Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu kadınlardaki güç kuvvet kimde var yarabbi

Hallederiz
LenaG

Kızlar ben bu hafta oturtamadim yeme içme işini. Can sıkıcı şeyler oldu biraz da. Suyu burda hazır alıyoruz. Ona adapte olamadım. 2-3 bardakla geciriyorum günü resmen.
Arabayi servise verdik. Marketler cok uzak buraya. Bir tane a101 var. Sebze namına hiçbir şey yok onda da. Mercimek köfte, makarna, kısır, pilav vs ile idare ediyoruz kaç gündür.
Kilo paylaşımı yapamadım salı günü.
Ben bu haftaki grubu kötü etkileyeceğim sanırım. Özür dilerim bunun için hem takım arkadaşlarımdan hem kaptanımdan.

Oy kıyamam yaa
Geçmiş olsun
İnşallah bulursun canim.

Çok geçmiş olsun canım

İnşallah sıkıntıli bişey çıkmaz canm randevu bulamasan bile acilden giriş yap bebek olduğu için ortopediye ulaşırlar

Çok geçmiş olsun canım, bizi habersiz bırakma

Eşim mide ameliyatı oldu izin aldı biraz evde onunla uğraşıyorum onu yıyemıyor bunu yıyemıyor uğraşıp duruyorum çocukda var buraya fazla gıremıyorum ama dıkkat edıyorum

Tutku44 kaptanım ne yaptıniz bebeği götürdün mü hastaneye herhangi bir sıkıntı yoktur umarım

Tutku44 cnm nasılsın? Hastaneye gittiniz mi?
Çocuğun iyi mi ? Herşey yolunda mi?

Kuşum geçmiş olsun mesajlarıyla öğrendim olayı, inşallah bebeğin iyidir. Gelmiş, geçmiş olsun

canlarım hepinize çook teşekkur ederim
hepiniz sormussunuz yazmissıniz Allah razı olsun.
Bebegimin kırıgı catlagi yok ama kesik derin dedi doktor el içinde ve eklem yeri oldugu icin dikis atilmayacak
yara derin ve emekleme oldugu icinde temiz kalmasi icin bakım yapicam hep
gözüm onun ustunde gun boyu oyuncaklariyla oynarken bile
şimdi pansuman yapıp geri sarıcam.

Çok sagolun kızlar

Kırık vs olmamasina sevindim canm onlar bebek ve dokulari daha çabuk kaynıyor sen pansumanına dikkat et tez toparlar bzim yerimize de bolca öp

Merhabalar fit ve mücadeleye devam canım kadınlar
LenaG Mthn83 Tutku44
4 Eylül
Bugün menü planım
Kahvaltı yok

13.00
2 hindi füme
1 dilim peynir
Domates
Salatalik
Biber
5 zeytin

13.00 ara öğün
Türk kahvesi
2 kare bitter çikolata
+2 bardak su

15.00 -16.00 ara öğün
Çiğ badem + kiraz sapı çayı

18.00- 19.00 akşam
Sebze yemeği yoğurt veya
Hellimli / ton balıklı salata (opsiyonel)

Canım çok çok gecmiş olsun bebişini öp benim için Rabbim saglık versin

Dün menü bildirimi yapmadım. Yapamadım. Akşam çiğ köfte yedim yazmaya utandım. Sabah kalktım ödemim var sismisim. Sabah doğru düzgün kahvaltı yapamadım. İki gündür sınıf temizliyoruz. Bugün artık biraktim. Dikiş yerlerim ağrımaya başladı ve eve gelince baktım şişmiş ameliyat yerim. Öylece yativerdim.

Ooo kaptanım harikasin yine efsane motivasyon konuşması geldi

Biz de tekrardan hastanedeyiz. Damardan tedaviye devam edeceğiz. CRP değeri tekrardan yükselmiş. Kilo bildirimini yazmayı da unutmuşum.
Cumartesi: 96,2
Bugün: 96,0
Hallederiz
Allah şifa versin canım benim
Çok sevindim korkulacak bir şey olmadığına o Tombis ellerinden op yerime
Canım benim sen yeni ameliyat lısın neden temizlige girisiyorsun dikkat et kendine allah korusun başına iş açma

Napalim canım. İdare temizliği herkes kendi halledecek dedi. Temizliğe birini cagiralim dedik. 2500 dedi. Bir sınıf 1250. Dolapları döktüm. Sildim yerleştirdim. Duvarlar pence reler berbat halde. Bugün velilere mesaj çektim perdeleri gönüllü bir veli yıkayabilir mi diye. Üç veli döndü stor perde olduğunu söyleyince yapamayız hocam yerimiz yok dediler . Zaten normal perde olsa size söylemem dedim. Masa ortulerini ben eve getirdim yıkadım ameliyat öncesi utuledim kaldırdım. Valla bugün hem okula , hem eğitim sistemine, hem velilere kızdım. Ben ne kadar fedakarlık yaparsam yapayım veliler o kadar duyarsız . Sinirlendim dikis yerlerim ağrıdı bıraktım çıktım. Napayım dedim pis sınıfta baslasinlar görsün veliler .

Sibel canım hoşgeldin nasılsın canısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…