Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin inşaAllah

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım hamuru lahmacun inceliğindeyse olabilir tabi
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun bakliyat olduğu için börülce salatası biraz kaçmış
Merhaba hayırlı akşamlar kızlar.ben emziren bir anneyim bebeğim 4 aylık bnde aranıza katılmak istiyorum acaba emzirenler katılabiliyor mu
Merhaba canım hoşgeldin
Süper menü afiyet olsun
Afiyet olsun kaptan
Afiyet olsun canım güzel menü
LenaG kaptanım.sen nasılsın nasıl gectin geçen daha ıyimisin
Ay canım bayılmış gibi uyumuşum erken uyandım güya çok iyi kalktım çay koydum falan sonra yavaş yavaş düşmeye başladı yine tansiyonum kafam yine sersem gibi
Akşam yazmadi bende merak ettim
Akşam bayılmış gibi uyudum canım
Acil de iğne filan yapıldıysa uyuyordur raha dir insalahh
Uyudum canım saatimi de çıkardım zırt pırt ötüp uyandırıyor beni ritim düşük ritim düşük diye
Afiyet olsun çok iyi menü
Başlangıcın hayırlı olsun canım
Afiyet olsun bence tam tahıl cipsinde bir sorun yok diyetisyenim bana hep veriyor. O kadar muammaradan da bişi olmaz
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Kızlar benim takım kaptanım var mı ?
Tartı gününüz cumartesi mi ?
Canım bu hafta hazırlıktasın beni etiketlemen yeterli menülere c.tesi günü listeye girdiğinde kaptanın belli olur
Tiroidler alındı canım tümden. Kesi küçük değil. Bilmiyorum bir hafta pansuman ve sargı bezi ile kapalı dursun dediler. Bu şekilde kapalı duruyor işte.
Tekrar geçmiş olsun canım biraz dayan sonra hayat kaliten çok daha iyi olacak
LenaG kaptanım nasılsin bu gün kendini nasıl hissediyorsun
Aynı canım bir değişiklik yok kafam leyla durumda artık görmezden geliyorum
Ben yapıyordum 15 dk lık olanını eşiyle beraber olanı çok iyi ter attırıyor.
Sen içini ferah tut nette yazan şeyler çok kafa karıştırıcı
LenaG kaptanım bi ses versen, bugün nasılsın ?
İyiym ablacım daha doğrusu iyi uyandıj ama sonra cozuttu yine gömezden gelmeye çalışıyorum
LenaG nasılsın gecen nasıl geçti canım
baygın gibi uyumuşum
LenaG canım gelmemişsin halen, nasılsın bugün?
İyiydim de sonra biraz bozuldu tansiyonum yine değişiyor aslında bi iniyor bi normale dönüyor.
LenaG kaptaniçem iyimisin nerdesin
Evdeyim canım bu kafa sersemliğini görmezden gelmeye çalışıyorum
LenaG çok geçmiş olsun, şuan nasılsın? Beğeni gelince geldiğini anladım. sevindim geldiğine. Hosgeldinnnnnnnnnnnnn
Kafam leyla canım ama takmamaya çalışıyorum.

Kırtasiye masrafları uçmuş

Selam kızlar anca bakabildim buraya iyi miyim derseniz sabah güzel kalktım ama sonradan yine aynı şeyler oldu kafam sersem gibi genelde yatıyorum ama sıkıldım yat yat olabildiğince normal yaşantımı yapmaya çalışıyorum.

Darısı bana uyku da canım. Şöyle bir ihtiyacım var ki. Yara iyileşsin bir kaplıca yapacağım kemiklerim yumusasin istiyorum.

Evett canım lahmacun inceliğinden

Maşaallahh kaptanımm benim oakdar enerj8m yok vallahii ilk bebede bende sen gibiydim şimdi evi badana ettirdim toparlamaya çalışıyorum oda benim için ayrı spor

Tesekkurler canım.

Maşaallahh kaptanımm benim oakdar enerj8m yok vallahii ilk bebede bende sen gibiydim şimdi evi badana ettirdim toparlamaya çalışıyorum oda benim için ayrı spor
Canım bende yıkılmadım ama ayakta da değilim modundayım. Boyun fıtığım + düzleşmem var, dizlerimde sıvı birikmesi, bir dizimde kemik tümörü, sol ayağımda beni keklik gibi sektiren bir topuk dikeni var. Ama başka türlüsü olmuyor, şu 10 gündür 10 dakika bulsam olduğum yerde zıplamaya, dans etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…