Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kizlarrr ben geldim bu bir hafta bana cokk iyi geldii LenaG LenaG kaptanimm nasılsın iyi misin ara ara bakabildim sayfaya internet herzaman çekmedi iyisindir umarım 😍😍😍 @Sitare55 sen nasılsın canımm diğer arkadaşlarım hepinizi özlemişim vee bombayı bırakayım şöyle 50.700 olarak ayrılmıştım şuan geldim tartıldım 52.50 çıktım ama tabii tok karnına hani açlık 52.10 / 52.20 filan ise birbuccuk kilo almış gibiyim bu hafta katılacağım inşallah takıma bir aksilik olmaz ise ve tabii Lena kaptanım sende kabul edersen benii🥰🥹🌸🤩🤍🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Hpşgeldin canım :KK200:

Yarına misafirlerim var yemeğe. Bugünden tatlımı yaptım attım dolaba. Çorba için haşlanacakları haşladım, birazdan da mezeyi hazırlayıp koyacağım kenara. Çocuk küçük olunca geceden hazırlık yapıyorum yoksa yetişemiyorum. Ama çok yoruldum.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve ince dilim tulum peyniri
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1 armut
Akşam yemeği 19.30
2 dilim çavdar ekmeği, menemen 3yk kadar, 5 zeytin, 1 kk kadar peynir (eşim Kahvaltı gibi yiyelim yemek yapma dedi, benim de işime geldi)
2,5 lt su + 500 ml kadar dukan
45 dk eliptik: 15 km yol (20-28 km/h genelde)
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Misafir menün nedir ? Meze vs. Bu konuda kendimi geliştirmeye pratiklesmeye calisiyorum

Merhaba kizlarrr ben geldim bu bir hafta bana cokk iyi geldii LenaG LenaG kaptanimm nasılsın iyi misin ara ara bakabildim sayfaya internet herzaman çekmedi iyisindir umarım 😍😍😍 @Sitare55 sen nasılsın canımm diğer arkadaşlarım hepinizi özlemişim vee bombayı bırakayım şöyle 50.700 olarak ayrılmıştım şuan geldim tartıldım 52.50 çıktım ama tabii tok karnına hani açlık 52.10 / 52.20 filan ise birbuccuk kilo almış gibiyim bu hafta katılacağım inşallah takıma bir aksilik olmaz ise ve tabii Lena kaptanım sende kabul edersen benii🥰🥹🌸🤩🤍🫶🏼🫶🏼🫶🏼
O nasil aclik kiz benin aclik tokluk 1-1.5 kilo degisiyor :işsiz: ya da ben cok yiyorum😅

O nasil aclik kiz benin aclik tokluk 1-1.5 kilo degisiyor :işsiz: ya da ben cok yiyorum😅
Aslında çok da ümitlenmemek adına böyle yazdım biliyor musun yoksa sabah kahvaltisi öğlen yemeği abur cubur doyasıya su içtim yedim Allah ne verdiyse yarın aç karnina bidaha tartilayim bakayım😍😍😍

Selam kızlar nihayet bitti ama bir sonuca ulaşamadık dr un verdiği ritim düzenleyici bana yan etki yaptığı için birkaç gün kötü olmuşum şimdi diyorlar ki hiç gerek yokmuş niye vermişler o ilacı gayet iyisin. Biri de diyor ki hayır ritim düşük ve efordan birşey anlaşılmıyor detaylı tarama lazım net bilelim ondan sonra bakalım duruma 🤷‍♀️ eşim de illa detaylı tarama da bakılsın istiyor ama ben çok bunaldım bu hastane işlerinden günlerdir acillerde gezmekten,polikliniklere gitmekten bıktım bırakmak istiyorum peşini 😕
Canim daha once boyle bir hastalik var miydi (dogustan vb) yoksa yeni mi cikti neden mi soruyorum bazen dönemlik olabiliyor bana da ritim bozuklugu var denildi holter takildi efor testi yapildi ama daha sonra kontrollerde hicbirsey cikmadi doktor dediki bazen ileri astim ataklarindan hemen sonraki tahlillerde ritim bozuklugu gorebiliyoruz.Sinuzit gibi dogru nefes alamafigimiz hastaliklarda ritim bozukluguna sebep okuyormus .Yani eger kslitsal degilse belki donemliktir ve duzelmistir bile

