Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazıp uyuyayım.
Kahvaltı
Yağda yumurta 4 çatal
5 adet zeytin
2 dilim peynir
2 dilim tbe
Öğle
2 kepçe yeşil fasulye
2 yemek kaşığı bulgur pilavı
Ara
Üzüm 14 adet
Akşam
Yiyemedim ama açılmak için azıcık ekmeğe bal yağ yaptım . İki isirimlik. Regl yaklaştıkça tatlı krizleri arada yokluyor.
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz Mthn83 Mthn83

Yarına misafirlerim var yemeğe. Bugünden tatlımı yaptım attım dolaba. Çorba için haşlanacakları haşladım, birazdan da mezeyi hazırlayıp koyacağım kenara. Çocuk küçük olunca geceden hazırlık yapıyorum yoksa yetişemiyorum. Ama çok yoruldum.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve ince dilim tulum peyniri
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1 armut
Akşam yemeği 19.30
2 dilim çavdar ekmeği, menemen 3yk kadar, 5 zeytin, 1 kk kadar peynir (eşim Kahvaltı gibi yiyelim yemek yapma dedi, benim de işime geldi)
2,5 lt su + 500 ml kadar dukan
45 dk eliptik: 15 km yol (20-28 km/h genelde)
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz

Eklentiler

• IMG20240904172008.jpg
    IMG20240904172008.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 240
  • IMG20240904171953.jpg
    IMG20240904171953.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 239
  • IMG20240904171946.jpg
    IMG20240904171946.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 239
İyi akşamlar kızlar alıntıladım ama yorum yapamadım aşırı yorgunum bugünlük beni mazur görün lütfen 🙏 hepiniz iyisinizdir umarım 🙏 erkenden yatacağım yarın sabah yine hastaneye gideceğim
Bizi merak etme iyileş ve hemen gel birde bana cevap vermekle uğraştırmamak için sürekli sormak istemiyorum dualarım dualarımız seninle herşey çok güzel olucak:KK60:

04 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru incirli su
09.00 1 fincan kahve 1 galeta
10.00 smoothie
11.30 1 fincan kahve 1 hurma
14.00 2 dilim tb ekmek domates salatalık 1 dilim peynir 5 zeytin
16.00 1 vasa uzerine yeşillik ve bir dilim peynir 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
18.00 8 kaşık kabak yemeği 3 kaşık yoğurt 1 dilim tb ekmek 1 kase salata
21.00-22.00 arası çay içmeye çıktık arkadaşlarla ortaya karışık biraz abur cubur yedim ama azck
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Mthn83 Mthn83
Kaptanlarim benim diyetisyen günüm carsambaya kaydı.. biseyi fark ettim tartildigim günlerde eğer biraz eksiye düştüysem rahat takılıyorum🤔 sizlere de uygun olursa ben salı kontrol tartisina katilmasam Çarşamba diyetisyende tartilirim bir de cumartesi tartı gününde en azından kaçamak günlerim azalır.

İyi geceler kızlar benim bebeler uyumusken uyuyayım malum zabaanan mesai var 🤣 🤣 pek mesajlara bakamıyorum aslında menü yorumlamayı da istiyorum ama zman el vermiyor hepinizi öpüyorum saygılar iyi geceler tekrar 💚🥰🥰

Günaydın kızlaaarrr sabah çayımı içip çıkacağım birazdan aslında dün testlerini çoğu yapıldı vitamin değerlerim vs demir,d vit.folik asit falan düşük çıktı ilaç yazdılar. Kalp için genel testlerin hepsini yaptırdım ama asıl belirleyici olan bt anjiyo check up a dahil değilmiş onun için araştırıyorum sabah kalan testleri de yaptırıp devlet hastanesine randevu bulabildim bakalım eğer onlar da ok lerse bt anjiyo yapacaklar malum özelde bu test ciddi pahalı onu araştırıyorum harıl harıl.
Öpüyorum hepinizi 😘❤️❤️❤️

Günaydınlar :KK68:
Ben yine yürüyüşte 56. Günüm :rapci:
Günaydın kızlar hayırlı sabahlar
herkese günaydınlar
Günaydın kızlaaarrr sabah çayımı içip çıkacağım birazdan aslında dün testlerini çoğu yapıldı vitamin değerlerim vs demir,d vit.folik asit falan düşük çıktı ilaç yazdılar. Kalp için genel testlerin hepsini yaptırdım ama asıl belirleyici olan bt anjiyo check up a dahil değilmiş onun için araştırıyorum sabah kalan testleri de yaptırıp devlet hastanesine randevu bulabildim bakalım eğer onlar da ok lerse bt anjiyo yapacaklar malum özelde bu test ciddi pahalı onu araştırıyorum harıl harıl.
Öpüyorum hepinizi 😘❤️❤️❤️
Hadi Allah rast getirsin canım kolay gelsin

