlarım hepinizi özlemişim vee bombayı bırakayım şöyle 50.700 olarak ayrılmıştım şuan geldim tartıldım 52.50 çıktım ama tabii tok karnına hani açlık 52.10 / 52.20 filan ise birbuccuk kilo almış gibiyim bu hafta katılacağım inşallah takıma bir aksilik olmaz ise ve tabii Lena kaptanım sende kabul edersen benii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…