Selam kızlar nihayet bitti ama bir sonuca ulaşamadık dr un verdiği ritim düzenleyici bana yan etki yaptığı için birkaç gün kötü olmuşum şimdi diyorlar ki hiç gerek yokmuş niye vermişler o ilacı gayet iyisin. Biri de diyor ki hayır ritim düşük ve efordan birşey anlaşılmıyor detaylı tarama lazım net bilelim ondan sonra bakalım duruma 🤷‍♀️ eşim de illa detaylı tarama da bakılsın istiyor ama ben çok bunaldım bu hastane işlerinden günlerdir acillerde gezmekten,polikliniklere gitmekten bıktım bırakmak istiyorum peşini 😕
Çok geçmiş olsun canım, kötü bir şey olmasın da zamanla düzelir inşallah, bazen ilaçların etkisi zor atilabiliyor, ritim ilacini ne zaman birakmistin

İyi Akşamlar

05.09.2024 Perşembe
11:00 bol biber, domates, 1yk.sebzeli köfte harcı, 2yk.yulaf, 2yumurta dan oluşan yağlı kağıtta tost,
Yanında 7zeytin, yarım kk. peynir, domates, biber, birkaç dilim şarküteri ürünü, çokca şekersiz çay, 1çay tabağı kuruyemiş

Ara, 500ml.zencefilli kiraz sapı çayı,
300ml.yağsız sütle şekersiz filtre kahve

18:30 Akşam yemeği bitti.
2yk.tel şehriye pilavı, 1büyük kase cacık, 3yk.köz patlıcan salatası, avuç içi tavuk göğsü, 3küçük dilim karpuz

3 litre su
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Adım 2527

Eklentiler

• 1000018470.jpg
    1000018470.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 7
Afiyet olsun canım. Planın güzel bence
Bende yarın akşam yine cacık yapacağım 🤗
Dün sabah tartıldım Salı günkü artıyı bile geçmiştim😱
Tek öğün cacık yapmak biraz işe yaradı gibi midemde hazımsızlık vardı o biraz rahatladı🤗
Bu gün mangala gideceğiz et ve sebze olacak ben dengelemeye çalışacağım. Şimdiye kadar 3 kahve içtim 🫣
Zaten bu saatlerde yediğim zaman mideme dokunuyor. Artık midem küçülmüş bir kaşık fazla yiyorsam bütün gün hazımsızlık yapıyor
Akşam için planım tamamen değişti çorbayı yapamadım artık yarın 🥺

canlarım benim çok tesekkür ederim ❤️

Bebegim bu ara hep yürümek istiyor 11. aydan basladı simdi emeklemek istemiyor ama düse kalka dün oyuncaklarıyla oynarken elinde oyuncakla dustü elindeki oyuncak kesik yeri acıttı herhalde . Gozüm hep ustünde hep yanındayım ama oluyo iste 😭
onun vani acıyımca için eriyo kesik derin olunca iyilesmedi daha 😔

🍀🌿🌷🌸🌿🌷🌸🌿🌷
Benim canım mavi takımım 😢😢
sizinle guzel sporlarla basladık moral motivasyon veriyordum ama yarım kaldı hakkınızı helal edin nolur 😔😔😔

@gezegenfeza
@Azmet5255
@Tesnim1903
A Asya89 🌷78.8
@Boncuk2307 🌷...69
B Beyaz leylak 🌷..83.3
@trueliving_
nurovic nurovic 🌷. 52
@Nergis 35 🌷65
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 🌷99
@bluegreeneyes 🌷74.8
@Lotus1234 🌷94

Hedefleri yazan arkadaslari kenarina not ettim baska yazan vardı ve gormediysem affola🌿
Hedeflerimize bu hafta ulasmak nasip olur insa🩵🩵🩵🩵🩵
Bugun son spor günu yapabilen varsa bugun tam eksilere gecme günü yarın her sey icin cok geç 🌿
bugun suları detoksları salatları bol bol yiyen icen cumartesi eksileri görür insa 🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
benim için zor pazartesiden beri spor yapamadım malesef gozüm bebegimde 😢

Hallederiz Hallederiz bu hafta kapısamadık ama bunu bir kere daha baska bir zaman yapmak isterim kusura bakma canımm 😔
harika gidiyorsunn canım 🩵

LenaG LenaG dualarım seninle guzel kuzum
Hedeflediğim kiloyu göremeyeceğim Sanırım ya regl öncesi şişkinlik var Ancak haftaya sanırım Kaptanım

İyi akşamlar kızlarr
Sabah 9:30
1 tane kuru kayısı
2 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini
Türk kahvesi

