Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline emeğine sağlık kaptaniçem nasılsın?

3 Eylül salı

12:00
Bikaç dilim mango
2 yumurta sarısı
Kaşar peyniri
3 zeytin
Domates, salatalık
Çekirdek
Bikaç lokma tahin helvası
1 kuru kayısı
3 kuru incir

19:30
Domates, salatalık, beyaz peynirle salata

1 lt su
Yarım lt dukan
3 kupa kahve
2 kupa siyah çay

3.700 adım
20 dakika yürüyüş bandında yürüme

LenaG Tutku44

Vallahi ablacım 4 gündür bende de tık yoktu. Dukanın içine kiraz sapını biraz fazla koydum dün, gece de 10 tane dut kurusu yedim üstüne su içtim yarım litre kadar sabah bir karın ağrısı bir buruntu fena oldum. Belki işe yarar sen de dene istersen.
Hoşbuldum aranızda takılabilir miyim
Hoşgldiniz

Bana kiraz sapı önerilmiyor canım, arada kahveme hindistancevizi yağı koyup içiyorum, salatama da sinameki ekliyorum biraz
Abartamıyorum çünkü belden aşağı felç geçirdiğim için kazaya kurban gitmek istemiyorum

Neler yapmalıyım? Aslında kuralları okudum. Kendimi tanitiyim sizlere

Şu an kilom 71-72 arası
Yaşım 50
Muğla Dalaman da yaşıyorum. İstanbuldan 1 sene evvel geldik.
Çok hareketsiz kalıp çok yedim
Bişeyler yapmam lazım
Burası motive eder diye umut ediyorum

Sorularınız varsa buyrun

Menümü yazmayı unuttum.
Kahvaltı 13.00
2 dilim çavdar ekmeği arasına 1 yumurtadan omlet ve bir dilimli kaşar pyniri büyüklüğünde tulum peyniri, 1 salatalık, 4 yeşil zeytin
Ara Öğün 16.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali
Akşam yemeği 19.30
Koca bir kase salata, dünkü patlıcanlı biberli domatesli zeytinyağlı kavurmadan 2-3 çatal aldım. 2yk kadar da makarna(oğlum yemedi çöpe gitmesin diye kaşıkladım, böyle diye diye şiştik zaten de neyse)
2-2,5 lt su + 1 lt dukan içinde kiraz sapı da var(bugün eltim aradı tarifini istedi doktor zayıfla demiş de aklına ilk ben gelmişim bir sevindim)
SPOR YOK yine bugün belimi dinlendirdim, şükür daha iyiyim yarın başlayacağım spora inşallah
Tutku44 LenaG

İlk sayfadaki formu doldurursan çok seviniriz ablacığım.

Aaaaa çok şaşırdım ablaa, geçmiş olsun Dut kurusu deneyebilirsin dokunmuyorsa ben de ilk defa denedim işe yaradı. Belki denemişsindir onu da bilmiyorum gerçi. Vücut bir yerden sonra alışıyor ne yaparsan yap fayda etmiyor.

Kızlar ben geldim. Telefonu şarja takıp orda unutmuşum. Ev işine koşturdum saatlerce, sonra yarım saat telefon aradım menülerimi paylaşayım;

3 eylül salı menüler
Öğlen 13.30
1 kase tavuk suyuna çorba

Akşam 19.00
1 tabak roka domates salatası,
Avuç içim kadar tavuk ızgara,
Kabuklarıyla 1 avuç yer fıstığı

Su: 3 lt.
Spor: 600 kalorilik egzersiz programı,
10 dk titreşimli egzersiz aleti

LenaG Tutku44

Afiyet olsun canım
600 kalorilik egzersiz programı nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…