Günaydınlar Dünkü menüm
Sabah 11
Yulaf ciha yoğurt elma karışımı
Ogle
Altınbaşak kinola kraker
1 salatalık
Yarım havuç
Akşam 18.00
6 kaşık bamya yemeği
3 kaşık Bulgur pilavi
Yoğurt
Şu 3 litre
Spor 12.bin adım yürüyüş Yarım saat plates
Saat onda kahveyle 2 kare cikolata
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Yarına misafirlerim var yemeğe. Bugünden tatlımı yaptım attım dolaba. Çorba için haşlanacakları haşladım, birazdan da mezeyi hazırlayıp koyacağım kenara. Çocuk küçük olunca geceden hazırlık yapıyorum yoksa yetişemiyorum. Ama çok yoruldum.
Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
Akşam yemeği 19.30
2 dilim çavdar ekmeği, menemen 3yk kadar, 5 zeytin, 1 kk kadar peynir (eşim Kahvaltı gibi yiyelim yemek yapma dedi, benim de işime geldi)
Bu dukan
1 litre su + 1 maden suyu + 2 yesil cay ve 1 limon mu mu tarifi ?

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
Akşam yemeği 19.30
Bu dukan
1 litre su + 1 maden suyu + 2 yesil cay ve limon mu mu tarifi ?

Napalim canım. İdare temizliği herkes kendi halledecek dedi. Temizliğe birini cagiralim dedik. 2500 dedi. Bir sınıf 1250. Dolapları döktüm. Sildim yerleştirdim. Duvarlar pence reler berbat halde. Bugün velilere mesaj çektim perdeleri gönüllü bir veli yıkayabilir mi diye. Üç veli döndü stor perde olduğunu söyleyince yapamayız hocam yerimiz yok dediler . Zaten normal perde olsa size söylemem dedim. Masa ortulerini ben eve getirdim yıkadım ameliyat öncesi utuledim kaldırdım. Valla bugün hem okula , hem eğitim sistemine, hem velilere kızdım. Ben ne kadar fedakarlık yaparsam yapayım veliler o kadar duyarsız . Sinirlendim dikis yerlerim ağrıdı bıraktım çıktım. Napayım dedim pis sınıfta baslasinlar görsün veliler .
Varya kimse hak etmiyor bu fedakârlıklari, kendini yorma okul müdürü falan bir yaptirimi yok mu? Bir veli olarak ben de belki temizliğe gidemem ama diğer velilere falan derim para toplayıp temizlikci tutardik bu kadar rahat olmamalı kimse 😡 kimse demedi mi birşeyler yapalım diye ?
Yok kuzum bir tane kadrolumuz var inan üç gündür müdür yardımcısına diyorum ki m.....t bey gelince perdeleri cikarttirir mısın? Üç gündür okula bile uğramıyor. Ki temizlik hiç yapmıyor. İskurdan geliyordu bir abla o geçen sene okulu tümden temizledi. Şimdi bir tane daha gençten birini vermişler 6 aylığına. O da yapamam ben belim ağrıyor diyor. Eli kulağa attık izliyoruz resmen.
Ya okul aile Birliği parası falan yok mu ? Sadece bir kereligine bütün okul için tutsalar, bizm iş yerinde de gerçekten temizlik personelinr iş yaptırmak çok zor, kolum ağrıyor belim ağrıyor diyorlar, madem öyle girmeyin bu işe başkasına sebep olmayın
Yok Canım malesef düşmeyince biz dün hastaneye geldik. Bu sefer çift antibiyotik aliyo damardan. Ekstra bir çok test daha istedi. Bi kısmı temiz çıktı testlerin , bı tanesi Ankara'ya gidiyormuş onun sonucu bı hafta sonra gelecekmiş. Tam zamanlı yatış verdi yine ama bizimki çok sıkıldı hastane ortamından o yüzden sabah akşam serum saatlerinde gidiş geliş yapiyoz hastaneye.
Bu esnada bende de grip mi desem corono mi desem bı soğuk algınlığı başladı. Yıkılmadık ama ayakta da değiliz anlayacağın..
Çok geçmiş olsun canım, inşallah güzel gelir sonuçlar

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
Akşam yemeği 19.30
Eskiden iftara 4 5 aile davet ediyorduk, iftar saati 16:30
3 çocuk, kaynana, büyük ev olunca bende yemeklerin yarısını 1 önceki gece yapardım, ancak yetişirdi
Nerde o günler 🥺
Şimdi sadece 6 aile lokantaya gidiyoruz

X