Öğle 12:00
100 gr tavuk döner lavaşsız patatessiz
3 dilim domates

Ara 15:00
1 tane eti lifalif kırmızı meyveli bar

Akşam 18:00
3-4 çatal çoban salata
1 kase yoğurt
1 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini

2 lt’ye yakın su
8600 adım

Hallederiz Hallederiz
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Canim daha once boyle bir hastalik var miydi (dogustan vb) yoksa yeni mi cikti neden mi soruyorum bazen dönemlik olabiliyor bana da ritim bozuklugu var denildi holter takildi efor testi yapildi ama daha sonra kontrollerde hicbirsey cikmadi doktor dediki bazen ileri astim ataklarindan hemen sonraki tahlillerde ritim bozuklugu gorebiliyoruz.Sinuzit gibi dogru nefes alamafigimiz hastaliklarda ritim bozukluguna sebep okuyormus .Yani eger kslitsal degilse belki donemliktir ve duzelmistir bile
Yok canım doğuştan bişi yok bir alerji gibi ya da astım gibi bişi yok aniden başladı 2-3 aydır böyleydi de ben 3 hafta önce gittim dr a sonra bi ilaç verdiler o da bana iyi gelmedi derken mevzu büyüdü yani
Çok geçmiş olsun canım, kötü bir şey olmasın da zamanla düzelir inşallah, bazen ilaçların etkisi zor atilabiliyor, ritim ilacini ne zaman birakmistin
Sağol canım 🙏 ilacı 4 gün oluyor bırakalı tansiyonum düzeldi ama ilk dr a gitme sebebim devam ediyor
Öğlen
1 dilim ekmek
2 tane domates
6 zeytin
Biraz peynir

İkindi
5 adet fıstık
5 adet leblebi

Akşam
1 kase yayla çorba
1 porsiyon ton balıklı salata

Gece
1 kase yoğurt

*Su az içtim bilerek disardaydim tüm gün.

LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Çok güzel menü afiyet olsun ❤️
İyi Akşamlar

05.09.2024 Perşembe
11:00 bol biber, domates, 1yk.sebzeli köfte harcı, 2yk.yulaf, 2yumurta dan oluşan yağlı kağıtta tost,
Yanında 7zeytin, yarım kk. peynir, domates, biber, birkaç dilim şarküteri ürünü, çokca şekersiz çay, 1çay tabağı kuruyemiş

Ara, 500ml.zencefilli kiraz sapı çayı,
300ml.yağsız sütle şekersiz filtre kahve

18:30 Akşam yemeği bitti.
2yk.tel şehriye pilavı, 1büyük kase cacık, 3yk.köz patlıcan salatası, avuç içi tavuk göğsü, 3küçük dilim karpuz

3 litre su
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Adım 2527
Afiyet olsun güzel menü ❤️
Kahvaltı 12.00
Tam buğday unlu krep
1 kk peynir
3 zeytin
1 kare bitter

Akşam 18.00
4 minik kuru dolma
5 köfte 1 salatalik
1 bardak ayran
2 gün kurusu
2 ceviz

LenaG LenaG
Canım afiyet olsun ❤️

İyi akşamlar kızlarr
Sabah 9:30
1 tane kuru kayısı
2 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini
Türk kahvesi

Öğle 12:00
100 gr tavuk döner lavaşsız patatessiz
3 dilim domates

Ara 15:00
1 tane eti lifalif kırmızı meyveli bar

Akşam 18:00
3-4 çatal çoban salata
1 kase yoğurt
1 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini

2 lt’ye yakın su
8600 adım

Hallederiz Hallederiz
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun akşam az gibi geldi bana ❤️

Yok canım doğuştan bişi yok bir alerji gibi ya da astım gibi bişi yok aniden başladı 2-3 aydır böyleydi de ben 3 hafta önce gittim dr a sonra bi ilaç verdiler o da bana iyi gelmedi derken mevzu büyüdü yani

Sağol canım 🙏 ilacı 4 gün oluyor bırakalı tansiyonum düzeldi ama ilk dr a gitme sebebim devam ediyor

Canım afiyet olsun ❤️
Kaptaniimm cokk geçmiş olsun rahatsızlığın devam ediyor demek Rabbin sifa versin 🥹🤲🏼 sen yeni mi evliydin bu arada bebiş filan yok sanırım umarım hemencecik iyileşir eşinle ailenle huzurla sağlıkla hayatına devam edersin inşallah 🫶🏼

Canım afiyet olsun ❤️
Rabbim şifa versin canım❤️🤲

X